Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem vitatom az autós helytelen viselkedését sem, de hogy a bringás egy faszkalap volt az is tény.
Nem én találtam ki.
Rá volt írva az oldal burkolatra
http://youtu.be/IWZ1Xjt1xlE
a vészhelyzetet az autós előbb megteremtette mint a biciklis,szóval neki járt volna előbb a szájba verés.
Roadattackból legalább 5 garniturát elhasználtam, sok panaszom nem volt rá.
" Tehát ilyen esetben az ő kötelessége, hogy elkerülje a balesetet"
igen az autósnak meg kötelessége megállni hogy elkerülje a balesetet.
. hát most nem azért de az a bicikli rohadtul nem ért hozzá az autóhoz.meg sem mozdul oldalirányba.
egyszer én is láttam hasonlót csak ott a biciklis helyett egy babakocsis család ment,a gyalogátkelőtől 10 méterre egy ember púpos szatyorral végignézte az egészet,akkorát lendített a szatyron az autó felé azt hittem fölbassza a szélvédőre,azt azért végignéztem volna.nem is értem hogy lehet valaki ilyen kretén,és nem a bicikliseket védem,többnyire én sem szeretem ahogy kóricálnak az úton,de ez a szerencsétlen még le is szált ahogy az le van írva.
Ez legalább olyan megosztó kérdés mint az olaj. Én akkor tisztitom meg amikor valami dolgom van vele, pl ki kell venni a hátsó kereket. Akkor is elmegy negyvenezer felett cseréig, állitólag ha pucolva van meg feszt fujkálva akkor se tud sokkal többet. Fujkálni se szoktam törvényszerüen mindig ugyanakkor.
Pont ezért fogok a motorra is tenni. Az autón évek óta van, de már szükséges mindenre ami mozog.
A kresz máshogy szól és ezt erősen ellenőrzik, de attól még paraszt a figura.
Igazából aki paraszt az bármivel jár is paraszt, gyalog, járművel tök mindegy, én nem szoktam másokat minősíteni főleg nem kollektíven (akkor a benes dekrétumok is jók?) mert azt a hibát vagy tetűséget csak az az ember követi el nem mindenki és főleg mert én is hibázok és örülök ha megúszom gond nélkül és igyekszem tanulni belőle.
meg jól szájba vágni mert szándékosan ne teremtsen veszélyhelyzetet, különösen ne okozzon kárt a fos bringájával. Én mondjuk vlhetően kitapostam volna a küllőket belőle, mert mint gyalogos nem ért az autó közelébe sem.
El kellett volna....
De valójában a kerékpárt toló gyalogos oda sem ért volna az autó elé, viszont a kerékpárt szándékosan a kocsi "elé" tolja....vagyis csak neki tolta. Hallottam, hogy koppant.
Vagyis szerintem ő a "nyertes"! Ha már az autós nem állt meg, veszélyhelyzet nem alakult ki, mert a kerékpárt toló gyalogos észrevette, hogy nem engedik el. Tehát ilyen esetben az ő kötelessége, hogy elkerülje a balesetet. Erre ő mit csinál? Szándékosan kialakítja a veszélyhelyzetet (még jó, hogy nem volt hosszabb keze, mert akkor a kocsi elő löki a bringát) és ha elrántja a kormányt az autós, lehet 5 embert gázol le a járdán!
Az átlós bringás is eléggé odatette magát, nálam ő a 2.
Utálom a biciGliseket! Főleg a fene öntudatos, sisakos fajtát....
Hát ami tény hogy a gyalogos már az átkelőn volt, el kellett volna engedni őt.
Fura fogalmaid vannak a szupersportrol.
...szupersport
1981szuperport
De jó volt ez. Kényelmes, és nem adta át a rezgést.
Aggasztó, amikor a sok elfojtott frusztráció 40 tonnával párosul... Azt kívánom az ilyennek, hogy haragudjon meg egy szikla falra is és tekerje rá arra is a kormányt.
Egyébként azért nem lettem villamos, vonat, hév főleg metro vezető mert ott nem tudnám ráhúzni a kormányt a szembejövőkre vagy a mellettem haladókra anélkül pedig frusztrált lennék én pedig nem szeretek olyan lenni.
Én is utálom őket......kár, hogy nem volt kamera mert lehet, hogy kiderült volna, hogy te lógtál át.
Megint egy bizonyíték arra, hogy miért utálják/utáljuk a kamionosokat....

11-es út Visegrád előtt.
Jön velem szemben a kamion Visegrád felől, vagy 60-80 cm-et átlóg az én sávomba. emelem a kezem, hogy ez mégis mi....és mutatom, hogy húzódjon szépen vissza a saját sávjába.
Reakciója: Ugyanott jön, majd amikor melléérek (már nagyon a jobb szélén mentem) még felém is rántja egy pillanatra a KAMION-t! Elmebeteg, barom!
Sajnos nem volt fent kamera.
https://oem-parts.hu/hu/ itt nem próbáltad nézni mennyibe kerül? Szerintem darabja lesz a rugónak.
Erről nem csúszik le a talp fékezés közben, funkcionális.
Azt a kurva mi ez a buszpedál ?