Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Idézném a roppant hiperaktív és lebilincselő főállatorvosunkat.Sándorom ha megnyugtat hordj maszkot.
Ha nem véd akkor minek kérik a nővérek és az orvosok? Minek hoznak épp most is be légi úton kínából 4 millát? Szerintem írd meg nekik is ezt.
Ha így jelensz meg a teszkóban lesz riadalom.
Dehogy,a hyundai-t és az astrát is festeni kellett.De még fog kelleni.
Hobbi.
Ja, hogy te autófestéssek is keresed a manit?!
Ravasz
Autó festésnél.
És te hol használod a tiedet?
Mivel nincs rajta szemet védő plexi nem olyan mint az enyém.
A szájmaszkot meg kb 654ezren elmondták,nem te találtad fel a melegvizet.
Hát ilyenem nekem is van Csak ezt már régen vettem meg arra amire való Por ellen, meg amikor gyantázom a ladikot ez nem engedi be a szagot
Tegyük szerintem ezt a szájmaszkosdit egy kicsit helyre. A vírus nagyjából akadály nélkül képes átmenni rajta, tehát megelőzés szempontjából szart sem ér egyik sem.
Mégis volna kettő értelme. Ha felveszi aki beteg abba tüsszög meg megy taknya-nyála nem a szabadba ez által valamennyire lehet csökkenteni, hogy a betegséget szétszórja. Ha egészséges ember használja(na mondjuk az majdnem feleslegesen) annyi az értelme, hogy nem tapogatja az arcát a szaros kezével. nem nyúl az orrába meg a szájába.
Egészséges embernek hordani más értelme nincs Amik esetleg megvédenek az ilyen vírus ellen azok igen komoly ruházattal egybefüggő szkafanderek. Mint a filmekben is látni. De önmagába az sem ér lófaszt sem, ha nincs befelé-kifelé a külső felülete zuhany formájában fertőtlenítve.
Nálunk mióta elindult ez a hiszti nem láttam 10 embert maszkban meg kesztyűben. Kesztyű? Ha az ember keze sérülésmentes az önmagába megvéd a fertőzéstől
15éve van nálunk az astra és most vettem észre hogy van hozzá kerék anya kulcs
Az zörgött mindig a gáz tartálynál.....
Pedig amikor vettük meg pótkerék se volt hozzá, se emelő se semmi szóval fogalmam nincs hogy került oda az a kulcs
Annyira nem - volna / van meló - de egy kis kikapcsolódás belefért. Majd kaja után dolgozom tovább.
Ráész mi?
Éééésss.... ....végig néztem!
De hülye kérdései vannak ennek a dodornak,elég életképtelen népek írnak neki.A kedvencem az aki 2 éve használ kétrészes ruhát és nem tudja szétszedni kétfele.

http://youtu.be/0y-uUJc8BIQ;t=458s
Jó volt ez a keret, csak kicsi. Akkora kellett volna, amiben elfér a priccse meg a budija, és lakat van rajta
Ilyen volt haveromnak is, fejre esett crossozás közben.
Tök jól rà lehetett kötözni a héliumos csillámpónikat, sörös üveget kötegelőztek rá mert ugye csak szívószállal tudott inni mindezt a fesztivál szezon közepén.
Fokhagymát egyétek idióták!
Lehet szart sem ér ,de a 1,5-2 méter meg lesz
A Suzukié a fenét. Horn Gyulának volt bólintásgátlója.
Nejed, bocsánat!
És a neked nem ebben dolgozik folyamatosan.
Lehet, hogy újságíró,?
A tasi meg elmagyarázta hogy az ABS őse a suzuki bólintásgátló rendszere.
Oszt mégse.
Azt is írták a külföldi oldalak is, hogy ez a tüdőt védi a vírussal szemben, csökkentheti nagymértékben a tüdőgyulladás kialakulását... a vírusra ellen nem jó... már egy hónappal ezelőtt is kísérleteztek ezzel az anyaggal kínában....
Hááát meggyőztél, már szerintem sem kell teszt.
Ez is el lett magyarázva, de az indexolvasó teherautó sofőrök úgy is jobban tudják.