Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A mai váltók nem nagyon döglenek, azokhoz nincs a polcon alkatrész, az autósboltos is csak rendelni tud - ha tud egyáltalán.
Ügyes vagyok.Amugy annyira nem drága,de nem is olcsó.
Tehát valami drága autóé. Akkor viszont hogy tudsz fél nap alatt tetszés szerinti alkatrészt venni hozzá, "bagóért" ?
Az új 630e környéke.
A bontott 465e forint.
Már lyukad az oldalam....
- Veterán autó, vagy valami ritkaság nem lehet, mert akkor nem tudnál a "sarki autósboltból" fél nap alatt alkatrészt rendelni hozzá.
- Ha meg valami tök kommersz, nagy szériás ócskaság volna, akkor nem baszódnál vele egy percig sem, hanem vennél a bontóból egy jót 40-50 ezer forintért....
Titkos.
Nagyon szégyenlős a szentem.
Áruld már el légy szíves, hogy minek a váltója? Furdal a kíváncsiság.
9-15-ig.
Tegnap meg lett véve a szinkron,be lett baszva a nyelestengely a mélyhűtőbe,a külső csapágyat délután beleraktuk,ma jön a belső csapágy,mert tegnal óta a tengely ujra vendégszereplő a csirkemell mellett.De 9-6-ig benn vagyok.
Utána még szét kell a difit húzni mert egy reteszelő golyó nincs megvagy a difiben van vagy a hülye előző szerelő kihagyta,le kell csekkolni,akkor már el lesz mosva a difi is a dögszagú olajtól.
Ezekután hétvégefele összeáll,majd mehet fel a kuplung,ott 3 dowelt hagyott ki az itenbarma,az 4.-én jön,és bérelni kell egy spéci felszerelőszerszámot is két napra.
Jah és eléggé meggyötörte két 12-es menetét a váltónak a tákmester,még lehet azt is helicoilozni kéne,de még vizsgálat tárgyát képezi,és le kell a rugótornyok belsejét picit drótkorongozni mert a dobbetéteket is kihagyták és leverődött a festék.
Nekem is.Ma jött két cégtől áru,azokat szórom ki.
Nem lennél gazdasági migráncs,a jobb egészségügy,az élhető környezet és az ingyen maszk miatt mész.
Nemrég jött vissza vagy 16e vendégmunkás,még pecot is találnál jót.
Amúgy hogy állsz a váltóval? Vagy ez is olyasmi lesz mint a Honda blokkja: csak szétszedni tudod, összerakni nem, aztán majd a bontóból veszel másikat?
Veled ellentétben nekem még van munkám.
(Amúgy meg nem szeretnék gazdasági migráns lenni soha, sehol...)
Költözz már ki baszki.
Mostmár a meló sem akadályoz.
Ha jól olvastam: akinek nincs maszkja, az kap a bejáratnál. Itthon meg venni sem lehet.....
Nálunk újabb szigorítást vezettek be. Boltba csak maszkba szabad bemenni, a minden használat után fertőtlenítik a bevásárló kocsikat, kosarakat és egyidejűleg korlátozott a boltban tartózkodók száma.
Motorozás helyett együnk, az is meglátszik rajtunk :-)
Van amikor is a százlábú elesik. Csak éppen a valószínűsége elenyésző a részeg barom négy és kétlábú barmokhoz viszonyítva!!
Nekem időközben komoly denszesz készletem lett, szerencsére közel sem olyan büdös, mint amire korábbról emlékeztem)....
Vanamikor is a százlábú elesik.
Nekem nem is volt......
Érdekelne,mert kezdek kifogyni az izopropil alcholból.
Ha valakit érdekel még.