Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet, de lassabban és az a lényeg jelenleg.....szerintem, tudom, ha nem nyithatsz ki holnap akkor éhen halsz legalább kétszer és talán a csónakodat is lisztre kell cserélned.
Több színben voltak így gyakorlatilag híg fos színe lett a dolognak.
esetleg erről tudnál ide feltenni videót, engem nagyon érdekelne az eljárás
Lehetőleg piros vödört olvassz légyszi csak jobban rikít mint egy szürke
engem nem érdekelnek a maszkjai, ettől egy emberrel sem ússza meg kevesebb.
Én annak örülök, hogy hozzák bár mivel van saját gyártás egy csomó most már így nem vennék, de a kesztyű nagyon fogy, az kell, próbáltam itthon csinálni, hogy felolvasztottam néhány műa. vödröt és belemártottam a kezem, de kurva forró volt meg mikor megszilárdult nem hajlottak az ujjaim viszont mind az öttel kiválóan fikáztam.
Ha neg nem hozna azert fikaznad.
azért, hohy a törpevezér tudja verni a mellét, hogy ezt is elintézte.
mert egy éhes disznó vagy...
"Klasszikus Sella kört?" - én hirtelen Stella sört olvastam - és nem értettem a problémádat.
én meg olyat szoktam látni, hogy a nyakában lóg
Végül is a jó szándék megvan Hordja
én meg már azt hittem bepánikoltál azt tsanyi küldött egyet a készletéből
Akkor jó festegetést
vedd már fel légyszi hagy nézzünk meg benne
Plane hogy nem tudom lenyomni a klasszikus sella kort olaszban.
Az egész vírusjárvány különösen kényelmetlen. Ha nem hiszed, kérdezd meg Pipi-t.
Mondjuk tény hogy kibaszott kényelmeteln ez az egész védelem.
A bevásárlókocsit,a pénzt,a telfont,a kilincseket kéne kerülni.
Most hogy valaki lehugyozza a saját kezét az nem akkora gáz míg nem fogdos meg semmit vele.
De megteszi.
mennyi koszos kesztyűs ember van majd azzal húzza le a maszkot, mert dohanyzik közben, meg lehúzza és fizet kp-val, elveszi a visszajárót, majd húzza vissza...
De az is kibaszottvicces aki kesztyűben-maszkban tolja kocsival.
Volt aki az állára rakta hogy a szája kilátszott.Hiába,kényelmetlen,főleg az olcsó semmirevalók.
az óriási...... rengeteg ilyet látok nap mint nap.....
amit azután átszívsz a vastagabb tangán vagy bejut mellette, ahonnan szívod a levegőt, mert nem fekszik az arcodra.... mindkettővel nyertél...
Baszhatod,ha hordják is a felének kilóg az orra.
A nyomortól való pánikjában már tényleg a türkménbasi a példaképe aki betiltotta a koronavírus szót is.
Én attól nyugodnék meg ha mások hordanák.
Egyrészt igazad van de megy meg a szokásos hülyeséget mondod
A vírus persze hogy átfér rengeteg szűrőn, mert kurva kicsi biszbasz, de mivel önmagában nemigen száll így egy vastagabb tanga is megfogja a hordozót