Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mármint te? Az teljesen mindegy.
Vagy az a gerinces aki elhuzott innen?
Valamit kurvára benéztél Ötzi bácsi. Sosem szavaztam a fideszre, de a komcsikat kibaszottul kerülöm. Itt meg valamitöl csak jobban élnek joval többen mint a liberális érában mégha egy csomo stadiont épitenek is.
Mit válaszoljak a hazaáruzólásra, külföldön csak egy féreg vagy marhaságokra? Ha csak egy kis fogalmad is lenne róla, mekkora megbecsülést kap itt bárki aki itt dolgozik, él, beilleszkedik, akkor nagyon irigy lennél. Én még néha most sem hiszem el a szerencsémet...
Na jó én összerakok egy gardrobot.Mondjuk csak a magam kedvére.
De akkor miért érdekel téged hogy mi történik itt? Dölj hátra élvezd a kánaánt aztán felejtsd el a nyelvet is, ne itt tartsd karban. Nem baj, ha töröd a magyart ha a balatonra jössz.
Nem mindegy hol vagy gerinctelen és ostoba?
2003-óta azért bevezették az euronews-t is magyarországon.
2006-ban mondta azt hiszem, akkor már én nem voltam az országban.
Na, mégis csak diktatúra van? Nem írhatok oda ahova akarok, csak a Lajtán túlra? Elismered?
Jobban tudja,ha kivárt volna el se kellett volna mennie,ha szavaz lehet feri még mindig regnálna és mindenki boldog alpesi életet élhetne a tanyavilágban.
Ez nem így van. Mi hazaárulók vagyunk, külföldön kivetett kutyakánt, másodrangú polgárok :-) Mit nem tesz az emberekkel a sok metilalkohol, és cenzúrázott híradó, meg egy kis propaganda :-) Teljesen elveszi a gondolkozás képességét :-)
azt simán kinyírták
ügyesen titkolja átlátok rajta
De. Tudom, mit jelent. Az osztrákoknak Konchita Wurstot. Meg a fennem hirdetett liberális gondolkodást. Viszont az alantas munkára már nem hajlandók - de nem is kell nekik, arra van sok önkéntes magyar
Azt osztrákok egyébként nem reménytelenek. Anno megprobálkoztak Haider-el, de kaptak egy pofont (Haidert kiiktatták) és visszaterelték őket a jó kis ejropéer strem-be
de azt 2004 ben útelágazódott aztán beütöt neki a 3/3 as hiszti
Azért birom ezt az egysíkú világlátást.
Értemén hogy a bolsi-liberális média toposzait érzed magadénak.De hogy abban a pillanatban ahogy nem egyezik a véleményed a másikéval már NER lovagozod hülyézd nem emberezed a másikat.
Holott azért van más is.Nem fekete-fehér a világ és ahogy észrevettem kawa kurvára nem nerlovag.
Honnan tudod, hogy hol ütöm el az időmet? Egy nap egyszer benézek...nem, nem miattad...
Ezt mondom hülye-gyerek!
Ezt írtad.:
"Elengedte ezt a sok tehetséges embert...............katasztrófa..................vagy az a feri volt 2003-ban?"
2003-ban Medgyessy Péter volt a miniszterelnök, nem a feri
Idézet abból amit linkeltél.:
Medgyessy Péter (Budapest, 1942. október 19. –) magyar közgazdász, politikus, miniszter, üzletember, 2002. május 27-e és 2004. szeptember 29-e között Magyarország miniszterelnöke.
De legalább itt vagyok magyar nem egy ostoba külföldi hontalan.
Akkor te megfogadtat feri tanácsát, hogy el lehet innen menni...
http://youtu.be/-tEXu8roJEQ
Pont ezen gondolkoztam. Idejönnek a hontalan migránsok osztani az észt hogy mekkora szerencsétlen hülye aki itt maradt, bezzeg ök.
Menjen a választott honfitársaihoz okoskodni, csak hát onnan meg kibasszák mert nem tartozik oda.
Jajj, másodrangú, az te vagy a sajátodban :-) Hacsak nem vagy NER lovag :-)
azért ez nem így van. Anyósom testvére 82 be ment ki tavaly lett nyugdíjas nyoma sem volt megkülönböztetésnek soha. A lánya valami főbíró lett úgy hogy azért nem osztom ezt.
Ha valaki mosogatásig, szállodatakarításig jut ott meg tök mindegy milyen nemzetiségű na azzal azt nem fog foglalkozni senki csak a munka el legyen végezve
A "nélkülünk", a gyengébbek kedvéért annak szólt. Hogy nélkülem szavaztátok meg a kormányt, én nem szavaztam még soha. És nélkülünk építettétek azt a csodaszép dübörgő gazdaságot, csodaszép stadionokat, 2/3--os hatalmat, szuper egészségügyet, stb...én nem vettem ki a részem belőle, így rajtam nem kérhetitek számon sem a sikereket, sem a kudarcokat...
Csak az a kérdés mért itt ütöd el a karantén időt a nem emberek közt,ha a halom jó kolléga-barát vár?
Akkor beszélgess velük és inne tűnj el ! Itt mindenki suttyó vidéki, nem érik el a te szintedet.