Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos Én csak mlas csoda csapdáját linkeltem.
Simán! Több életérzés van benne, mint az öreg birodalmi cirkálóban....
Akkó most lenyúltad a kábriót?
Meg kell egy üa.szűrő mert rozsdás lehet még eredeti.
Majd elejétől a végéig van a csövekkel együtt a középdob.
De a szúnyog tud úszni, nem döglik bele a folyadékba. Nagyfesszel kell elpusztítani őket, ha már oda csaltad.
Fasza,kifogyott a corgon,átállunk CO-ra.
A co-ra megy a szúnyog. Sörös cukros lötyivel kg számra fogjuk a legyeket meg darazsakat. Szúnyoggal is ki kellene próbálni.
Én kiválóan lefoglalom az összes szúnyogot a társaságban így még akkor is meghívnak ha amúgy utálnak.
Nem hízlalni akarod őket, hanem elpusztítani.....
Élesztős cukrosvizes lötyi petpalackba nem működne?
Ja: nem elég hogy több százezer forint, még a gyártója szerint sem ér guriga taknyot sem. Ők írják:
Ha menekülőre fogom az azért ingyen van.
Még jó hogy lehet kapni
https://www.leitz-hungaria.hu/...
A közepe sokszor bajos. Nejem is csak a második fid lett a jó mert az ívek nem sikerültek
A 7 ezer forintos vég dob se az igazi mert hozza ért a tank védő lemezéhez szar úton de nem érdekel a téma hiszen fék tudtam tenni a régi helyére
A közepe más mert itt 2 helyen kell passzolni kicsi eltérés aztán basztatja az ember
Pl a vége nem gyári és van 3 fok benne a közelében is és olyan mint a diszkós Részeg dugás hogy majdnem sikerült
Tegnap láttam szúnyog porszívót (nem tudom a hivatalos nevét) Usák gyártmány, PB gáz kell bele, meg áram. A gázból valami katalitikus eljárással olyan szagot csinál, mint az ember kipárolgása, van rajta egy tölcsér, benne egy venti, oszt' csá... beszívja a szúnyogot egy kis szűrű fiókba. Az ember előttem üritette az előző napi termést, lehetett 2 púpozott evőkanálnyi tetem, saccoljátok, az hány darab lehet azt mind a kert hátsó végében szedte össze.
Azt mondja, a szúnyog helyi lakos, pár 10 m-t vándorol csak - ő begyűjtötte a sajátjait este voltam nála, nem csípett mg egy se, pedig ott dumáltunk a susnyásban fél órát.
Kell nekem egy ilyen...
Meg állítottunk a tigra kéziféken most fog mint bika kettő kattanás után. Meglestem közép kipudobot az cserés lesz túrunk majd valami jó képességű utángyártottat.
Nem szaladt bele a kalapacs. De ezek mar nem olyan 4-5 retegu elemek mint a toloajto alatt, meg suttyomban az egesz C oszlop csere.
Csak óvatosan, nehogy arról is kiderüljön, hogy PUR hab
Gyavan menekultem.
talan holnap felkerul a toloajto alatti szekcio is.
Utana proba a toloajtora, majd mehet hatra.
De meg homokszorom az alljan a feluleti rozsdat.
Van ilyen szúnyogriasztó, füstölő spirál. Azzal körbepakolod magad, és lehet dolgozni.
Engem is irritálnak ezek a pofátlan dögök.
Ha olyan motorom lenne mint neki, én is inkább innék
Félénk annyi van hogy ha kimegyek pecázni egy kocsi ajtó nyitás közben 15-20 vérszívó dög jön be
És szitakötő alig van. Pedig azok keményen aprítják a szúnyog állományt
Akkor semmirol nem maradtam le.
Viszont alakul a lom,a szunyogok meg felhokben rajzanak.