Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az nincs ráírva a betegre...nagy tömegben a kort nézik és az esélyeket a túléléshez.
Meg a bagósokat!
Mivel bátor és igen jóképű vagyok ,az hogy a nők dőlnek velejárója. Neked a két kezed helyén csökevények csüngenek ,mivel a billentyűpüföléstől nem igazán alakul ki semmi izom. A többi testrészed is fejletlen ,ezt meg a kisebbségi komplexusodból azonnal le lehet vágni. Ennek meg az a velejárója,hogy a buzik kedvence vagy. Nem tudsz ellenkezni ha egy buzi seggberak ,mert leblokkolsz a gyerekkori traumától(apád molesztálásai).
Ilyenkor pár napra felszívódsz ,mert nem tudsz ülni sem...fáj a segged...mint pl most hétvégén
...most olvasgatom az esti termést... Tényleg sok pinát láttál? Mi történt, a szokott bámészkodásra véletlen a női zuhanyzóba mentél be? Traumatikus élmény lehetett
Még a 90-es években szereltünk egy tízemeletes házban műhold vevő központot, de úgy hogy az egész ház arról kapta. Szóval elment az egész háznak a TV olyankor.
Persze közös képviselő kihirdette, direkt délelőtt csináltuk, hogy ne okozzunk kellemetlenséget (meg délután a franc sem akart már dolgozni)
Egyszer csak jön fel a banya seprűnyéllel. Meg akart minket verni mert pont kezdődött az Isaura ISMÉTLÉSE !! és hogy képzeljük ezt.
A közös képviselőnek kellett lefogni hogy tudjunk dolgozni

Szóval ez nem vicc. Muszáj korán bevásárolni, mert vissza kell érni a kedvenc sorozatára időben
Mi nem olyan semmirekellők vagyunk mint Pipi...az otthon veri a f..át
Így könnyű...
Mindegy...őket veszik le a gépről leghamarabb, ha jön egy fiatal beteg
Mindenki kivéve a nyugdijasok egy részét
A munka nem áll meg....
Amúgy azok nem nyugdíjasok voltak ,hanem Alfa Romeo szerelők!
Már rég dolgozunk.....autopályán akkora forgalom.volt korán reggel mint nyáron szezon közepén.....
Jó reggelt!
Ki tart itt be bármit is?
Nem baz+, csak Törvénytisztelő Polgár-ként be akartam tartani az előírást de ezekután szarok bele Felkeltem a hülye nyuggerek miatt hajnalban, és ez a hála hogy ők nem értékelik ezt.
...és annyi nekem bőven elég volt, már meg is jöttem. 1,5 km-re van a teszkó, és autóval mentem Bemegyek, megveszem ami kell, kijövök, nem bóklászok bent órákat

Egyébként friss tapasztalat: beértem kb. 8:25, bent 10-en lézengenek kb. ebből min. 5 nyugger olyan szívesen elküldtem volna őket a faxba, de ha ilyen ostoba, úgysem értette volna meg, miért balhézok vele.... egyébként a bolt a hibás: a bejáratnál közölni kéne a nyuggerrel, hogy sorry, vár 9-ig, hazamegy, vagy csinál amit szeretne, de be nem megy, az biztos - és akkor holnap talán meggondolná, hogy odamenjem-e 8-ra
Az órát se ismered te félhülye
Úgy látom a sok fehérjét feldolgozta a szervezeted amit a seggedbe kaptál......energikusabb lettél
fél órád maradt
Fel kellett kelnem, csinálok egy teszkó kört, mielőtt a vérszomjas nyuggerek elözönlik Indulok is, mert ez nem vicc!
Mi a f@szt rajozol itt zöld hajnalban?!
Mi van, nyóc óra, sehol senki? Éccaka baxtátok a rezet, most meg nem bírtok felkelni? Na nyomás, indulás a hómofiszba!
Közmunka?
Az is egy nagy kamu.
Játék a számokkal
gondolom azt szereted volna írni, buci után meg kellet egy nőnek is halnia ahhoz, hogy ...
de értem
Az országban nagyon sok halálkereszteződés volt még 15-20 éve. Ezek része eltűnt már javarészt a körforgalmak miatt, vagy alul felül járók építése miatt vagy komplett útáthelyezések miatt. Ezek hosszú hosszú ideig szedték az áldozataikat de nagyjából sz.rt rá mindenki. Ha 2 halál eset után szemafort kapott a gyalogátkelőhely akkor tegyétek össze a kezeteket. Mondjuk a gémesi gyuri egy jó faszi. A veszélyességi besorolás szerint nálunk van még egy ilyen fel nem számolt kereszteződés. 5 éve láttam a főépítész asztalán a terveket a körforgalomról aztán még nem adta ki a lépés,hgoy elinduljon a projekt