Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

F2 majd talán...
Az egyik babettával nyomta,műanyag campingszék volt rácsavarozva asszem
De asszem töltött fel nyenyőcés veretést is terepen.
Takacsek fele, az egyik ipse itt van mogyorodon, bar ő nem a robogós, inkabb a nagy endurot vonszoljak korbe.
Erdélybe szoktak robogótúrákat nyomni. Madarasi Hargita stb...terepen
YouTube -on van videó...
Egyik kollégám elmondása szerint apri rotyesszal szokott 150-200km távokat gurulni, mondtam is neki akkor a faccért nem vizsgázik le azt vegyen lődörögni egy rendesen használható motor, motort!
Debrecen-Szeged oda-vissza az vagy 430-440 km.... Igaz, akkor még semmi bajom nem volt a derekammal, meg 60 kiló sem voltam. Azért soha többet eszembe nem jutott volna a dolog. Kora reggel elindultam, késő délután odaértem. Aztán rájöttem, hogy haza is kéne menni. Másnap hajnalra sikerült.
én a robogóval nem egyszer téptem 100-120km távokat csak úgy időtöltésként
mondjuk én avval voltam 1849 máter magasan is , ráadásul földutakon mentünk
Én a Jawa Mustanggal - 16 éves titánként - Debrecenből lementem Szegedre egy fagyira meg vissza. Egy hétig csak hason fekve tudtam aludni. Keresztanyáméknál (Csengerben, Tyukodon) viszont többször is jártam vele, az nem volt sok egyszerre (100 km)
Eccer mentem 2x30 km távot nyenyőcével, azt hittem megkukulok.
Az enyémmel most beszélgettem. Vállalkozásban vitt praxisoknak nem jár. Telefonon rendelnek, max küldj egy képet a torkodrol. Meg egy csomo felháborito dolog.
Olvastam már kemények!
Segond, azon legalább nem forr el a fékfolyadék.
De csak ugy hogy fentrol engeded szelnek.
Mekkora fless lenne már a Dolomitok hágóit végig járni vele!
Nekem is...de így hogy te is ezt nézed,azonnal törlöm
Csutka kormánnyal.
Nem veszek több motort.
Romet Pony-t vegyél, az még alacsonyabb!
Mondom én is mindenkinek...Nem kell sportolni...csak zabálni..mert másképp nem zsirosodik el az összes belsö szerv...Ez...kb annyira veszélyes mint a cigi...
Inivel mi már tudjuk, hogy a felesleges fizikai tevékenység öl, ezért kerülni kell.
Viszont ahogy nezem el fog ferni felmagas gepben az agy alatt a motor.
http://youtu.be/QiECijSkZEo
Mindig van ellenpelda, a buci alkeszt is elutotte egy auto, es meg jogsija sem volt.
De mint mondtam szivja mindenki nyugodtan, ey nyugtassa magat azzal hogy hat a szomszed is masban halt meg. Engem nem zavar. Csak utana amikor tenyleg horog levego utan ne vartyogjon.
Nekem mutattak tudot cigi utan. Mint egy szivacs amit faradt olajba martottak.
Kosz nem.