Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez mi ez??
Álom munka
Vagy inkább rémálom
Ami nincs is
Az még rosszabb: az tele van mindenféle baktériummal, pl. bifidus essensis.
Nem tejföl
Yoghurtos doboz!
Olcsó anyagból csináltam a próba nyomtatást, azért ronda, de a mérete tökéletesen passzol.
A végleges nejlon karbonszál keverékből lesz nyomtatva.
Amugy meg fulltime gepeszkedek,szoval nem erek ra a motorra.
Egyre jobban hasonlit az a motor egy tejfelesbögrere.
Az emberek általában mindig vesznek felesleges dolgokat. Ha megkérdezzük az illetőt, biztosan ad rá magyarázatot.
A pinanyaló kutyák-macskák lakásban tartását is feleslegesnek tartom sok ezer másik dolog mellett. Egyrészt kínzás az állatnak, a többit ezután meg felesleges is mondnom.
Az a helyzet hogy aki olyan dolgot csinált eddig ami igazándiból szükségtelen az most szív
A vásárlások legalább fele teljesen felesleges
A fene tudja, én hármat neveltem fel, így visszagondolva nem hinném, hogy ez gond lenne. Egy lakótelepi galambdúcban mindenképpen problémásabb, de én akkoriban folyamatosan voltam velük valahol. Persze a bunkófon nyomogatásához szokott szülőkkel ez már nehezebben megy.
Most hogy a szülők 24 órában a gyerekekkel vannak, ra kellene menni a nyugtató bizniszre
Legalább hasonlít....
Szegény lehet, hogy a vesztét érzi, és tulajdonképpen önmagát bátorítja ezzel, hogy nem lesz baj.
3 hónap múlva úgy is kiderül.
Vagy vált (nem tudom mit csinál) arra, amire tuti költenek az emberek, a gyógyszer és a gyerek. Vagy a kettő ötvözete.
Tény hogy jól csinálja a rinyálást. Én is úgy tapasztaltam hogy aki hangosan tud minden apróságon sírni az jobban boldogul az életben, mert valaki mindig megsajnálja. Míg aki csendben szenved, azzal senki nem foglalkozik.
Na meg hogy motoros téma is legyen.
Tegnap visszarajzoltam CAD-ba az egyik idom darabot a motoromról.
Csuklottak a Honda dizájnerei, mert olyan az egész mintha kőműves rajzolta volna. Se párhuzamos, se egyenes, se derékszög nincs benne
Aztán próba képen ki is nyomtattam, frankon illeszkedik úgyhogy most örülés van

Persze alapból semmi értelme nem lenne, de a dashcam-ot még mindig nem raktam fel, mert nincs szívem szétfurkálni a gyári alkatrészeket, de a másolatba egyből bele is tudom tervezni a kamera tartóját.
Tudod, nincsen olyan hülye ember akitől ne lehetne tanulni. Néha még pipitől is
Amúgy meg szép az idő menjetek motorozni.
Én tekerek egyet...mármint bringát, nem jointot
De én rohadtul. Simán tiltottam pipit, mert az már egyenesen cigányos ahogy ez rinyálni tud.
Majd szóljatok ha abba hagyta, mert amúgy nincs bajom vele.
Miért adtad neki a bankkártyádat?
Értem a célzást, egyről feledkezel meg az a MÉRTÉK:
Motornál a sportdob vs. gyári dob, a fánál meg a begyöpösödött család, mert a lakók idősek, a gyerekek amúgy magasról leszarják, oktatást egy 70+ embernek, hogy hogyan kellett volna nevelni a neveletlen pulyákat, na az már a megütötte azt a mértéket, ahol inkább levágtam.
Konklúzióm ez kapcsán:
1. örülök, hogy figyelsz amit írók,
2. amikor a vén buzikat, nyuggereket ekézem, akkor tényszerű okkal tudok szolgálni arra, hogy miért mondom azt, amit.
Nyilván amikor esetleg a boltba kéne elmennem (vagy bármi, mert lehet, olyan helyzet jön), mert a kis pulyákat évente 1-2 alkalommal látom náluk, azt már nem úgy fogom intézni, mint a fa metszését. :
És így áll egyensúlyba a helyzet kettőnk között. Nyavalygás kizárva, mert simán mondhatom, a fát már én vágtam, még mi kéne?
Baszki az asszony kb fel óra akart elverte a teszkóban
Ráadásul ilyen mosópor meg hasonló faszságok át vett belőle alig volt kaja
Bármi, csak ne a pénzen mojolás, mert az kicsinál mindenkit.
Még mindig jobb mintha azért sírnék, hogy a szomszéd fája átlóg és nem merek szól i neki vagy azért nem merem elindítani a motort nehogy a szomszédot zavarja
Ebéd után elmegyünk asszonnyal várnézőbe...