Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

En meg még mindig alkalmazom azt a lusta dög butortologatot. Holott nemzetunk buszke maszekja lennek. Fasz kivan a komcsikkal.
Tudnék mesélni apósomról, nejem nagyon sokáig nála dolgozott, bár ne tette volna. Aztán mikor kibasztam a saját boltjából, majd kivitte háttal az üveg bejárati ajtót... mondtam akkor most itt fejezzük be!
Jó lesz ez, meglásd! Sokkal izgalmasabbak lesznek a közúti balesetek.
Ez már jó lehet az olaj helyett, igazából gyerekkorom óta a hidrogénben hiszek nem tudom miért, talán a Hindenburg leégése fogott meg : http://totalcar.hu/magazin/hir...
Én is ilyen voltam.........legalábbis egy időben így megértem......
Ugye mennyivel jobb "rohadt kizsákmányoló imperiál-kapitalista" multinál dolgozni, mint nemzetünk büszkeségeinél?
Hagyd a fenébe, olyan mintha vizet darálnál, vagy fingot fűrészelnél. Az összes maszek ilyen, jó majdnem. Vagy mégsem hanem mind.
Pontosan értem hisz leírtuk többen is ugyanezt ezelőtt pár hete csak én magamban tartom az ebbéli aggodalmamat veled ellentétben aki tényleg csak pár misit bukik el amúgy simán 1-2 év múlva is újra tudsz kezdeni többünkkel ellentétben, de amúgy szórakoztató tud lenni a sírásod és engedd meg, hogy beszálljunk és aggódjunk érted. .......viszont azt meg a nagy önzésedben te nem tudod felfogni, hogy jelenleg sokan aggódnak a családjuk egészségéért és azért ha beüt a baj akkor kapjon megfelelő ellátást mindenki, a hsz-eid alapján pont leszarod ha mindenki megdöglik körülötted (kivéve persze a turis vevőkört) csak minél hamarabb újra induljon az üzlet.
Nejem sem fog vele teleszemetelni semmit: elmegy benne reggel dolgozni, hazafelé - ha kell - benéz valamelyik boltba, itthon meg simán beejti a kiskapu melletti kukába (szemetes zsák, bélés van benne). Én meg ki sem dugom az orrom itthonról - ha mégis muszáj, akkor van egy darab tényleg mosható kilégzőszelepes pormaszkom.
Amit vettem szadomazo maszk az corduraszeru ket reteg kozt szivacs szegovel rendesen leszegve, er annyit mint a sebeszmaszk.
es nem szemetelem vele tele a kornyezetet.
FFP2, na....
Itt csak ez van a gyógyszertárban, meg a "mosható"-nak nevezett FF2-es 3000,- / darabért. (Egyébként hivatalosan az sem mosható....)
Te betrg vagy, 600 ert moshatót vettem.
Muskátliföld van, és immár 50 db zöld sebészeti maszkom is. Csak ez utóbbiakért fizettem 24.500,- forintot. Nem úr, aki nem herdál!
te még mindíg nem érted a lényeget szerintem Azt, hogy néhány hónap alatt kiesik egy halom pénz a zsebemből egy dolog. azért, hogy a cég maradjon fizetek rendesen 0 bevétel mellett. Az előző évek tekintetében az a néhány mikulás bele tud férni. A gond az az, hogy minél később van ennek az egésznek vége annál kevesebb marad (ha marad) az emberek zsebében. Nem arról fog szólni a vírus utánni következő időszak, hogy egymást taposva ruhát, vagy bútort vásárolnak majd az emberek hanem örülnek ha majd valami ennivalót. Én attól félek, hogy nagyon lassú lesz a talpraállás egy olyan országban ahol milliónál is több lesz a munkanélküli.
Megpróbálom lefordítani a te nyelvedre.
Holnap szól a főnököd, hogy sanyi a héten dolgoztok utljára mert leáált a meló
Aztán jönnek a praktikák a szabadságkivétel, táppénz,jövőévi szabadság, 2 órás bejelentés stb. Ezek szépen letelnek de a vírus még mindíg nem tart sehol Két hónap múlva rádcsörög a főnököd, hogy nincs tovább menj be hozzá aláírni a kilépő papírjaidat Ellát jó tanácsal, hogy erre a kis időszakra menj el munkanélkülire Aztán ahogy ennek vége ismét szeretwettel vára harcmezőn. Szépen lecseng a vírus Mindenki kimerészkedik az utcára akin tud valahová elhelyezkedik, de nem lesz könnyű mert harc lesz a leghitványabb munkahelyért is. Nézegeted a telefont, hohy mikor hív már a főnököd mert mennél melózni, mweg jó lenne már pénzt keresni mert a munkanélküli segély mégsem olyan úri fizu A főnököd közben minden követ megmozgat, hogy tudjon melót felhajtani, de az ukrán meg a román vállalkozók elveszik előle a munkát mert kevesebbért dolgoznak Talál néhány szarul fizető fuvart de kénytelen bevállalni, mert az álló teherautók nagyon vitték a vállalkozás pénzét az elmúlt néhány hónapban
De meg már türelmetlen vagy elmégy személyesen megérdeklődni mi van a cégnél Azt látod, hogy azt a teherautót amit eddig te vezettél egy kalácsképű suhanc kölyökvezeti a te eddigi fizetésed feléért. Felháborodva berontasz a főnököd irodájába, hogy még is ezt hogy gondolja, aztán elmondja, hogy ilyengyér bevételből ezt tudja megfizetni
Majd a nyomaték kedvéért kimutat az ablakon, hogy látod sanyikám az a 8 kamion meg azért áll mert nincs rá munka. Aztán 1-2 év múlva amikor ismét nehezen visszaáll minden esewtleg akkor jöhetsz te a te fizetéseddel számításba
Tsanyi én ettől félek. és minél tovább baszakodnak ezzel a vírussal ennek annál nagyobb a valószínűsége
Menj ki az erdőbe földért...
200 mázsa fehér lepedőt(amit egyébként lehetetlen eladni ) felajánlottam ilyen célból Van egy csoport aki itt nálunk ingyen varja ezejket a maszkokat
Remélem a felajánlásom most sem fog kimaradni a helyi újságból mondjuk nem szokott a fészbukkon már híre ment, hoy milyen gáláns a cég
Na akkor dumálj zotyám ha ennyitt megtettél a városodért
A szövetmintákat igazán felajálnhatnád te is
Mer' a csavargás...az....meg virágföld.....és végigfertőzi maszk nélkül az egész várost a felelőtlen.
El kéne sunnyogni a Tesco-ba virágföldért - ha már itt ez a qrva sok muskátli palánta....
Mész valahova?....ugye, hogy nem, akkor minek?
Csodalod?
En se vinnek neked.
Nekem nem hozott egy darabot sem....
Na vazze, ezzel milliárdossá tetted!!4!.....feltéve ha talál minimálbér feléért vagy kevesebbért varrónőket mert rongy van tonnaszám.
A szakadt mosogatorongyaibol varrathatna maszkokat.