Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Talán olcsóbb így?
Egyébként reggel mikor befelé mentem, szintén azon a részen, szintén három autó szintén lezárás.
https://m.origo.hu/itthon/2019...
Szóval ezt nehéz megmagyarázni.
Semmiből nem tanulsz?! Faszér' kell autópályán menni?
Volt kanyarfotos?
Gyakorlatilag alanyi jognak tartjak a jarmu birtoklast es olyan olcso egy barmilyen fosadek hogy a legulyebb is amint pici penzhez jut rohan venni mert kell.
Hogy nem jut karbantartasra, benzinre az nem szamit, hogy hol tarolja a szemétjet az se.
Meg van ideologizalva hogy ez eszmeletlen fontos es kesz. Mert nekem a gyerek, az elet, a minden miatt meg a tomegkozlekedes, zsufolt, budos, lassu.,meg draga.
Ha venne a faradsagot utanaszamolna beleremulne. De nem.
Igy tulterhelt az uthalozat, minden talpalatnyi teruleten parkolnak stb.
A minap neztem anyuka lebassza hatul a regi volvo kombit, atcuccol gyerekulest apu 10 tonnas billencsebe, beszalnak gyerekkel egyutt 3-an es elzuznak, nincs egy ora talan csak fel es visszajonnek, visszacuccolnak a volvoba, meg bajcsevely a jaro kamion mellett vagy 5 percig es kulon eltavoznak.
Miakurvaelet olyan fontos hogy csak ceges kamionnal intezheto gyerekkel? Nem egy szemelykocsival?
Jobb lenne postán maradó, küldjön sms-t, hogy cuccos van menjek be érte, kérje el az sms árát, de hát az ember már járt a holdon meg rakétát küldött a Marsra, ez a sok hülye még mindig gyalog vagy biciklivel hozza ki az értesítőt... Szerintem Mátyás korában maradtak ezek a faszogányok.
Ááááá. azzal már lesre szaladtam egyszer. Jött valami pénz, nem nekem hanem az asszonyállatnak, adott meghatalmazást, hogy menjek be érte, azt mondta a postás nő, hogy ez nem jó, mert kell a postás aláírása is a formanyomtatványos. Mondtam neki, hogy akkor pont át is vehetné a pénzt, ha már úgy is kell mindenki az aláíráshoz, nincs értelme így az egésznek. mondta a nő, hogy lehet, de akkor is csak így adhatja nekem át a nej pénzét. Ebben maradtunk, bement az asszony a postára, de szerintem a nézésemben benne volt minden, amit a postásokról gondolok.
Azt aláírom, hogy voltak ma bőven..... Hogy ez a jóidőnek vagy a kanyarfotósnak tudható be a fene tudja.
Igen-igen, amikor lejár néha az ebay-os határidő és nem jön meg, soha nem tudom, hogy ki a hunyó. Persze indítok egy dispute-t, aztán amikor megjön, megint írhatok az eladónak, hogy bocsi, nem én vagyok a hülye, vond le megint a már visszautalt pénzt.
Anyósék veszik át a cuccost napközben, de már volt, hogy nem kaptam meg az értesítőt SEM, ezért nem szoktam házhoz. A nyuggerekkel csak a baj van ilyen szempontból.
Tegnap M1-es ugyan ez. Elküldött Waze valami 5 számjegyes földútra, mert az is gyorsabb volt mint bármi amin aszfalt van.
Na, kiderült. Ma speciel ezen szoptam be pest kivezetőn és fordultam vissza M0 régi.3-as felé higy egyáltalán haza jussak. Mert konkrétan komplettezárták a pályát.
https://m.hvg.hu/itthon/201910...
Egyszerüen nem értem. Fizetem a kibaszott éves dijat és az M3-ason tízből hétszer dugo baleset miatt. Nincs olyan nap már hogy ezen a pályán ne legyen.legalább két baleset, de inkább több. Állítólag az autópálya biztonságosabb mint a többi út. Meg gyorsabb. Állítólag.
Ehhez képest a kibaszott autópályán szinte sose tudok végig menni. Egy nap több baleset van rajta, mint a régi hármason egész hónapban. És a másfélórás út legalább kettő vagy több. Meg plusz km.
Mi a faszom bonyolult azon, hogy minimális kormány mozgatással csak egyirányú forgalom mellett, keresztező forgalom és egyéb más problémát okozó dolog nélkül legalább két sávon ami jó széles, haladni kell? Mi a gecit nem lehet ezen felfogni és megérteni?
Körforgalom hasonló, de azt hagyom is mert felbasz. Magyarnak asse való, mert nem érti a működési elvét.
Kapd el a postast, beszelj vele, kend meg penzel hogy ha jon valami ki se hozza, csak dobja be az ertesitot es elmesz erte, ez a legolcsobb.
Sok kocsi es motoros volt rajta, egyiket se szeretem.
Ez így nehezebb..... ha nincs otthon hogy átvegye, vagy posta ladaba nem kezbesitheto, mégsem várhatod el tőle, hogy o rohangáljon a postára a te csomagjaidert....
Én anyámékhoz küldetek szinte mindent
Nyugdíjas a csapat aztán mindig otthon vannak
Bakker ti egész nap csak itt jártatjátok
Végre letudva a Bajna Héreg szakasz, k... Jó az a rész
Nem is csodálom, hogy annyian járnak oda
Igen. Erről van szó. Az eddigi gyakorlatról is leszokóban vagyok, ezért kéne valami új megoldás. Mondhatnám anyámékat is, de amire két 80 évesnek elmondom, hogy meg is értsék, megette a fene.
A munkatársam felesége most fog szülni, az most tuti otthon lesz 3 évig, erre gondolok.
Nekünk amúgy külsős postafiók szolgáltatónk van, sztem olcsóbb mint a sima posta
Működik az eBaynel is.... ha a cég policy nem engedi, akkor nem tudod megcsinalni....
A cég neve amúgy nyilvános adat, de nyilván vannak olyan biztonsági előírások, ahol nem köthetik össze a benne levőket a “céggel” ...
Általában én is így, csak az ebay-nál vannak kétségeim.
Ráadásul olyan helyen dolgozom, ahol külföldi cégnek nem szívesen adnám meg a "cég" nevét. Hivatalosan tuti nem engednék meg.
Tehát a saját nevem után zárójelben a cég neve; és a cég címe van megadva
Nekem úgy van beírva: név (xy kft); cég címe
Működik
A cégesre szoktam sima csomagot, de itt meg kellene adnom a cégnevet és azon belül, hogy kinek. Ez meg nem hiszem, hogy az ebay-nál hiba nélkül menne. Tehát vevő x de y címre, ahol azért írják rá, hogy y címen x-nek.
Jó.... de ha van a cimedhez rendelt postafiókod, a sima címedet is megadhatod, a posta automatikusan a postafiókra irányítja....
Uigy csinálom.... a cégnek postafiokja van, a cég címere rendelek, az asszisztens meg elhozza a postafiokrol...
Bár nem tetszik az ár:

Postafiók – Egyéni díjcsomag

Alapdíja:
Egy hónapra: 5.335 Ft * tájékozató jellegű
Negyedéves díja összesen: 16.000 Ft

Kedvezményes díja:
Fél évre: 26.670 Ft (5x havidíj)
Egy évre: 48.000 Ft (9x havidíj)