Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...ja, vettem egy festővásznat, ecsetet meg festéket, szerintem festek is valami szépet.
Nyilván a mai helyzetben kicsit időszerűbb az "anyagi" túlélés, de inkább keresnék azt, hogy ki mit csinál a plusz idejével, vagy mit főzött...
Én pl. ma elmegyek a rokonhoz, megejtem az olajcserét, közben dumálunk egy pár órát. Ha jobban felkészültünk volna, még főzhettünk is volna valami csípőset.Holnap a másikkal megint kirándulás, meg automatából kávézás az obiban.
Nem mondhatnám magam gazdagabbnak az átlagnál (mondjuk nem is tudom, mi az átlag, mert biztosan nem az, ami statisztikában szerepel mert nem súlyozva számolják, de biztosan nem is az, amit az emberek önmagukról mondanak), de ennyit sírni a pénz miatt?
Én már gechire de nem fejezik abba...
Vagy sírás van a másik pénze (számossága) miatt, vagy a saját hiánya miatt.
De fura ez, nem unjátok?
A tegnapi sezlonyt nem az ini vitte haza a deszkatévé elé?
Kb 10% ami marad,szóval 280 forintot.
Ámen!
Ha nekem adod azzal fogok járni melóba
Rendes gyerök vagy.
Burzsuj maszek
Azt ha eladom véletlen akkor másik jön a helyére...
De miért? Sokkal jobb a színe mint az olasznak....
Elfogadom azt is
Ha minden kötél szakad egye fene megválok a babettától.
Én sem.... és az infók szerint nem is fogunk
Akkor most habzsi-dőzsi?
Én a héten akasztottam 15 ezret
De te tegnap is kerestél pár ezrest
Az a szomoru hogy en meg bele sem esem a nemfizetobe.
Vállalkozó vagyok, az az egy szerencsém hogy beleesek a most nem fizetősök közé. Most előre úgy néz ki, hogy szeptemberig nem lesz bevételem, mégsem sírok itt minden második hozzászólasommal.
Tehát kft-d van, valszeg sokkal sokkal többet kerestél eddig mint én. Most nem keresünk. Se Te se én. Ez van.
Pipi fura van egy csomó háza meg a fasz tudja mi aztán sír. Eddig meg amikor folyt a lé lapított
Aki sír attól el kell venni. Ez a mondás meg mindig igaz
Én szerény, de nem sértő összeget és ingatlant bármikor elfogadok
Irigykedsz Zolira? Legyél olyan problémamentes mint ő, ajándékozd el a lakásaidat, vagyonodat meg amid van és máris vége a rettegésnek mert nem viheti el a válság.
Mások halálát kívánod mert nem azt teszik ami neked jó lenne? Simán otthagyod ha nem tetszik oszt jónapot, de hogy pusztuljanak? Tényleg ezért kéne sajnálnunk?