Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek fogják..rabszolgasorba dönteni a világot..Erre vártak..Az IMF mintegy 1 ezer milliárd dolláros tartalékkal rendelkezik, melyből annyit fognak használni, amennyi csak szükséges. Még soha nem láttak akkora keresletet a vészhelyzeti finanszírozásra, mint most....
Hétfőn meg zárva
de abból az 56 ezerből árut kell venni, bérleti díjat fizetni fűtést, világítást, szemétszállítást, helyi, állami adókat és abból és a maradékot lehet vinni a kocsmába
Egyébként alul kalkuláltál, mert szombaton is nyitva van zotya simán 26 nap egy hónapban az meg már szűk 73 ezer Azért ennek a függvényében lényegesen nagyot változott a helyzet
azért a "pénzért" én dolgoztam meg öcsi nem jöt be, tudod nem kopogtatott az ajtón,hogy itt vagyok.
Hogy fogtok ti vinnyogni mikor oda lesz az állás azt 1 évig sem tudtok elhelyzkedni mert lesz más olcsóbban Ha a vállalkozónak szar a melósnak is az de nem kell már hozzá sok meg fogjátok tapasztalni. Lesz kb. 10 %szegmens akit ez nem fog érinteni, de azt is csak ideig óráig
Most még az dumál ilyen foghegyről akinek 3-10-ig csippan a telefonja,hogy rajta a pénz. Mind azt hiszitek kivételek vagytok és ez így lesz 2-3-4 hónap múlva is. Hát rossz hírem van
https://www.portfolio.hu/gazda...
lehet olvasgatni
kft nem lehet szünetelteni
Csak megint nem én kezdtem
Ez nem Kata, nincs olyan hogy szünetelteted a vállalkozást.... altatni lehet, de akkor is be kell hogy jelentkezve legyel főállásban... ha több van, akkor legalább az egyikben. a vállalkozónak nem jár munkanélküli.... ahhoz fel kell számolni az összes céget
Szüneteltesd a vállalkozást, legyél munkanélküli és még pénzt is kapsz.
Gusztustalan ez a sírásod. Eddig miért nem sírtál amikor jött be a nagy pénz ?
Az 20 napra 56e..... Nálunk meg meg lehet élni 40e Ft-bol.... azt mondtak.... úgyhogy qrva gazdag vagy
talán neki nem is megy egy családi ház ára rá erre az évre Mindösszesen magáért felelős. Egy bérleti díjal amit valószínű el is engednek neki, meg ev. ként havi 50 e ft-al. Szerintem én sem sírnék
nekem annyi sincs, a bezárt ajtókon nem jönnek a vásárlók.
ma esti jó hír a raktárt amit bérlek amíg tart ez a havária 10%-ot tudnak a bérleti díjból engedni 7 év alatt sok pénzt ott hagytam már érte 2 hónapot kértem, hogy tekintsük el a fizetéstől Néhány vénemberé az ingatlan. Azon a környéken sem nem eladható sem nem kiadható. 10 éve árulják, nem kell a kutyának se, kell, kiadásra is 5 évig hirdették mire mi kivettük. remélem most se talál gazdára hamarabb mert azért se maradok rohadjanak meg az ilyenek Pl. ezeket nem sajnálnám sanyi ha elvinné a korona
Na ők 2. An alltak le a cardo, a komplett delity meg 31.en.
Hova?
A Pipi hátsó részéhez kell kapcsolni, majd ráadni a nyomást. Eleinte kicsit tiltakozni fog, de csak illemből....
Ez tetszik.
Hali
Ide kell csatlakoztatnom az olajcsövet?
Ini vette?
7-16 között megállunk mi is mert nincs kinek szállítani ámerikába amúgy dübörögnénk ezerrel mert van elmaradásunk...
Mit lehet egy bútorboltban 2800 forintért kapni?
Siman ketlabon, ma volt 2800 forint forgalom. Szerinted?
Nem akartalak felhozni, de téged még nem hallottalak sírni pedig talán nem állsz annyi lábon bár ezt nem tudhatom.