Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eddig csak ott mondható sikeresnek a védekezés ahol tesztelés hegyek voltak, vannak, a gond az ha beleállunk ennek az ellenkezőjébe akkor mi lesz ha majd mégis csak lesz igen gyors teszt amit a háziorvos is el tud végezni majd ami azért 3-4 napa alatt lezajlik és akkor majd a törzs is azt mondja majd, hogy kell a sok teszt? Én ezért nem akarok olyat mondani amit majd cáfolnom kell, jelen esetben az elejétől a minden szinten végzett tesztekben hiszek mert jobb ha tudom magamról vagy a szomszédról, családtagról, munkatársról, hogy tünetmentes ugyan, de vírushordozó és akkor kerülöm vagy nyilván karanténba kerülök vagy kerül mert akkor nem fertőz tovább, jelen pillanatban egy halom ember fertőzhet nyugodtan főleg mert az elemi védekezési szabályokat sem tartjuk be még mindig a melóhelyeken főleg, mától bevezették nálunk, hogy a portás csak azt engedi be akin van kesztyű erre az egyik sofőr lezárta a sorompónál a kocsiját, hogy akkor hazamegy mert a kesztyűt nem veszi fel, hát ennyi.
Jonak jo,sőt.kurvajo.
De ket nap alatt le kenr venni mind a tizmillio emberrol a mintat es twsztelni kene eredmennyel.
Es meg ott van a bizibytalansag hogy egy-ket napos ferzmtozottet nem mutat ki,tehat haromnap mulva ujra,majd megint.
Csak a szallitas es az emberek elerese reszet nezd ha a prnz a tesztekre meg is van.
Az utolsó előtti mondatodban a lényeg ezért nem oltunk mi, de a nyuggerek meg a betegek oltsanak csak, nekik talán használ az immunrendszer stimulálás. Egyébként HiNi most is van, a pár éve még tömeggyilkosnak kikiáltott törzset most le se szarja senki, most a koronás a menő
Ezt a tömeges válogatásos módszert az iparban legalább 50 éve alkalmazzák... sőt, középiskolás koromban már volt ilyen matek feladat
ja jókór mikor 2 hónapja nem dohányzom azóta gyújtó se volt a kezembe. Tavaly szülinapomra kaptam egy egységdobozzal vagy 50 vagy 100 db van benne tehát van eladó nálam ha valakit érdekel
De senki nem szól neki? Ennyire leszarják a másikat?
hát ezt nem olvasom végig de mi a lényeg? mi miért jó vagy nem?
És ez a felvilágosult pesti nép.
0.55-nél jól nyomja a papa
http://youtu.be/LIFc62RalIA
Gyújtót vettek már!? Most akciós,egyszer használt ,többszörösen tesztelt.

https://www.jofogas.hu/jasz_nagykun_szolnok/Elado_Csak_Kiprobalt_Adamo_ongyujto_100691693.htm
Na,a cikkben le is van írva a kurvasok teszt miért jó leírva és miért nemigen működik a gyakorlatban.
Tehát ha a fehérelefántok rózsaszín flamingókat esznek talán még működhet is.

Tudom,tudom kórea.............best of the best.
Ha jó a Comoi tóhoz küld el nekem beváltom.
vagy repülőjegyre
Fél órája szakadok a röhögéstől.....
Kaptam egy gyártói hírlevelet.... Így kezdődik: nyerj üdülési csekket....
fel is hívtam a havert... mondom most vazze? hát nem volt egy marketinges nálatok, aki elolvassa, mit írtok?
amúgy fogok kapni belőle, mert a forgalmam elérte a cél számot, de mondtam, hogy be szeretném váltani meleg étkezési utalványra, mert arra lenne még nagy szükség most...
Ja, csak sok hülye egyéb oldal át is vette és nem értelmezett.
A tanulmány arról szól hogy statisztikai összefüggés van a BCG oltás és az alacsonyabb COVID19 halálozás között, nem arról hogy az az ellenszer.
A TBC az ugyanis baktérium, a COVID meg vírus. Egészen másként működik, szóval 100% kizárt hogy COVID ellen érjen valamit az oltás.

Inkább olyan kapcsolat lehet, hogy ahol kötelező az oltás, ott alapvetően erősebb az egészségügyi rendszer, és jobb az emberek általános állapota.
Illetve a TBC, mint a tüdőt érintő krónikus betegség, egyértelműen és drasztikusan rontja az esélyeket a COVID ellen.

Ha megnézitek a Magyarországon elhunytakan, mindegyiknek vagy tüdő, vagy szív és érrendszeri, vagy immunrendszeri betegsége volt.
A "COPD" az pl. a dohányzás és légszennyezettség miatt alakul ki, ezért olyan összefüggés is van, hogy a szennyezettebb ipari zónákban is magasabb a halálozás. (Olaszoknál pont ilyen Lombardia)

A szív és érrendszeri betegeknek meg már egy jó kis hagyományos influenza is ki tudja nyírni, ezért nem értem azokat akik tudják hogy ilyenük van, még sem oltanak.
Azok akik influenza és szívprobléma miatt a Lászlóba kerülnek a 100% a oltatlan.
De egy egészséges embernek sem mindegy hogy kiesik az életéből 2 hét, meg szenved, vagy maximum pár napos lefolyással átesik rajta.
Igen, van olyan hogy oltás ellenére elkapják, de nem azokat a törzseket, mivel előre nem lehet tudni, csak tippelni, hogy melyik törzsek fognak terjedni az évben így nem mindig találják el. Ennek ellenére egyértelműen érdemes oltatni, mert enyhébb a lefolyás akkor is ha csak közelítőleg találták el.
Momentán a Lidl-ben a 6 db-os tálcás, bimbós muskátli 1399,- forint. Nagyon szépek, és a bolthálózat bőségesen adózott is utána az államnak, mégis ennyibe kerül, haszonnal ennyiért tudják adni. A piacon ennél sokkalta drágább jelenleg, és semmiféle állami adóbevétel nem származik belőle. Feketén lett termelve, forgalmazva.
Azt hittem Zolink megtalálta az ideális nőt: vak és süketnéma, valamint kocka feje van, hogy ne boruljon le róla a sör.
és gonolod,hogy húsért zöldségért gyümölcsért virágért mindenki a webshopot böngészné.?
Piac kúltúrája és hagyománya van. Semmivel nem helyetesíthető
mindenki cumin van és igen ennek az egész hűhónak a multik az abszolút nyertesei.
Nálunk nagy hagyomáánya van a vásározásnak. minden héten van nagyobb településen ilyen. De mivel 500 főnél nagyobb így nem rendezhetik meg. Nálunk a város egyik legnagyobb bevétele. Pl. a szomszédom egész családja abból él nagypapáűtól az unokáig, hogy büféskocsijaik vannak azt üzemeltetik vásárokon kitelepüléseken rendezvényeken. Elég jól el is vannak belőlle. Most ott is cumi van.
Kellene valami netes oldal ahol a Magyar termelők portékái vannak felrakva ,városokra leszűkítve.
Lehet odavalósi a csaj ahol te laksz. Hisz neked van feleséged ,de rusnya vagy mint a dög!
oké de mi az a muskátli? valami régi puskaféle muskéta szerűség?
Bár abból nem hinném, hogy van piros meg rózsaszín
Amúgy ez egy oriási kibaszás a magyar termelőkkel szemben. Most nem téged akarlak lebaszni
De nálunk bezartak a piacok, rengeteg ismerősöm van aki abból élt, készült a szezonra ezresével napoznak most a muskátlik a fóliáiban és nincs hol eladja. Eközben a Lidl nyitva van, bemegy az ember megveszi a muskátlit és a zöldséget amit az eu különböző pontjairól hoztak be, kitudja hány kézen ment át.