Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nyúl-nyál a mostani generáció, a szomszéd utcában köhög valaki már betegek is. Én időmbe nem emléxem allergiára meg ilyen f.szságokra. Elkaptam a gyerekbetegségeket amit kellett, mumpsz, himlők, stb. Aztán évente volt egy megfázásom örültem is mert nem volt suli egy hétig. Közben szerdára már kutya bajom sem volt.
aztán valami biztos változott azóta mert egy sima megfázáskor 2 hét múlva még fujkálom az orromat A gyerek a párás időszakban simán 1 hónapig is produkál tüneteket
Valószínű közrejátszik az is, hogy kizárólag szemetet eszünk már Szerintem az anyai nagyapám ha felkölne hótjából azt mondanám a kezembe lévő tyúktojásra nézve hogy 6 hét múlva sütjük belőle a csirkét szerintem köszönés nélkül visszamászna...
Az egyre több allergiás sem véletlenül van korunkban. Régen is volt pl. parlagfű, mogyoró, nyár, stb. Minél sterilebbé tesszük az életünk, annál több dolog talál meg minket. A mi korosztályunk, épp a napokban beszéltük, rengeteg szemetet, koszt megevett tudtán kívül. És sajnos nem kevés vegyi anyagot, amit azóta betiltottak. A most felnövő nemzedék ezekkel már nem kerül kapcsolatba egyrészt szerencsére, másrészt egyes ártalmatlan tisztátalan dolgok bevitele jelentős szerepet játszik a védekezőképesség kialakulásában.
a leg jobbkor csökkennekntek az üzemanyagárak Egy tök átlagos héten kifüstölök egy tankot, most meg, hogy munkanélkülivé váltam amennyit megyek 3 hónapra is elég egy tank nyál
egy ilyen mikroszkóppal meg hozzáértővel aki elmondaná mi-micsoda csak a saját hzunkon végig mennénk meglepődnénk, hogy mennyi állatka,baktérium,goma stb.hever szana szét a használati tárgyainkon élelmiszereinken
Valamikor qrva rég volt is ilyen ismeretterjesztő film a spektrumon vagy valamelyiken. Fúlon vagyunk ilyenekkel, de kár vele foglelkozni javarésze ártalmatlan.
Be is tárazok belőle, de még fog az lejjebb is menni.
tőled nem is vártuk
Kollégám szokta mondani: tiszta az én faszom az asszony még a szájába is veszi!
én meg nem akarok ebbe összezavarodni
se előtte se utánna nem cifrázom
Ez így van, csak kevesen tudják. Illetve nem gondolnak bele. De attól még így van
Meg a zsíros picsa!
Akkor nincs is
Ahogy a mondás tartja Am nem látszik az NINCS
osztom ezt
Pedig az olajos fasz jobban csuszik
Előtte is szoktam mivel folyamatosan közöm van az olajhoz, vagy zsírhoz.
remélem ez a nem kézfogósdi csak átmeneti lesz
Lecseng ez a xar aztán csapkodhatunk egymás markába már várom
pisálás előtt kell kezet mosni szerintem néhányszor már linkeltem a torrentét
az mindegy csak az eredmény számít
De buzikok vagytok...
Azt meg a bogarak fingják tele
Akkor eszek fényt.
Sőtt...nyugdíjas kopasz pina hámsejtek is!
De azt nem látta
Oké nyelvtan, nekem mindegy.
Te is Májkül Dzsexon leszel?