Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem,a ketliteresbol.
Zoli, ebből rendeltél? : https://www.penzcentrum.hu/ott...
Nem láttam, valahogy egyáltalán nem érdekelt sem a film sem a figura, egy lecsúszott sportoló volt oszt jónapot....
Ki a király! Elég gyenge volt a róla készült film. Sokan magasztalták azt "csak" egy fegyveres rabló volt, aki épp nem ölt embert!
Na ugye!
Be is jött neki, semmi baja....
Már beszéltem vele, azt mondta jó......
Ez a folytatas.
Jo,hat akkor beszelek a potter gyerekke hogy kapja ossze magat suhintson a palcajaval,legyen vege.
most akkor ez mi ez lesz Erre készüljünk?
Ide a gumilövedékes kevés ám
Ininél faragni kell valami keményebbet
De, épp ezt mondom, eleinte sűrűn ismételni a mintavételt ami egy igazán gyorstesztnél nem gond főleg ha az a teszt esetleg már tényleg kimutatja akár az azonnali fertőzöttet is, ne abból induljunk ki amit ma ismerünk hanem abból amilyen lehetőségek vannak és ez előbb-utóbb meg lesz.
Meg mindig nem hallod meg amit mondok,hiaba van penz paripa, ha a ket napja fertozottet nem mutatja ki.Mert a virusszam keves.
Ez nem egy terhessegi teszt.Rapisilsz,varsz kek lesz jon a gyerek.Es meg ott is van az hogy dugas utan x het kell.
Na látod, én még le vagyok ragadva a vérvételnél pedig igazad van a nyálból is simán megoldható és nagyon gyorsan lehet magát a mintavételt megejteni itt a lényeg, hogy milyen hamar lesz hozzá eszköz és ha lesz akkor azt milyen gyorsan terjesztik el, erre mondtam, hogy nagy a lehetőség politikailag is a dologban csak a jót kell meglépni.
A koreai nem vérmintás volt,és autóból mérték.Nem háziorvosnál.
Azt sem tudod betertatni a néppel hogy 9-12-ig csak nyugger boltoljon.
Nem azt mondom hogy ne legyen csak ne várd tőle az egycsapára tünderként eltüntetését a vírusnak.A teszt nem csodaszer.Vannak korlátai.
Nem, igazából az első hónapban elengedték úgy ahogy pipi is akarja oszt ez lett belőle, kevés az egészségügyük ahogy mindenkié ha hirtelen ennyi beteg lesz ezért vagyok én is híve a személyes védekezésnek mert nem jó ha túlterheljük az eü-t abba halnának bele sokan.
3-4 nap alatt lemenne ha a háziorvosnál végzik a tesztelést, nálunk kb 1200-1400 a létszáma a háziorvosnak és van 2 asszisztense, előző helyünkön több volt, de 4 asszisztense volt és 8 órában 3-4 nap alatt lemenne a vérvétel és ez nagy eséllyel pár hónap vagy hét múlva meg is valósulhat és akkor a törzs is emellett fog kiállni hisz nem hülyék csak még nincs meg a megfelelő eszköz ennek megoldására, de majd meg lesz és akkor lesz majd lényeges, hogy mit lépnek?
Az olaszok szerintem tuti teszteltek orbaszájba.
Mármint fizikailag.
konkrétan a zalai mari nénitől a borsodi miskabácsiig,mindenkit.2 nap alatt.
Úgy, hogy megismétlem többször is a teszteket, ez itt most nem lehet sem pénz sem politikai kérdés mert a buktaveszély nagyon nagy és ugyanúgy a mennybe mehet az aki jól dönt.
Kína hazudik és hazudott mindig, egy diktatúrában ez alap, ami onnan jön hír azt meg kell szorozni és osztani is kell legalább kettővel, még messze nem csengett ott se le, épp mostani hír, hogy elkezdett egy másik tartományban terjedni ahol újra szintén teljes lezárás lett. Sokat dolgoztam kínaiaknak és nem kedvelem őket mert alattomosak.
És egy kis friss néznivaló kóreából.

http://youtu.be/ExCvK5FNKTg
Nomeg magyarázd el hogy tesztelsz le 10 millio embert úgy hogy garantálod nincs ujrafertőződés a leteszteltek közt.
Na jó de kína rossz,mégis aszongyák ott lecseng.Hogyvanez?