Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ennek többnyire annyi az értelme mint az impotens klubnak az éves bérlet a szomszéd kupiban
újabb építő jellegű hozzászólásodat megköszönjük
Milyen jó lesz, tökig leszünk mindenhol a bszott nagy stadionokkal és még a fű sem a taposástól fog kidögleni bennük!! Hajrá idióták, még stadiont!! "Panem et circenses"!! Kenyeret és cirkuszt! Az kell a népnek! Abból a kiszabott "magas" IQ-bó csakl ennnyire tellik!!
pont ez a lényeg... ha ők mondják meg, mire lehet fordítani, akkor arra fordítjuk... persze ezért még megköszönjük, mert ingyen lóvé és van azért látható nyoma egy részének, ami nem párolog el... de utólag ne legyen ugatás, miért az van... hát erre adtatok vazze....
Amúgy a buzi vírus miatt lesznek zenei rendezvények?
Intéztek a volt-ra jegyeket aztán ha meg sem lesz tartva ki kész vele ????
msximum a puskásban meg az FTC-ben.... a többire még ennyi szükség sem volt... ennyi botlábú sehol nincs .
Az EU többnyire olyanra adta a támogatást ami kb semmit se lendített a gazdasági helyzetünkön
Arra azért vigyáznak nehogy termelő eszközre legyen s pénz fordítva hogy konkurens legyünk
Pl nálunk a pusztába építettek kb 4 km aszfalt utat, Valami ipari part létesítése címszóval
Teny hogy van Ott egy kisebb cég, meg egy pince, plusz 3 lakóház
kb semmi értelme nem volt az egésznek, de másra nem lehetett fordítani a pénzt pl a faluban az utak karbantartására
Neked már motorod sincs.
Azért van pár egész jó koncert külföldi együttesekkel.
Elvagytok szépen...így szeretem
Annyit azért hozzá tennék ehhez a stadion témához, hogy szerintem azt kiválóan átlépik, azok akik stadionoznak (mondjuk szerintem sem kellettek volna, hisz magyar futballról nem is beszélhetünk), hogy az EU-s pénzt nem lehet másra költeni, mint amire adták.... tehát, ha stadionra kértük, és meg is adták, abból stadionnak kell lenni... tehát utólag az eu ne ugasson, miért stadion lett belőle, hiszen ők arra adták a pénzt, ha nem értettek vele egyet, megtagadhatták volna a támogatást.... azt nem tudom, hogy másra lehetett-e volna kérni (csak gyanítomk, hogy igen, mert nem láttam még az EU támogatási kiírásait ebben a témában).... ennyi a stadionról a véleményem.... meg hogy felesleges, mert egy értelmes magyar futballista sincs
Nagyszerü. Na huzzal épietni az osztrák gazdaságot
megelőzted a korodat
Megbecsült munkás ausztriában... ezt mutatja minden mondata
Ja,azt írtad feri sehol nem volt 2003-ban.
De,sportminiszter volt.Értemén hogy tekered ahogy neked jó.De attól még nem sehol.
Nem azt mondtam hogy nem dobom a kukába csak azt hogy megnézem.
Szelektálok.
De ha már itt vagy kérd meg,talál neked melót és lakást,meg összejárhattok bandázni.És megbeszélitek miért szar nekünk.
Én legalább a tényeket tudom, mint pl hogy mikor ki volt a miniszterelnök... Nekem nem fáj a stadion, röhögök rajta. Szórakoztat! csak így tovább!
Nem érdekel hogy mi van ott (de a hírek eljutnak manapság a világ minden pontjára) . Ahogy itt a fórumon sem az érdekel, hogy mi van veled...olyan vagy számomra mint egy kis szemét a járdán, látom, de nem veszek róla tudomást. Zavarja a szemem, de lehajolni már lusta vagyok hozzá :-)

Hú de kibaszott jó voltam, megyek is, van jobb dolgom ennél :-)
Rajtad nem segít.....
Sőt a politico-t is ha oda jutok.
mindig megnézem.
Szerintem ne indexen át nézd mi van itt.Ez az első.Látszik hogy ha egyáltalán erre jársz csak a kiragadott régi emlékképeidbe kapaszkodva nézed meg.Ha egyáltalán jársz erre.
mondjuk az se értem mit fáj a stadion meg a többi toposz ha neked az osztrákban van érdekeltséged.
Nem olvasod, akkor meg nem mindegy?
Tehát te 2003-óta nem élsz az országban de most is tökéletesen tisztába vagy azzal hogy milyen helyzetek uralkodnak itt. Kérlek mesélj még, isszuk a bölcs szavaidat te gyökér
Magyarok és az alantas munkák? Még a fogorvosom is magyar itt, meg az étterem ahova járok (a tulaj magyar). A cégünknél felső vezető szintig vannak magyarok...alantas munkára a vendégmunkások járnak ki, akiknek megmaradnak a magyar gyökereik. Most ott is maradnak nektek, nem nyitnak ki a hotelek egy darabig. Szeretgethetitek öket egy darabig :-)