Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a kis furgon azért nem lehet lassú szerintem: https://totalcar.hu/magazin/hi...
Őszintén... melyik autó gyors.
Huhh,kb olyan gyors lesz mint giliszta a bazaltban.
Tetszik a narancs,otp hitel.............te mit csinaltal bogyoval?
Ebből a színből volt rengeteg raktáron: berendeltek egy vonatrakománnyit, és nem kellett az embereknek. Nekem, és a zasszonynak viszont bejövős!
Fiamnak meg lehet tigra tt lesz. Jövőhéten kiderül.
A szin bejon.
En spec az unicreditnel vagyok.
Vagy bajnai hormontól.
Akkor lassan nem marad választás, mer a budapest bank, a takarék meg az mkb is odahuz, talén még a cib vagy az unicredit jöhet szóba ha nem akarja eladositani magát viktornál. De kérhetne gyurcsánytol kölcsön, ennyit szerintem áldozna egy ilyen hithü aktivistájára
PONTOSAN ilyen: https://www.renault.hu/szemely...

Most, az akció lejárta, és az áremelés után ennyiért tudnád megrendelni.
Ezek meglévő, raktáron / szalonokban rohadó eladatlan autók - nem konfigurálhattál semmit sem, csak választhattál az adott járművek közül.
Én például egy nagyon szolíd, kispolgári, feltűnésmentes színt választottam magamnak, természetesen metálfénnyel: vérnarancs.

A sima, fapad-közeli ZEN felszereltséghez még van benne: sötétített hátsó- és oldalsó ablakok, LED-es ködfényszórók, hátsó tolatóradarok és teljes értékű pótkerék. Viszont az érintő képernyőhöz nincs gyári navi program, de Android Autó és Apple Carplay csatlakoztatási lehetőség az igen. Az nekem elég bőven.

Ami kicsit hiányzik nekem: a klíma nem digitális, és nincs kulcs nélküli indítás / ajtózár, csak sima 3-gombos slusszkulcs. Ez a felszereltség (INTENS) viszont 800k-val hosszabb lett volna, amit nem mertem bevállalni, semmi értelme nem lett volna.
Mondjuk en onerzetesen keresnek masik hitelintezetet az helyett az orbanista szemet OTP helyett.
Mer most nincs tele a hűtőajtoja O1G matricaval?
Már a nem metált is lakkozza szinte az összes autógyártó elég régen
Metal fény nem feltétlen fontos.
Ellenben ha nem lenne én egyből a festőhöz vinnem és szóratnék rá 2k lakkot mindjárt pár naposan
Hihetetlen sokat véd a lakk főleg olyan elbaszott női szokásoknál hogy a kocsi tetejére pároljuk a táskát meg ami épp a kézben van
Ha utolsó autónak kell nem számít az a plusz réteg úgy is a cigóknál végzi 11432 kisebb-nagyobb sérüléssel
Csak baloldalon lesz ajtó a klónon.
Ebbü megin köcsög orbán lesz, ha elszabadulaz árfolyam
De az OTP az szerencsére igen.
Egyébként esélyem sem lett volna: az akciónak vége, és most jön egy 5%-os általános áremelés is. A Suzuki már meglépte, egy fapados (GL+ -os) Swiftet már nem kapsz meg 4,5 milláért metálfénnyel. Ez meg annál jóval autószerűbb - mindkettőt próbáltam.
En nem hitelezem.
Nekem sincs, ha ez vigasztal, de a brutál akció (meg az igényekből való erős lealkudás) jóvoltából megúszom mindössze 800 k folyószámlahitellel. Ennyi a keretem, fillérig ki lesz használva. Év végéig 5,9% THM- mel.
Az e-corsa szerintem jobb,ha vennek.De nekem nincs ennyim,nem sanyargatott,elnyomott liberalis alulfizetett mernok vagyok egy diktaturaban.
2019-es, vadiúj típus. Fapados, Zen felszereltséggel, pont mint amilyet a Winkler tesztelt. Mindenestől megállt 4 millából.
https://totalcar.hu/tesztek/20...
Pontositok,eladhatatlan keszlet.
Van ilyen nekem is,de a vicc hogy elobbutobb valami hulye mindig megveszi,cssk ki kell varni.
Tudja a pöcsöm: valamelyik Renault szalonban az ország másik felében. Persze lehet, hogy már azóta Szekszárdon. Eladatlan készletes autó.