Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pontosabban tartózkodik
Gergelynek tiszta marad a keze, ő majd nem szavaz.pályázati kérdésekben!
A tömítő csík az tiszta sor, olyan is van, de nekem a belső felén van, nem a két réteg között.
Ha víz kerül rá azonnal felszívja, és feldagad tőle.
Be is szartam hogy elcsesztem, de viszonylag gyorsan eloszlott.
Valami szuper abszorbens polimer lehet, de mivel vizesen gél lesz belőle, nem szívesen dörzsölgetném vagy öblögetném.
Levi ezt is jobban tudja, hogy mi van az én pinlock-omon
A két tábor féle versengés nem hagy 3.-nak semmit.
Amúgy hosszabb távon,mivel most kikerül a fidesz a lop,lop részből budapesten,mert hát jelenleg leszámolás lesz,szerződés átnézés,kinyírnak mondjuk 5-10 önkormányzati fideszest és marad a szoci brigád.
Innentől kurvakényelmes lesz a kormányoldalnak mert az hétszentség hogy gergelyünk kevés lesz a tiszta kezek politikához,és az hétszentség hogy a kispesti modell szintet fog lépni fővárosi modellé a megyei jogúakkal együtt.És innentől nem lehet önkormányzati szinten vádolni a kormányoldalt,hisz az ellenzék van hatalmon.
Nem olvastam a programjában, hogy ingyenessé tenné a herevasalást. Mert ha megígérte volna ...
A Berki Krisztián lett volna az igazi főnyeremény!
Biztos, hogy nem. Az a ragacs csak körbe egy csik, de az tényleg ne legyen lekopva, mert az zárja ki a levegőt a két réteg közül.
Nehéz ügy. Tarlós nekem a legszimpatikusabb politikusok egyike. Benne van az első ötben, ha ugyan van öt. De az egyik bűnszövetség a Fidesz jelöltje volt. Kari meg a másik bűnszövetségé. Tehát kizárásos alapon a fővárosban Puzsér. Vidéken is volt a legtöbb helyen harmadik.
Node kit?
Ha a fideszt az rendben van,ha a szövetségeseit akkor ajjaj?
Végig se nézem, nekem a kampány elég volt. Magyarország csak a szar és a fos közül hajlandó választani. Tehát nem e kettő közül tud, hanem e kettő közül hajlandó. Most olvasom, Kari Geri már az első vagy második munkanapján nácizik! Hát igen, kinek mi a prioritás.
Ez nem igaz. Nincs rajta semmi és nem vesz fel semmit. A két réteg közötti légréteg miatt nem párásodik. Százszor lemostam már és hibátlanul működik mindaddig amíg illeszkedik a plexihez.
Azért csaba utazós videóit kedvelem,de nagyon látszik hogy indexes alomból szocializálod.
Nagyon örvend karigerinek és egy kb 2-3e milliárdot kapásból elköltött a városra és felbasz kb egy polgiválasztásnyi embert a belvárosból kitiltásokkal meg átalakításokkal.
Meg a kb sohanembetertható ígéretekkel.

http://youtu.be/5_9XrIjpYbo
Valszeg,összeraktam,a jobb szemem előtt egy fél tenyérnyit párásodott. be.
Bekapcsoltam.
Viszont szar az oldal, ugyan arra két árat tudok összehozni
Ha előbb a fapadra rápipálsz minden jóságot és úgy váltasz Performaca-ra akkor 3ezerreel magasabb ár jön ki mintha egyből a Performancra teszel rá minden jót
Sajnos ebben egyetértek.
Egyszerűen nem létezik komoly hír oldal.
Régen azért az origó és az index sem ment le ennyire kutyába.
Arra ott volt a barikád, meg társai
Ja ha nektek ilyen olcsó van
Annak az akkuját érdemes alaposan megnézni, mert ha lemerítve tette le, akkor az már kuka.
80110 a vége
...lesz ha bekapcsolod az opciókat rajta....
Az aki ezt mondta nyilván nem látta a mostani ingatlan árakat.
én mindent olvasok, de még nem találtam olyan hírportált, ami felülmúlta volna a móricka szintjét..... a legjobbak a kommentelők... imádom... sírok a röhögéstől....