Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csupán két különbség van!
1. Te nem így nézel ki ,hanem mint egy vakond.
2. Te nem fújni szeretsz...hanem szívni!
ezek tipikus azok a zenék amihez már nem elég a könnyű drog
Én a shabbat songot nem azért raktam fel mert azt hallgatom Ugyan nincs bajom a zsidókkal de nem az én világom a zeéjük.
Hanem azért raktam fel, mert a srác kiköpött hasonmásom 2-3 éve amikor ezt megtalálták haverok nekem ezt a vidit megmutattam anyámnak
majd 10 percig győzködnöm kellett ,hogy nem én vagyok rajta Nemis tudom,hgoy feltételezte,hgoy megtanultam kralinétozni. Valószínű a tesómból indult ki mondjuk ő hasonló szinten játszik klarinéton.
Bár ini ismerheti a csávót 68-70 körüli születésű Szabó Bálint kiskőrösi gyerek bár korán 14 éves korában már kecskemétre járt a zeneművészetire
Nem..ezt nektek raktam fel.
Én ezt hallgatom!
http://youtu.be/CSvFpBOe8eY
na mi van ez meg te vagy
egyébként ez vagyok a klarinéttal
http://youtu.be/Qzliu8yScTY
évekkel ezelőtt olvastam a türkmén pasiról egy cikket most ha hasonlít rá ha nem. Ott diktatúra van. De ezt a legjobb értelembe kell elképzelni. Ne a kivégzős fajta diktatúra Szeretik az ürgét, egy csomó kedvezménye van a népnek ingyen üzemanyag meg ilyesmi. Ha választani kellene vezetőt mint a demokráciában akkor is őt választanák. Azzal,hgoy nem csinál hűhőt ebből a virusból megint csak a népnek tesz jót így kellene nálunk is. Erre irta mamlas asszem hogy nálunk is így van fékezett habzásban
hát épp le akartalak cseszni, hogy ezt a hírt már 2 napja belinkeltem és mennyivel többet ér a kapu.hu kezdőlapnak mint amit te használsz mert előbbre járok a hírekben Miközben elkezdtem a keresőn megkeresni, hogy mikor tettem ezt már fel bemásoltam az indexnek a linkjét a keresőbe
Hát az lett a végeredmény,hogy a pályafutásod alatt 114 oldal indexet tettél már ide fel
Az elnök a képen...pont ugy néz ki mint Pipi... A szerkó is hasonló...80-as évekbeli...ftc-és suhogós melegitö... ..Nem megsértödni...csak szólok...
Egészségedre!! Mennyi rendőr volt kint??
Ez most mindenkinek ilyen sajnos...
Én meg motorozni voltam. Mert megtehetem
Köszönöm
Az otp meg is érezte -8 % esés...Majd 1500-nél beleveszünk... ...
Keszletem van, nem euroba, ingatlanba vagy aranyba forgattam a penzt.
Viszont csak fekvohely kell, es az is sovany vagta.
De mar rendeltek is.
A gond hogy egyre tobb ceg all le kereslet hiany es alapanyag hiany miatt.
A szovetek kinabol, a vasalatok, foleg a trukkosebbek olaszbol jottek.
Legalább vmit vesznek meg az emberek
Kamatot is emeltek.... meg szükség lesz további emelésre, de kezdetnek jó
Most dobták piacra a 300-on vett euro egy részét...Nem hiszem..hogy nagy beavatkozás lesz belöle...csak kis korrigálás..aztán megy minden vissza...Az elején vagyunk még a dolognak....
En meg eladtam ket heverőt.
igazából most erősödött a forint kicsit a mai nap végére, mert az mnb végre beavatkozott... szerencsém volt a csúcson váltottam ma treasury-ben, olyan 500e-t nyertem vele
Maga a konstrukció nagyon jó, de ez egy túramotor.... boxer és azt szokni kell, de motorikusan szinte betonbiztos... egy gyengébb pontja talán az abs, ritka hiba de el tud romlani... Ecko a gyárihoz képest fillérekből rendberakja, ha kell... igazából nincs típushibája, de azért a gazdák adott esetben sokat tudnak tenni ellene. nagyon át kell vizsgálni vásárlás előtt, mert egy egy hiba súlyos pénz, vagy ha valami nem működik
én inkább hazait keresnék bmw szalonból használtan is, mert ott jár a 12 hó szavatosság

amit linkeltél kissé hiányos felszereltségben, hiányzik róla pl a hátsó doboz, ami önmagában újonnan több 100e ft ráadásul angol, sztem felejtős
Nem az euró erősödik...a forint gyengül te idióta
ilyen ütemű euró erősödésnél néhány hét és nagybefektetőnek számítasz