Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bőr cuccaik most is jók, csak ne kínai eladótól vegyél
Ebből a készletből a spéci méretű menetfúrók a lényeg.
Az alut meg a gagyi is viszi.
Mondjuk én csak egy méretre vettem ennyiért menetjavító készletet
régen a bőrkabátjuk meglepően fasza volt, egyszer vettem egyet hordtam vagy 10 évig
A motoros nem eltéved, hanem felfedezi az ismeretlent.
Olyan hogy "jó olasz" sajnos nem létezik.
Ektevedek mindenhol.
Valami jó olaszos nincs?
Csak lazáztam,kb 200.
Dzsípíesszel?!!?
Nem.messze jutottál a délutáni ebéd után
na majd meglátjuk, hétvégéig csak ideér
van itt egy motor aztán csak úgy potyognak ki a menetek belőle, volt olyan 6os csavar ami akkorát roppant lazításkor hogy azt hittem beletörtem, volt olyan is amiben valami pillanatragasztó szerű cucc tartotta a csavart a helyén
Szép estét.
No,voltam jegjrémért.
A geko valójában kínai, de lengyelek forgalmazzák az euban, a srác is onnan veszi. Vettem már tőle körmös lehúzókat olajpumpákat ohv-motorokat , spajszereket geko néven. Nem az örökkévalóságnak készülnek , de el lehet barkácsolni velük. Alsó-közepes minőség.
gondolom ez valami alja lehet, a 6-os volt szinte ennyi pár éve
végülis a menetfúró a lelke az egésznek az meg aluban csak nem téveszt
Haverom a srác. Árul normális dolgokat meg kacatot is. Sokat nem vesztesz vele, ha nem jön be.
Hajáéhen teeee
Remélem veled semmit
olajszűrő fedél és hasonló dolgokra kell, mindenki 3750 nm húz meg 5-ös 6-os csavarokat
Mit üzletelnél?
Reggel szokásom bevenni a magne b6-ot.
Akkor ezt kell megvenni szerintem jó lesz amire kell. Egy hengerfej menetjavitást lehet nem biznék rá, de általános dolgokat igen
gyorsan kellene aztán az ebay nem gyors.....
Mindegy, a megrendelöim felfogják a készpénz fogalmát, veletek meg csak ha bemutattátok a lóvét akkor üzletelek
Szerencsére ilyen süketekkel még nem hozott össze a sors, aki utalni akarta a kpét az szólt előre