Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hűtés nem kell neki?
Ha fullra beragadt az nem öli meg ?
pattexpisztoly mindenre jo.
a bank elektronika részének az elhelyezése a bajos
A többiek jó a kacsaszalag is
Van egy valag fele egytol a nyolc cellaig alin meg ebayen egy ketezerert,csak valasztani kell.
En talan le tudom a cellakat ma hegeszteni es mehet a tokjaba.
Én tudok annak is örülni amit elvettek tőlük, mert az temérdek pénzt felemésztett, és ha marad a régiben minden akkor most hogy feknőtt az a rengeteg purdé megnézhetnénk.magunkat, már az ország nem.tudná az addi kapott támogatásokat kitermelni mindnek.
Cigányságról volt szó. De ez legalább egy jó intézkedés volt. Majd karácsony beszünteti pestországban.
Nálunk építettek egy hàzat kint a pusztában
Elég minimális munkával és anyaggal
Gondolom szétszedték a környékben található elhagyott tanyák egy részét
De olyan megoldás is volt hogy az ablak keretén támaszkodott a gerenda
Aztán lakhatatlanná nyilvánították meg életveszélyesnek és vett nekik a hivatal egy egész elfogadható házat a faluban
Tehát azért van itt segítség nem kevés még akkor is ha nem tud róla mindenki
Laknak abban a házban van tizenöten de dolgozni egyik sem jár de pénz mégis van
És boldogok egész nap nekik minden nap hétvége
Haver anyjáék mellett vannak az mondja hogy itt tavasztól őszig szinte minden nap buli van
Rádugtam kettőt a hoki powerbank elektronikára
Ha feltölti akkor ráteszek négyet
Ha azt is akkor megy 6db rá
Utána már csak a dobozoláson kell agyalni
fasznak nyomod a fidesz kamupropagandat.
Nem.nagyon érted. Felénk.például.semmerre.nem.kapnak, max választások.eőtt ha olyan a.polgármester. és épp ezt mondom, már nem kapnak uj házakat hosszú ideje, nincs pénz a gyerekekre csak mert van. A legtöbb támogatás csak adó kedvezmény formájában elérhető, csokhoz három év munkaviszony kell. Tehát eléggé visszavettek az ingyenpénzből. Egyetlen házat nem tudtak épiteni az utóbbi tíz évben. Beiskolázáshoz kap támogatást, de azt mindenki kapja ha rászorul. De csak azért mert cigány, szinte semmi. És ez jól is van így. Épp emiatt kevesebb purdét mernek vállalni, mert a gyerekhez nem jár pénz, csak ha dolgozik.
Csak siman le van merulve,toltsd fel,ha gyorsan par nap alatt lemerul akkor valszeg kuka.Nekem egy halom cella egy honap alatt 1-2 szazadot esett voltban.
Legyen komoly téma is
A 3,74-3,76v-os cellákkal érdemes foglalkozni?
Megnéztem a lámpákban mind 4 feletti feszültség van
Most jutottam oda hogy a laptop akkut szértszedtem és rájöttem hogy a rozsdamentes fül még mindig nem forrasztható. Szóval érdemes-e kínlódni velük
Lehet tultoltuk a motormeretet.
http://youtu.be/YZfU6BMp9hw
teljesen mindegy milyen szinten kapja jár neki és kész. tudja, hogy nem hal éhen, nem hal meg betegségben a napi betevő is megvan mi kell ennél több?
Valószínűleg te is kapnál egy cetlit a gyógyszertárban ha nem volna pénzed megvenni a gyerekednek az volna ráírva, hogy: Hitel holnap. Pont az ilyenek miatt útáljuk őket pedig eről nem is föltétlen ők tehetnek.
Emléxem gyerekkoromban egy utcányi új házat építetek nekik, mert az nekik járt 1 éven belül kb. úgy néztek ki az új házak, mintha 30 éve nem gondozta volna senki.
Se ajtó, se ablak, se parketta. Ami tüzelhető volt az elfűtődött az első télen Aztán ment a lázadozás, hogy hogy milyen szar házak ezek.
nagyjából zért ezt írtam én is. Nincs kedvem utánanézni de asszem 16 kisebbség él nálunk és valóban mind integrálódott és szocializálódott ezért meg sem mondot hogy tóth vagy sváb mert nincs közöttünk különbség, nyílván fizikai jegyek alapján nem keverjük össze a kínait vagy az afroamerikait akkor sem a szebben is jobban is beszéli a saját nyelvünket Írod, hogyha ugyanarra vágyik tegyen érte ugyan annyit. Nem vágyik ugyanarra Ha ezt el lehetne érni,hogy ugyanarra vágyna akkor kénytelen volna tenni is érte Nekik a putriban való napról napra tengődés megfelelő életforma,(nyílván nem a cigányság 100%-ról írok itt, de döntő hányadáról) ehhez meg tényleg elég az a segély ami alanyi jogon jár nekik. Erre írtam,hogy hiányoznak a célkitűzéseik. Ha akarna több lenni, ha mi hajlandóak volnánk a segély helyett munkát adni, akkor lehetne valamit változtatni. Bár ahogy írod is, hogy ez a világon még sehol nem sikerült miért pont itt sikerülne?
Az alapvető hibát (-kat) ott véted a levezetésedben, hogy a cigányokat gyerekként kezeled, akiket irányítani kell (-ene). Manapság a pc gondolkodás megköveteli azt, hogy a többségi társadalom gondoskodjon a kisebbségről. Szerintem pedig nem. Az életmód alapján kisebbség nem az a kisebbség, akit meg kellene óvni saját magától.
A munkamorál megléte avagy nemléte csak a felszín. A cigányokból egy valami hiányzik, de az aztán gyökerestül: a saját haza, a saját identitás megteremtése. Meg lehet nézni, mennyi és mennyi önálló államra, nemzeti államra való törekvés van folyamatosan a történelemben. Most ugye a katalánok, a kurdok, de Európában is folyamatosan jelen van. és a cigányok? Sehol. Nem kell ország mert azzal csak a gond van, sokkal jobb és egyszerűbb ellopni a másét, beleülni a máséba.
De még ezt is pofátlanul, visszataszító előember módjára teszik.
Vannak még nemzetiségek Magyarországon? Hajjaj. Van bármelyikkel gond? Én nem tudok egyről sem, de időben visszafelé sem.
Ha ugyanarra vágyik, tegyen érte ugyanannyit. Jog és kötelesség kéz- a kézben jár, a kettő egymástól elválaszthatatlan. MT-re hivatkozni meg kár, mert a svábok is úgy lettek betelepítve pl. és MT meg nem betelepítette a cigányokat, hanem rendeleti kényszerrel próbálta meg a vándorló cigányok itt tartózkodó, NEM BŰNÖZŐ elemeit a közösség részévé integrálni. nyilván nem sikerült, mint azóta SEHOL és azóta SEM SENKINEK.
Az csak azért kellett, hogy a nyakam ne fázzon, hiába cső sál, ha hátul lefagy a nyakam
Inkább legyen melegem, de fázni utálok!
Pont kellemes volt
De azt csak önkormányzati szinten kapja.
Nem kenyelmetlen a kapucnis pulover?
3 alatt nincs szaporulat felénk
És minden szarra támogatás jár nekik
Ha a patikákban nincs pénze a gyógyszerre kap egy valami cetlit és megy a hivatalba hogy fizessék ki helyette
És ez nem szóbeszéd hanem láttam
Amúgy alapból sok cigány gyerekek kezelhető kis korban pl nemrég voltam a suliban papír gyűjtésben segíteni az apraja meglepően segítőkész és aktív volt
Se kiules, se a koptato nem szikrazik..... amatőr
14:49 remélem mosolyogtál
Pedig ha megnézed, támogatást csak az kap aki dolgozik, lehetőleg több éve. Nincs csok, nincs ingyenház, nincs szaporulatra központi támogatás. Nem is szülnek annyit. Csak a mostanra felnövekvő sok szüli azokat a kisebb családokat. Azért nem kap pénzt mert cigány, mint a szocik idején.
Azért vicces lehetett a jelenet amikor a menyasszony és a vőlegény kilép a templomból a 150 es násznéphez két utcai járőr meg ott terem
-maga le van tartoztatva tiltott ruházat viseléséért
-ééén. kérem én vagyok a vőlegény ez itt egy esküvő
- na ne hazudozzon maga itt nekünk mert még felelnie kell a hatóság félrevezetéséért is