Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erre alkalmasabb a vipera.
Nagy áruházakban is az orruk alatt hordják elég sokan. A büntetéstől megvédi, a vírus meg úgy is kamu.
Feleségem meg most is 30 órás műszakot csinál, a sok felelőtlen buzi miatt mert a vírus ugye csak kamu, de ha megint kijárási tilalom lesz akkor megy a rinya hogy nincs miből megélni, pedig nem lenne nehéz betartani azt a kevés előírást ami most van.
Felelőtlenek az emberek. Néhányat meg kéne gumibotozni mint Indiába, abból tanulnának csak
Így van, kompromisszumokkal egyensúlyozás az egész, így persze hogy mindig van min háborogni.
Se a cigányszag se a nikotin nem tünik el nyomtakanul.
Lofaszt tudják. Ideiglenesen csak.
Autókozmetikások 25 ezer forintért nyomtalanul el tudják távolítani a nikotinszagot végleg.
Itt van a kérés olvashatóbb formában is:

https://www.6300.hu/2020/09/20...
Én.máshol se, de kibaszott büdös a dohányosok autoja. Egyszer vettem egy ilyet, azota bontoba küldeném egyenesen az összes ilyet. Tavasszal vettük, kitakarittaták elötte faszául, szinte alig lehetett érezni. De nyáron a melegbe két évig meg lehetett dögleni az okádék.nikotinszagtol ahogy jött ki a kárpitbol.
Ezt eddig még én is betartottam (nejem kiherélne, ha nem... ). Igaz, így kissé vontatott egy Kalocsa-Debrecen út, mert közben vagy 5-ször állok meg....
Nagyon helyes.
Autoba nem cigizünk
A Trabiban le sem kellett venned a szemedet az útról hozzá. A Yarisban eléggé lent volt, a rádió felett (fele hamu defaultból a rádióba ment), a Ceed-ben még lentebb volt (nem hamuztál össze semmit, de komolyan le kellett hozzá nézned, a Clio-ról meg ne is beszéljünk: a pohártartóba helyezhető vacak a csípőd(!!!) mellett van a padlón, a két ülés között. Körbe mindenütt gyúlékony kárpit.
Nagyon trendi most az iqos..... beszéltem.olyannal aki cdak azért szokott rá.mert trendi meg iqos meg ilyenek.
De hogy az a szintetikus szar késöbb mit okoz még senki nem tudja
hát pont nem. Felfelé kell nyúkáni hozzá A hiacéban sokkal jobb a helyen van a hamutál meg baszott nagy is. A világítás hiányzott ugyan gyárilag belőle de nállam ledes világítást kapott
Meg száj, nyelv, fogíny stb... imádom mikor kollégával kell beszélni miután bagozótt, legszívesebben szájba okádnám, vagy szarnám.
Mingyá indulok kicsit még enyhülhetne a reggeli fagy, de már majdnem jo
Épp ezért ne az egymás vérét szívjátok inkább adjatok önként ( csütörtökön voltam ) hanem húzzatok a vérveretes retkes pitába motorozni!

Baszki ez egyre kevesebb embernek szempont
Amugy nem is értem, a covid tol fosol a tüdöráktol meg nem.... én a helyedben forditva tenném, az nagyobb eséllyel takarit el
Tehát mind meghalunk......
Addig viszont jobb élni
Mondjuk nem olvastam végig mert olyan pipisre sikeredett, de valami világégéssel fenyeget egy hétköznapi dokinö......
A közelmúltban anyám öreg altójával tettem egy kört. 160-nál már rohadtul féltem pedig még ment volna bőven Sosem derül ki mennyi a vége mert ahhoz minimum egy berepülő pilóta kell aki meri tövig nyomni Én nem vagyok egy kaszkadör alkat meg meg is idősödtem nálam játszik már a halálfélelem érzése na mondjuk nem a koronavírus miatt
Azt ugye tudod, hogy van olyan jellemzője a Trabantnak, ami az ÖSSZES egyéb autót (a legdrágább mai sportkocsikat is) veri?!

Ebben tették a leg használhatóbb helyre a hamutartót!

Clio-ban nincs is gyárilag, de belealkudtam egy pohártartóba helyezhető gyári vackot, ami ugye lent van a "padlón". Még nem használtam, de ha használnám akkor az összes hamu meg parázs fele az ülésre meg a padlókárpitra kerülne, na meg hamar balesetet is okoznék, miközben lenézve keresgetném.
nekem is ez van csak izzadós a tokám azt elég jó zsíros meg fekete színű már az újkorában olyan szép kék színű maszkom
Aha olyan jó intézkedéseket hoznak, hogy szerintem kár ezen vitatkozni. Egy hónapja nálunk lezárták a Penny-t, mert a boltvezető korona +-ív lett(közvetlen szomszédom) és minden alkalmazottat elzártak a külvilágtól két hétre. Hozta is a postás a szégyentáblát amit ki kellett rakni a ház ajtajára
Másnap ahogy állok ki az autóval összefutok a férjével. Te Zoli, ti nem vagytok karanténba? Csak az asszony van, mi mehetünk dolgozni meg bárhová gyerekek suliba stb.
Asszem te mar ezt marciusra mondtad, mert oktatasegeszsegugyo1g.