Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, te is buzi Hondás lettél? Megyünk együtt a Pride-ra

Gratulálok! Sok boldogságot kívánok nektek!
Köcc. Fasza kis gép ez a v4, mégmegteccik a végén. Igaz csak négyszer áztam el mig hazaértem, de ugy néz ki megérte
Gratulálok! Szerencsére nem mindenki puha pöcsű, hogy csak autót vesz mostanság...
Nahát, nahát.
V2--->V4
Van sofőröm.
Tucc élni, Druszám!
Nincs huzat 130as tempónál sem ha az ablakok fent vannak. Gechi jó na hiába fikázza bárki aki sose próbálta.
Ott be vagyok bugyolálva, de egy cabrio-ban elég szarul néznék így ki, igaz anélkül is, de mégis....
A motoron is huzat van......
Megint csak a fanyalgás és a negatívumok, ahogy itt már írta valaki a szabadság érzés az amit nyújt és ezt már én írtam erre vagy van igénye valakinek vagy nincs, akinek van annak nagy élmény egy cabrio is, nekem az lenne mert vágyom rá, de még nem is mentem ilyennel mondjuk a huzatra érzékeny vagyok így lehet, hogy egy pár km után megpusztulnék, de azt nagyon szabadon tenném.
igazandiból kb semmire sem jó,
ha van 35 fok és 320%-on éget az uv fény akkor se fasza,
ha beérsz egy szalma bála szállító traktort aztán porszívózhatod 2 órán át
stbstb
Viszont 100as tempónál szemerkélő eső nem jöj be nyitott tetőnél.
Volt, hogy csukni kellett.
De szar lehet mikor elered és beszorul a tető oszt csak rángatják miközben szétáznak.
Sőt! Ahogy az időjárást elnézem: kabrióban füredeltek....
Füredelünk kabrijjózunk......
A majonézzel én is így vagyok: nagyon emlékeztet valamire, ami nem férfi szájába való....
Hogyhogy, tetőn hoztad az asszonyt?
Minek neki?
máris lelopták a hátsó ajtóról a kilincset??
demokrácia meg ilyenek.......ott régen nincs már
unokatesóm kb 20 éve volt kint pár hónapot, kiment "szerencsét próbálni" rokonoknál lakott de végül 3 hónap után rájött hogy ott is ugyanaz a szar van mint itt csak a mérték és a csomagolás más, dolgozott vagy fél évet kiment utána a család is aztán pár hónapig elmászkáltak ide-oda érdekességeket nézni és azóta sem volt az usában, pedig van rokon ott lehet hol lakni ingyen
na de nem az a lényeg, már akkor mondott pár bizarrnak tűnő dolgot aminek a java részét elfelejtettem de ez megmaradt:
ha mondjuk egy plázában elveszik egy kislány és sír vagy ilyesmi akkor egy férfi nem mehet oda hozzá hogy mi a baj, keresünk neked egy ügyfélszolgát vagy biztonsági őr vagy bárkit, ilyen nincs. ha épp egy nő sincs a környékben( vagy leszarja mind) akkor max kereshet valami női dolgozót vagy épp aki akar evvel foglalkozni és annak szól
azt mondja ha egy idegen kislány társaságában aki tegyük fel hogy még sír is találnak egy férfit, azt simán bilincsben viszik el kérdés nélkül, utána az előzetesben próbálhatja kimagyarázni a dolgokat
Na, folytattam a bejáratás fáradságos munkáját: már 988 km van a járgányban, ezúttal vittem a zasszonyt is a Mecsekbe.
Elég búval b@szott idő volt, de csak hazafelé áztunk meg.