Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nocsak, nocsak??! Elkaptad a könnyű erkölccsel megáldott leányzót? Gratulálok!!
Éreztem.
Lásd az utolsó szót!
Szép napot! Azt a pénzt kérték valamire! Nem tudom, csak gondolom, hogy azt a pénzt meghatározott céllal, kérni kell! És azzal egyet is értek, hogy arra használják amire kérték! És nem elkurvázzák pl. Most már csak az érdekelne kinek is kellett az a stadion?? És miért pont arra kérte?? Valamint mennyibe kerül egy olyan "ojjektum"-ot fenntartani, kezelők takarítók fizetése, a hozzátartozó adóval, villanyszámlával stb!??
Sikerült. Értitek?! SI-KE-RÜLT!
Ennek volt elözménye ne vedd szo szerint
Hagyd fenébe, szerintem már teljesen leépült, összefüggéstelenül irogat mindenhovaés mindenkit leprimitivez. Latinul nem tud, ezt is csak olvasta valahol.
Állitilag van két szakmája is de ahogy láttam egyikhez se ért, valami szoci marxista gyorstalpalon adták neki.
Ebben kellett volna érezz egy visszautalást a suttyó vidékit nem kell szó szerint érteni.
Suttyó vidékiekre?
Mert te egészséges vagy mint a makkom
Mivan?
Nem érted s dolgot
Nem az mit a lényeg hogy igazad van vagy nincs ( igazad van amúgy)
Hanem ha sportra ad pénzt sz EU akkor sportra kell költeni ha nem arra költjük akkor vissza kell adni azt a pénzt
Szóval ha stadionra adják a pénzt akkor vagy stadion lesz vagy semmi
Szóval kórház meg lélegeztető semmiképp se lesz
De van...csak még nincs rendszám rajta.
És a szegény felesége ezt látja mikor dugja...
"Panem et circenses"!! Kenyeret és cirkuszt! Az kell a népnek! Abból a kiszabott "magas" IQ-bó csakl ennnyire tellik!!
De szerintem a detox fejlesztésekkel kurvára elmaradtak,
Sőt,a budapesti kórházakra nem adott,csak a suttyó vidékiekére.
kedves szavaidat is megköszönöm... bár csak magadat jellemzed, a semmitmondó kedveskedő hozzászólásaiddal.... bár ha agyon őszinte akarok lenni, telibe leszarom... vitatkozni csak azokkal szoktam, akikről feltételezem, hogy elérik azt a szellem iszínvonalat, hogy képesek feldolgozni az általam kommunikált információt.... veled kapcsolatban, ez nem áll fenn....
És tudom..................kórház,lélegeztető,CT.........................viszont ahogy F2 mondta................erre adott pénzt azunijó.
Tehát a sportcélút nem lehet átcimkézni kórházzá.Mert visszakérik a lóvét.
Amúgy mindet ellenőrizte ugyanaz azunijo és kifizette.
Nem kell,a Wikipedia szerint 25db.
Magyarországon ma 82db stadion van.

https://hu.wikipedia.org/wiki/...
Most ráérsz,légyszi keresd ki a sok stadiont 2010-20 közt ami épült.
addig se írsz zagyva esszéket.
én úgy tudom elég széles körben lehet mozogni ezzel.
Kár bármit is belemagyarázni A csúti törpe foci rajongó. Ezért a sok stadion. Róla el lehet mondani, hogy tett a futbalért már csak annyit nem lehet tudni, hogy minek Ha nem lenne ilyen foci mániás töredéke lett volna ezeknek az értelmetlen a későbbiekben fenntarthatatlan, üzemeltethetetlen beruházásoknak a megvalósulása.kár ezt tovább ragozni. Spec én jobban örültem volna ha inkább a horgászat érdekelte volna most lehet lenne itt a picsám alatt egy támogatásból kikapart 100 ha halastó
Azért az már mégis milyen, hogy a putri ahol felnőtt a fehérvár melletti felcsúton odabigyeszt a szülői ház panorámájára egy foci stadiont. Aztán legyen már ez különlegesebb mint a többi csinál hozzá kisvasutat is.
Ezt hívják MEGALOMÁNIÁNAK Teljesen diktatórikus személyiség jelleme. Akkor kellett volna picsán rúgnia az úniónak amikor ennek a gondolata megfordult a fejében.
Valaki mondja már meg, hgoy egy olyan beruházást az a helyszín mivel indokolt Nyilván kizárólag a személyi érintettség
Ha nem primitív, gondolkodni képtelen lennél, akkor azt írod: Nem értek egyet veled , mert ezért és ezért is ! De nem , te bebaszod ide a putribunkót, mert csak ennyire telik. Nekem ne válaszolj többet!
ott már a buli meg volt borkaival októberben
szerintem arra fizettél be csak lekésted. Tv-ben mondjuk láthattad
és a városközpontok megújítása? a 40 cm kilátó, az 1000 lelkes faluban 200 millerért kuyakozmetika? a tyúkodi kilátók?
Egész estig lehetne sorolni
Nem is az a lényeg mi épült belőle
Hanem mi maradt meg hazánk nagyjainak a zsebébe
Stadion építés egy előnye hogy a pénz legalább egy harmada elveszik és az tényleg bekerül a gazdaságba
De ha arra adják a pénzt nem lehet mást építeni belőle
ez is igaz....