Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dehonnem,jövő héttől azzal járok.
A motor augusztusban jár le, de azt lexarom: bele törődtem hogy idén nem lesz motorozás. A kocsira viszont szükség van.
Én azon aggódtam, hogy egy fél év alatt összegyűlik majd_' egymillió lejárt műszakis autó / motor és 15 nap alatt ki fogja azokat vizsgára felkészíteni, illetve majd elműszakiztatni?
Ha meg lejárt műszaki nélkül bármilyen balesete okozol / baleset ér, akkor a biztosítók simán ki fognak térni a fizetési kötelezettségük alól.
Múlt héten itt is bezárt minden vizsgabázis, de ma találtam egyet (tegnap telefonon érdeklődtem - ez volt az egyetlen ahol egyáltalán felvették) és azt mondták: ha ma 8:00-ra elviszem, akkor még valószínűleg meg tudják csinálni. Kocsit az este lemostam, kitakarítottam, átnéztem, reggel meg vittem (csomagtérben egy biciklit is) Meg nem lehetett várni, azt konkrétan megtiltották. Haza bringáztam pár kilométert, és fél 11-kor szóltak, hogy mehetek érte. Bringára fel, és hajrá. 20 ezer forint volt, tehát árat sem emeltek.
A te műszaki érzékeddel ahogy láttam az életbe nem rakod össze a 4 elemet,a padlószőnyeg meg a rendszeres 5 évenkénti beázás műve,ami után a biztosító megtagadta az elemi kárra beérkezett kérvényemet,így nem lett cserélve,ha kész a másik ajtó rakok rá egy franciaágyat.
Biztos mondtad hogy Alfának is megcsinálták és beszartak. Így könnyű...
Én tegnap vittem vizsgára...és lehetett.
Azért nem érdemes várni vele,mert ha ütközöl a biztosító lehet nem fizet. Tudjuk milyen rohadékok...
akkor nem a bogyó a szerencsés hanem te
Akár kapsz 2-3 ingyen műszakit ez neked mitől rossz?
Én meg rábaxtam mert az enyémnek február végén járt le
Egy hónapot csúszhatott volna akkor nem kellett volna vizsgáztatnom 30 ezerért
itt most mi is a kunszt? Azon kívűl, hogy a takarítót kirúgtad, mert elég ocsmány az a padlószőnyeg
Szerencsés vagy Bogyò bà!
Én màr a màsodik emailt kaptam a BM.töl amiben felhivjàk a figyelmem a hò vègèn lejàrò müszakimra.Jelentsem be a legközelebbi vizsgaàllomàsra és vizsgàztassam le.Bejelentve,vizsga elhalasztva
De azt is közölték ha mégsem tudom levizsgàztatni a veszélyhelyzet utàn 15 nappal meghosszabbodik a lejàrat ideje.Na jò de meddig lesz veszélyhelyzet?Senki nem tudja még.Mindegy az idei szezonnak "kampò".Bàr màr mentem idén 500km-t.
Most hogy hányásig politizalas folyt egy kis szakma,mert unatkozok.
Ezt az ajtokialakitast ertem miert,de eleg maceras osszerakni egy egyszerinek.
Szerintem cigány az ürge...
hát akkor meg is válaszoltad ebből 80 db teljesen felesleges A maradék kettő is arra kell, hogy meg lehessen valahol tartani a karácsonyi vásárt. Mert normál használat során nézők nincsenek

Mondjuk andorrának nincsenek ilyen stadionjaik fűthető gyeppel
Mégis elpicsázták a "profi magyarokat"
Az alábbi rövid videóban lehet látni az összefoglalót Amikor ez megjelent 2 éve szerinte egy hétig visítottam úgy röhögtem
http://youtu.be/3v80OiB93pg
Egy is sok.
Ini szokott ilyen gyors lenni. Húzd az időt még egy picit!
Elnézést, mennem kell!
Négy. Nem több!
Ezt nem mondtam,csak azt hogy túl sok bal oldalad nőtt.
De ez genetikai örökség.
"hiszem ha a kezemben van. " Markold meg, no persze ha megtalálod ebben a hideg időben !!!
"Bunkó vagyok nem tagadom, bocsánat hogy élek!"
Mer a kalocsai láncdohányosok azok nagyvárosi éttermiségiek.
Amúgymeg,basszus visszaigazolták a mol fertőtlenítő rendelésem,állítólag 7.-e és 14.-e közt van a szállítás.
hiszem ha a kezemben van.
Csak a nagykőrösiek és a gödöllőiek egy része....
Jah,finom utalás hogy minden magyar vidéki igénytelen,az osztrákbaszakadt vidéki szerint.
Nem olyan nehéz az, inkább csak elhatározás kérdése az egész!
A nagyseggű, túlsúlyos öreg leányzót sikerült leműszakiztatni: immár 2022. április 25-ig érvényes a papírja!
Ha már a nyakamon marad, akkor legyenek rendbe a dokumentumai.