Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azon már gondolkodtam, hogy ebayról történő rendelésre is jó-e a postafiók?
Én aliexpress függő lettem.... ha olcsóbb vmi az eBay-en (általában az alin olcsóbban találok) vagy csak ott van, akkor használom az ebayt....
ha bármi probléma van, vagy sérülten érkezik, az eladók nagy számban normálisak és vagy vissza fizetik, vagy küldenek másikat... akik meg nem, az aliexpress intézi.... nekem mar automatikusan utaltatnak, ha baj lenne... de erre kevés példa volt eddig
fogalmatlan,aze.
Mit nem ért meg a barom magyar azon, hogy kell használni az autoopályát? Miért nem tud rajta kőzlekedni ?
Csinaltass postafiokot.
Tényleg rá kell szoknom az ebay-ra. Igaz, lassabb, de legalább nem kell velük mérgelődni. Már csak valami tuti csomagkézbesítési helyet kéne találnom, mert itthon nem a legjobb, pláne, ha emlékezem arra, amikor COB LED-et a postás belehajtogatta a postaládába.
Erre nem tudok mit mondani..... nekem a “vevőkkel” van uilyen szar tapasztalatom....
volt akivel volt korrekt uzletem, utána folyamatosan hívott, hogy mi kellene neki előre egyeztetett qrva jó áron.... nem volt egyszerű, de szereztem 2 hónap alatt, közben folyamatosan hívott.... mikor meg lett soha többe ne értem el..... feldobtam a netre, 1 órán belül itt volt érte más.... meg a számát is tiltottam.....
Az összes ilyesféle próbálkozás simán lopás volt. Állítom, hogy a pénzek 10%-a sem jutott el a bogdán mercédesz taníttatására.

Beszéljünk arról, hogy a mai hirdetők miért buzik? Azt tapasztalom, hogy a kb. 25%-ukkal lehet normálisan lebonyolítani az üzletet, az összes többivel mindig kisebb-nagyobb problémák vannak. Az utolsó: amikor felhívtam felvette, megbeszéltük az árat, elküldtem sms-ben, hogy hová-mit, azóta egy hét eltelt, semmi, pedig küldtem neki sms-t is, meg kb. 10 alkalommal hívtam ha nem többször. Biztosan látta, mert egyszer visszajött a szabvány szöveg a hívásra, hogy most nem tudom felvenni és majd később valami..., de azóta sem veszi fel és nem is hív vissza.
Persze ha mondaná, hogy bocsi, de valamiért mégsem tudom küldeni, akkor keresnék másikat, de így...!?
Egyetértek... A teny az, hogy mi magyarok nem foglalkoztunk a problémával, de teletomtuk őket segéllyel és hagytuk idáig fajulni a problémát.... ennyi.... igen a jobbos és balos kormányok is... akiket ez az ország választott meg...
a sikeres integráció? a híd a munka világába program nem volt elég neked?
Na foglalkozzunk mással, mert ezt túltoltuk
Úgy érzem, ez tényleg nem vitatkozás kérdése. A tények szerintem önmagukért beszélnek. Aki magyarozna esetleg attól megkérdezném, hogy hol történt meg a cigányokkal kapcsolatban a megfelelő - és direkt nem írtam sikerest - integráció. Bár ez már ezerszer a négyzeten lerágott csont, az már nem lehet indok, hogy most megint kitaláltunk egy tuti jót és ez biztosan működni fog, csak adjatok rá pénzt, időt, energiát.
Lófüttyöt.
Nem fogok vitatkozni, akkor meg van magyarázva, és minden rendben van.... az o hibájuk és kész.... ez végül is az o országuk, tegyenek érte, mi meg megvárjuk...
nem egyezik az álláspontunk, de ez lényegtelen.... A végeredmény uaz....
Valahogy így?
4-5-t? Mire? Ha történetesen baszom nagy gyártelepem van, akkor talán.
Értem amit írsz, csak éppen nem fedi a valóságot. Az igen, hogy ha nem látja az anyját-apját dolgozni, akkor ő is követi őket, de ezért már ne más legyen ok, mint az, ami. és amíg a mobil nyomkodását, az autó vezetését eltudják sajátítani, addig én, mint többségi társadalom ne legyek rá tekintettel.
Amíg egyfajta kényszer volt az alkalmazásuk, hogy a szakadék felé haladó nyugatnak megmutassuk, hogy nálunk nincs munkanélküliség, utána a magánosítás során a a legalább saját bérét kitermelő embereket alkalmazták, nehogy bárki azt állítsa, hogy a magyar paraszt, cégtulaj, kőművesbrigád mind-mind egyik reggel arra ébredt, hogy a "mai naptól kezdve jól kibaszok a cigányokkal". Ennek oka van, amit mindenki ismer. legfeljebb egy részük letagadja.
Ez nem hiba, nem tévedés, ők ezt választották, így szerették.
Saját magától nem lehet megmenteni senkit, pláne akarata ellenére nem. nem hiszem, hogy 60-as IQ-tól felfelé nem észrevehető az, hogy ő dolgozik és az van neki amije, ő meg nem, neki meg annyija van. Nem hiszem, hogy nem látszik, hogy ő járt iskolába és mekkora a kontraszt ahhoz képest, akin meg mondjuk nem.
Tegnapi példa, a "jóoldali" kjolléga elment előbb átöltözni, hogy a kapuban szóval tartsa a " nem jóoldali" közfoglalkoztatottakat, nehogy már munkaidő előtt elmenjenek. persze jót nevettünk utána a kínlódásukon, amikor kénytelenségből a munkaidő végéig ha nem is dolgoztak, de ott kellett lenniük.
Bezzeg én az utolsó percig az irodámban voltam, és minden nap, és még mindig élek, tehát nem lehetetlen a feladat.
Valamit ki fogok találni, hogy ez ezután így legyen.
Lehet egyszer mar hazaért, csak nem engedték be...
"Meg,haza se értem. " Mennyé má!!
Nagyon helyes..... elvezd ki a szép időt
Meg,haza se ertem.
Megint? Most jöttem vissza..... kicsit bekapcsolom az erositot meg eloveszem a gitárt, hagy csodaljanak a szomszédok
huzzatokmar motorozni.
Köszönöm az okos hozzászólást, asszimiláltam öreg harcos
Hozza tartozik a céges arculathoz....
a cigányság kérdés sztem sokkal bonyolultabb annál, mint, ahogy első pillanatra látszik.... az, hogy ez idáig jutott mindenki felelőssége, hogy értsük, pont a mienk, a nagyon “nemzeti öntudatos” magyaroké.....
amikor megy a “miért nem dolgoznak” mantra, azt szoktam mondani, hogy alkalmazz 4-5-t és máris dolgozni fognak... a társadalmunk hibája az, hogy ezt idáig engedtük fajulni, mert inkább elfordultunk adott időben a problémától és tömtük és tomjük őket ma is segéllyel (kormányoktól függetlenül) csak ne kelljen foglalkozni a problémával.... közben meg mar számolatlanul nőttek fel generációk, akiknek ez a természetes és hírből sem ismerik a munkát, társadalmi normákat stb..... hidat építeni sokak nehezebb ugye, mint robbantani.... na de hogy is jutottunk el ide? Kinek a hibája ez? Az nem lényeges ma mar.... csak hogy miért nem dolgoznak.... a magyarok miatt.... miattunk.... persze majd jön, hogy mindig is alkalmatlanok voltak stb stb... megmagyarázzuk saját magunknak, amivel megint csak a saját hibáinkat fedjük.... viszont a társadalmunk ilyen... mindenki hibás és hülye csak mi vagyunk helikopter...
"és mar megy az általánosítás.....", igen mint ahogy te is teszed!!
Visszaértem, volt egy 200-as karikám csodálatos napsütéses időben , az utak tkig voltak motorosokkal!! Jó egészséget Nektek is!!
Minden munkára szakembert kell alkalmazni, aki tudja , hogy mit mikor és miért úgy csinál, ahogy csinálja!! A többivel csak kínlódás és balfszkodás az egész!!
Belső levelezésről is szó van...
Amúgy igen, az általánosítás az egy elég nagy probléma, habár, néha az évtizedes tapasztalatot is általánosításnak nevezik, így próbálva meg eltüntetni a problémát. Nem tutik, a cigányokról beszélek, ha valakinek nem esett volna le.