Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van egy pár ha kell, hogy gyári-e azt nem tudom G asrához akartam venni ahhoz is hirdették aztán mikor megjött akkor láttam hogy ez bizony F astrához való persze vissza nem vette, remélem gyógyszerre költötte az árát
Ok. De azért ne a párnád alatt tartsad és ne nyeld le
Konkrétan ennek nem tudom mekkora a fénye, de amit láttam izotópos világítást, azok épp csak arra jók hogy sötétben el tudd olvasni a világító feliratot.
nekem egy macska fejelte ki a ködlámpát aztán a kis genyó elfutott, pedig koppant elég nagyot
szóval ha bontóban jársz nézz rá mennyi az f astra gyári ködlámpa
pont ezért nem kínából rendelném
angliából nincs vám csak sima posta
sugároz a trícium, de nem vészes anyag, a rádium sokkal durvább cucc
A foncsorom teljesen ep, legalabb elhoztad a húst?
Illetve többnyire nem tríciummal hanem thoriummal.
Ma megvan a 3-ik őzem
jobb első lámpa és irányjelző. Most nézegettem 45 be megúszom
Még mindíg jobban jártam mint zotya, meg én legalább azt is tudom mitől lett oda a foncsor
Ez tényleg izotópos lámpa?
Szerinted nem fogják a vámon kiszedni?

Amúgy nem világít úgy, de pár évig van fénye. Menőbb órák számlapját csinálják ilyennel, meg a fegyverek célzó távcsövébe a szálkereszt világítást.
Most hogy villanyautód van, nem tűnt még fel hogy milyen rohadt büdösek a dieselek? Az összes!
Ezek a modern dieselek is büdösek, csak nem olyan durván, meg nem kormolnak (eleinte) cserébe van egy elég orrfacsaró spéci szaguk az adblue adalékos nitrogénoxid semlegesítés miatt
Vagyis a szokásos
Nem megy ez neked. Sebaj, ne erőltesd, nem való mindenkinek a gondolkodás.
https://www.ebay.com/itm/Triti...
ilyen biszbaszt látott már valaki " élőben " ?
világít úgy mint a pecás megtörős világítópatronok?
Persze hogy tudja, nős ember, nem?
Ne is mond. Elültettek nálunk is egy halom fát, de közvetlenül az út szélére.
Azt most hagyjuk, hogy ha ezek megnőnek, akkor felnyomja az aszfaltot, de kilátni sem lehet tőle. Teljesen ki kell menni, aztán nyomják a dudát...mondjuk azt sem értem miért, mert 2 sáv is elférne irányonként itt olyan széles az Üllői út, de mindenki a szélén poroszkál...kivéve ha motorral szeretnék elmenni mellettük.
Jó, akkor nincs ilyen. Bocsánat
telibasznám a kéményét drót hulladékkal meg purhabbal az ilyennek
de az igazán tuti a 2 literes pet palackos benzin belógatva
Van olyan közvetlen szomszédom kettő is, aki minden télen így fűt - meg minden egyéb éghető szeméttel is.
egy volt munkatársam azt fűrészporral forgáccsal itatta fel és úgy fűtött
a legszarabb bkv busz is kutyafasza ahhoz képest
Kell bele tölteni fáradtolajat, úgy sokkal jobban ég!
Itt felénk vidéken is van néha olyan füst kint hogy alig lehet levegőt venni
Legszívesebben pofoznám őket mind
Azt is
Jó pár évvel ezelőtt dolgoztam egy szerszámkészítő cégnél. Nem említem név szerint, kicsi, öt-hat alkalmazottas, Bp-től kb 30 km-re volt. Egyszer látom, hogy az addig a szemétbe dobott PET palackokat külön gyűjtjük. Gondoltam: Mi a fene, már ennyire környezettudatosak lettünk? Csodálkozásomra az egyik kolléga elmondta, hogy a főnök (tulaj) kérte így, mert viszi haza, ezt is eltüzeli.
Mert kimegy a hamu a keményen és szennyezi a környezetet be kell tiltani
Egy rendes dízel, mint az enyém meg nem kormol.....
Tiltsák be a fatuzelest is