Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek kb meg is vannak
Pl nekem 2 hetente sincs teli a kuka az újgazdagék még nem győzik kitenni a sok sört hogy vigyék el a plusz zsákokat
nemenj sehova kocsival,ne vegyel muanyagarut,ne hasznalj sok vizet,szappant,mososzert.
Fene tudja.
Én mindig azon voltam ha lehet tenni bármit ami nem nagyon fájdalmas akkor érdemes megtenni
Neked akkor mar nemmindegy?
ezek az őskori darabok nem képesek felfogni hogy a belsőégésű motoroknak végük lesz
még akkor is ha kifejlesztenek olyan típusokat amik 1 literből elmászkálnak 100km távot
lehet nem 20 év múlva hanem 200 de akkor is elfogy a cucc, szóval mindenképp ki kell találni valamit addig, és nem akkor amikor már nincs kőolaj
de ugyanez vonatkozik az összes többi múltból eredő energiahordozóval, ha nincs fenntartható energiatermelés akkor bukta lesz
és a dédunokáink nagyon fognak ám szidni minket, hogy leszartuk a jövőjüket
Én szívesen elintézem neked bármikor, ha kb 2-3 nappal előtte beszélünk.
Akkor már látom szolgálatomat és a maszekot.
Csak az autóipar. Egész életét a belsőégésű motorokon élte le, most meg hirtelen elavult lett. Persze hogy nem tetszik neki, meg reménykedik hogy még fordul a világ.
Nincs ezzel gond. Nem fog éhen halni a faszi, a tudása fel fog értékelődni.
Ahogy a háttérbe szorul a belsőégésű technológia, egyre kevesebben maradnak akik értenek hozzá, de lesznek területek ahol nagyon sokáig előnyösebb lesz a belső égésű motor.
Ahogy gőzmozdonyok is vannak még, meg lovakat is tartanak páran.
Lassan már időszerű. Mikot lenne alkalmas?
Ez komoly, hogy komoly,
Kéri Laci jelenti:
A pasas nem ért hozzá mert az olajipar és az autóipar fizeti.
Egy kis rögeszme-cserélni való gumicsont:

https://varkonyigabor.blog.hu/...
Ágy lábába szoktam... na olyankor megtanulnak káromkodni a szomszédok.
mondtam, hogy mem kell hintaágy
Faszér' kellett felállni a kanapéról?!
Én jelenleg senkit sem szeretek, belerúgtam egy vascső be aztán félbetört a körmöm, most utálok kb mindenkit
persze
Ezt a bárányt mi így szeretjük ini
Ha nem lenne ginó sosem ismernénk meg a létezhetetlen végleteket
Szia!
Nem tervezed még a veterán látogatást?
"nem annyira extrém mind a dupla anál "
Sok mindenhez nem is értek de az endúró megy(ment) egy ideje.
És egy ilyen átkelés nem számít extrém dolognak
Amikor a kipufigóból önteni kell a vizet meg a gyertyát ki tekerve ki kell hajtani a hengerből a sarat az már emeltebb szint, de azért nem annxira extrém mind a dupla anál
Ne akarj ilyen bonyolult dolgokat megértetni, a fórumozókkal! Még megkapod , hogy nem értesz semmihez, csak a szád jár!
Én úgy tudom senkinek nem kötelező visszaírni!! Akkor mi a probléma??!
Ez olyan mint a hittérítés
Csak ez a Bárány nem hallgat az okos szóra
Nehéz az élet, ugye?
De most komolyan.... egy linkelt dologról oldalakon át fingfürészelés. Ráadásul létezö de némelyek által meg nem értett dologról...