Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát beültem az összesbe, ami elérhető, de a nissan ugrott, nem tetszik sehonnan sem, ráadásul tiszta renault (megvették 2005-ben).... a hyundai kona olyan mint a japán autók, mintha egy olcsó petpalackban ülnél, szar olcsó műanyag az egész belső... más belsővel nem is rendelhető....
az ioniq kultúrált volt, de a hyudainal mondták, hogy akkora a kereslet, hogy nem rendelhető... új árlista lesz és kb 1,5M-t emelnek az árakon, úgy meg már kuka.... (uez igaz volt a kona-ra is)
a bmw egyedül ami kultúrált volt belülről, ráadásul adnak egy 1,5M napelem rendszert ajándékba felszerelve a házamra (én vagyok az első ilyen promóciós vevő) + 11 kw-s fali töltőt, úgyhogy bár adtam esélyt a többinek, de meg sem futották a szintet... a kona óriási csalódás volt belülről, 14,5M-ért nem egy műanyaghordóban akar ülni az ember... leteszed a telefont, összecsikartad
úgyhogy de... bmw
ioniq vagy bmw maradt a kosárban, az ioniq kiesett a fent említett okok miatt
Fiamtól örököltem egy 960 gt-t lecseréltem az 550 titánt. a kisebb a jobb. ez is megelékszik egy 6 pines csatival. Winfos 7 élményindex hozza a maxot 7.9-et.
Családi házban nőttem fel. Az egyik szomszéd folyamatosan égetett,a másik egy alkesz volt és néha verte az asszonyt...éjszaka is...a harmadiknak a kutyája éjszaka ugatott. Mindenhol be lehet szopni,csak társasban függőlegesen,családiban vízszintesen
Nekünk van medence,bográcsoló,elektromos kapu,kamerarendszer...meg amit írtam kertész stb...
Megcsinálhatod ezt családiban is természetesen,de így eloszlik a költség....észre sem veszed. Ha egyedül fizetném nem esne ilyen jól...
Mindegyik lehetőségnek van előnye,meg hátránya. Abban viszont igazatok van,hogy egy 10-20 emeletes panel borzasztó lehet. Meg a lakótelepek elég lehangolóak nekem is.
A népsűrűségtől csak az idiótaság mértéke változik, de attól még egy kicsi társasházban is csak idióták vannak.
Budapesten ez szorzódik kettővel. Debrecent nem tudom, de az is nagyváros szóval annak is adom a kettes szorzót
Rengeteg helyen szereltünk tányéros TV-t annak idején és erre a bölcsességre akkor jöttem rá, szóval ha jól érzed magad egy ilyen függőleges faluban, akkor nincs mese te is az idióták közé tartozol
Kertészt meg ilyeneket a családi házban is lehet alkalmazni, de nagyon jó robotfűnyírók is vannak már.
Nyaraló tényleg hülyeség. Ha nem is 10ezerből, de a nyaraló árából életed végéig kinyalják a segged abban a 2-3 hétben amikor nyaralsz, és nem vagy egyetlen helyhez kötve ahol pihenő időben is dolgozni kell.
Dolgozni nem szeretnek vele.
Vagy csukott butorszállítót.
Tán csak nem bmw?
Etetik egymást a pechek!
Csinálok elektromos triciklit.
Vagy tuk-tuk-ot.
mindent a helyén kell kezelni... az elektromos autó nagyvárosokban és agglomerációban tökéletes....
én sem hiszem, hogy a villanyautó a jövő, de matek szerint cégre most nagyon jó második autónak.... jópár évig még lesznek kedvezmények a tisztán elektromosra, úgyhogy addig lesz egy a háznál pesten... amíg megéri....
holnap át is veszem.... itt van már 2 hete a szalonban, csak még nem értem rá...
Társas és panel között van külömbség.
Egy 10 emeletesben rengetegen laknak,a zajszigetelés is nulla. Egy 4-8 lakásos társas viszont nagyon kényelmes. Természetesen nagyban függ milyen környéken van. Van egy közösköltség,ami tízenpárezer forint,de ezért van kertész,takarító stb. Semmit nem kell csinálni!
Van nyaralónk,de az ha kimegyünk szopóroller. Fűnyírás,törölgetés,gereblyézés,festés...blablabla. Mindíg van valami....
Meg is hírdettem nem rég ,mert meguntam szívni vele. Inkább elmegyek egy szállodába és kinyalatom a seggem napi 10 ezerből.
Még az sem.
A társasház instant idióták gyűjtőhelye.
Nem embernek való.
Jól sejted.
A fele hülye, a másik fele aki normális lenne az később hülyül meg a többi hülyétől.
A többiek csak télen, a vizes fával és szeméttel való fűtéssel húzzák az idegeimet...
Én társasházban nőttem fel Debrecenben, aztán itt Kalocsán is egy 3. emeleti egyszobás minigarzonban laktunk 11 évig. Na, ez utóbbi helyen kezdtem el - akár az életem árán is - családi házba költözést tervezni. Ez sem tökéletes hely (kis pénz, kis foci...), de mivel egy kis zsákutcában lakunk, így csak néhány szomszédot (ebből egyetlen család, pont a szembe lakó kibírhatatlan) kell elviselni, nagyon szeretek itt élni.
Mindig ki lehet találni valami okosságot a hülyék ellen
Vidéken se jobb
Tegnap hajnali 3 után arra ébredtem hogy füst van a másik utcában lakó öregasszony gazakat meg limlomot égetett az udvaron
Nem tudott volna várni 7 óráig amire kb mindenki becsukja az ablakokat
Főleg ott, ahol a tanyáról jött be a lakók 90%-a!!
Ezek az üzenetek megerősítenek abban a meggyőződésben hogy társasházat az életem árán is kerüljem.
Sötét van!
Evvel nemigen
Mert jó dolog hogy nem fogy annyi víz de attól még Afrikában nem fog több esni
Ráadásul inkább globális szinten lehetne tenni jó dolgokat csak ugye ha a világ egy része szarik mindenre sosem lesz belőle semmi
Rendben.
Összehozzuk
Plusz a szúnyogok megdöglenek a közeledben
én meg nem használok vizet, meg szappant
Inni nem iszom, fürdeni nem fürdök Legalább én már tettem valamit a környezetünkért
Ok, valamelyik közeli hétvégi nap akár jó is lehet.