Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

honnan lenne 39 éves nő ismerőse
Ott is van izlése a nőknek
maradt egy kiló ez is csak azért mert beesett a raktárba a raklapok mögé, mindent eladtam
Volt egy rakat futó,a levele más.Már tudom.
honnan tudtam volna....
Én csak piros állót kaptam a Lidl-ben. Lett 18 darab, így idén mindenütt az lesz.
De muskátlit vennem kellett,tudtad hogy van allo es futo,piros es rozsaszin?
uhhhhhhhh... szeva Zoli
Nincs macskám baszki.
nem tudhatjuk... lehet valaki írkál az account alatt.....

mondj olyan okosakat, amillyeneket szoktál, hogy biztosan be tudjunk azonosítani
Áhh,élek,bár volt hogy egy másfél hétig parkoltam hullát tartalmazó kocsi mellett.
Remélem hogy nem a Zolinkat rendezték le: https://index.hu/belfold/2020/...
Be kell tekerni a fejed alufóliával az szigetel! Ilyet nem tudni...pfff
Mi sem szoktunk ilyen oltásokat kérni.
El is hinném, ha nem fuvola, hanem oboa
Persze, abba panírozza a sok raklapnyi budipapírt.
Liszted van még?
A BCG-t mindenkinek beadták...csak az utóbbi évtizedekben (a liberális eszmékkel együtt) jött a felmentés lehetősége - de azok úgysem veszélyeztetettek (mert fiatalok)
Különben én se kaptam még soha influ elleni oltást, meg a családomban semki sem. Nem akarok én lehallgató drónt a vérembe!
Még nem biztos ,de nagyon nagy az esélye hogy segít. Az oltásellenesek most lehet vakaróznak picit
gyerekek annyi ilyen felröppent már van itt valami készlet 2 millió ember számára meg ez is jó az is jó de ezek kb. egy ilyen cikk erejéig ki is merülnek többnyire.
ingább dagasztom tovább a kenyértésztám
basi annak valóban nincs értelme mint mondtam vagy 5-6 éve olvastam róla egy cikket ami jó színben tüntette fel. egébként halvány fingom sincs kik azok a türkmének
Olvastam már én is, bízzunk benne!
Ez valóban az. Senki se gondolta 10 éve, hogy ez a BCG még jó lesz valamire...
Dehüjjevagy Pipi
Először is nem pasi, hanem basi (bár tudom, szted annak nincs értelme ) másrészt meg de, diktatúra - és ott persze hogy mindenki "szereti " a vezért - mert különben elviszik A "pasi" nem csak diktátor volt, hanem simán elmebeteg is
Én nem írtam semmilyen fékezett habzást. Mindenütt diktatúra van. Egyes helyeken egyszemélyes, más helyeken a tőke irányít, megin másutt pedig demokratikusan választott vezetők (őket pedig a tőke )
pont így nézek ki
az igaz, hogy fújni nem tudok, legfeljebb az orromat