Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ha veszel a boltban egy kiflit, azon is lehet pékfasz-molekula! Azok se mind mosnak kezet....
KRITÉRIUM
KITÉIUM
nekem így is jó
Én már most hangoztatom ha lecseng a gebola továbbra sem pacsizok egy faszos/szaros kezűvel sem!
Végén még igaza lesz sanyinak
A toka kizáró ok lenne?
Ha megnézzük a mai..tyúkmellü...lúdtalpas..tornából felmentett...gender legényeket...akkor van esély...
Néha nem vagy te olyan hülye....ilyenkor kijózanodsz?
Ma ülök melóba kulatóriumba bejön valaki odaáll a piszoárhoz, hugyoz majd kézmosás nélkül kimegy a mosdóból. De jó, hogy már nem kell kezet fogni senkivel!
erről lecsúsztunk
De úgy hallottam éces, diftériás, lépfenés még lehetsz kb. ilyen összegért de meg kell adnod a legközelebbi hozzádtartozó bankszámlaszámát, ha nem jön be a vakcina ne kelljen küszködni a hagyatékin
Igaz...az olyanoknak mint te ,erős az immunrendszerük...a sok szarevéstől
r-nélkül te
akkor megfelelek a kritériumoknak
az amit visszavittek a pánikvásárlók az első rohamba mert nem tudták hűteni
de miért kötelező annyinak lennie a lappangási időnek? Annyi is lehet
A te lepukkant satya szervezeted kb. 1 óra múlva jelezné a bajt bár te valszeg oda is lennél tőle
Én meg már lehet túl is estem rajta, múlt héten trüsszentettem egyet
voltam a postán az öreg ott ácsorgott mellettem. amíg csak azon a 4 helyen vannak időrendbe elkülönítve az idősek,meg a fiatalok nem so xart ér az egész.
ez a zsidó cecília kitalálta, hogy aki külföldről érkezik az azonnal 2 hét karantén majd utánna viheti az áruját tovább. ami alapvetően logikus is lenne Aztán a szakmai szervezetek megtorpedeózták ezt az ötletet, hogy hát nem jutnak el időben a megrendelések. A határmentén továbbra is 30 km-es körzetben szabadon ingázhatnak a külföldön dolgozó A románok, jönnek a magyarok mennek azt hordják a fertőzést 30 km bizutos mindegyik mellett ott áll egy rendőr azt nézi
Tehát számomra ez azt jelenti,hogy külföldröl mindenféle kontroll nélkül árad befelé a koronavírus De mi maradjunk otthon, meg zárjuk be 3 kor a boltjainkat, alfa szerint még mossak is kezet
Ez az egész intézkedés egy nagy kulmártás. Átszaladtam kecsóra, egy átlagos hétköznapot láttam nem üres utcákat
ingyen?
A mai világban
Már a lottó 6,5 mrd sem számíthatok valamelyik ner lovag kivette osztaléknak.
Már most lappanganak
nem ígérnek nagy pénzt
megtisztelő
fast érdekel engem
Most frissített miui 11 re.
...amúgy meg miért baj az neked, hogy Pipit mielőbb be akarom küldeni a kórházba?
Mindenképp lesz 2 hét előnyöd, okoska... a későn jövőknek is lesz lappangása
régebben valami 1 milla(forintban átszámolva) felé adtak érte angliában, ha itthon lenne ilyen már vírusos lenék
Fiatal...egészséges embereket keresnek...