Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen az ha 1,5 centis csikot kell betoldani. Direkt nem lett lecsiszolva, felesleges, ott vastagon allt a gyari kasznitomito, meg nem potoltuk. Amint megtortenik nem latszik kulonbseg, ey megy ra a muanyag fellepo.
Nem pazarolok lamellas csiszolot ra.
Túrj alukat azt nem rozsdál nincs velük gond persze a 15-16-osokkal azokat nem kell görgőztetni javíttatni mert ballonos gumik kellenek rá.
fasza újszerű michelin téli gumi van rajta, kár lenne lejárni
az a padlólemez hegesztés eléggé parkinson kóros
tigeren vatta új 4évszakos van néztem az árát 140papír a 205/50 r16 méretben. Tapad mint légypapír kanyarokban!
Pont az a lenyeg hogy alapozoval fedett legyen mindenhol.
Lófogás raccing bazár ott meg tuti találsz. Gondolom a téli garn-hoz.
nekem is kellene egy lemez felni szett a toyotához, de még nem találtam a közelben
Amugy spec melyik reszen van a rossz taknyolas?
vannak cuccok amik felmarják
volt valami tömítés eltávolítóm ami a palmatextől az fbs-ig mindent felpuhította fém alapú trutyikat nem próbáltam
Találtam lófogáson tigerbe való mankókereket 5papír, meg 5ért emelő szettet opelbe való. Küszöb perembe akasztós a szokásos krokodil emelő+utánvét azt kicsi pénzből nyugi van.
Probald neheziteskent alapozoretegreves hegesztheto karosszeriatomitore apszolvalni.
Legalabb inem idoskori agylágyulasban fogok kimulni.
kukac+mini pumpa, ha lusta vagy akkor akkus fúró nagy segítség, kell valami spricclis flakon is mert nem mindig marad benne a tárgy
nekem van pár a kerekekbe, negyede idő mint feltenni egy másikat,
nekem ilyen van mint a cikkben: https://totalcar.hu/magazin/te...
500 forint volt anno, de vettem hozzá rendes kukacokat egy érdi boltban, mert amit adnak hozzá elég gagyi
az 2500 volt 50 db
felét eladtam de még mindig van belőle
Fikázni a legkönnyebb, ne foglalkozz velük. Itt a mottyorosok mindenhez IS értenek!
Én meg most túrok a tigerbe mankókereket+emelő kulcs szettet nem bízok a defektjavítóban.
Ezt nem lenne nehéz!!
Oda se jó járni, állandóan mindenütt kolbász szag van - biztos a sok kerítés miatt!
Egyébként most voltam 2 hete, 1,15-1,2 közt a 95, vagyis 400+ Ft. Most nem is tankoltam, pont úgy jött ki, hogy nem kellett.
annyit taknyolsz hogy a végén veszek én is egy co hegesztőt, ezt a minőséget szerintem simán megcsinálom
Te hegesztetted? Mert eléggé alacsony a minőség.
Na,ez be van hegesztve.
Badacsony:Zivatar villámlik, dörög, Thor dobálja a kalapácsát. Nagyon.
Enyém 16v. Gázzal 2.-ban 120 a vége
Amúgy 3. tiltás a 120
Olyat vettünk 60lovas nyóc szelepes gyöszt '02-ben az volt az első noje autónk.
A 97es f astra is tartalmaz kopottas szenzort
Volt is baja amikor csattogott A hajtokar csapagy
Egy ismerős a Toyotánál tanult itt dolgozott a válságig az mondta hogy igazándiból szinte mindegy annak is, de mégsem, mert ami neki van 1.6 amiota ez az extra alkoholos benzin van Azóta nem indul úgy mint előtte és kis fordulaton egyenlőtlebb a járása
Amúgy 4-5 tank után mondta hogy érdemes legalább egy fél tank extra benzint tankolni, de a legjobb ötlet hogy tetessen bele a gázt. Akkor járok a legjobban