Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát én sok ilyet ismerek
Apuci dolgozik napi 12-16 órákat anyuci otthon 1-2 gyerekkel
Na ide úgy hiányzik a karantén mint neked a nyaraló tűz
Soknál az a 2 hét mínusz ( még ha csak 1x is van) azt jelenti hogy adjunk el valamit mert enni nem tudunk
Vannak becsületes emberek is akik nem lopnak csalnak hazudnak így nincsenek is milliós bankbetétek
Baszki lassan az már estebéd
Majd arra fordulok maradékért, ebéd helyett motorzás van
Egyenlore ebed,csirkepaprikas galuskaval es ubisalival.
Erigy már motorozni, én már megfagyiztam győzikefalván meg jártam a balatoni szerpentinen is ami kurva jo lett, hogy leaszfaltozták a felét
Bogyót neg ültessétek be cecilia helyére, nagyon a topon van virusügyileg, pedig a dohányzás is öl
Ők inkább írják: a Zoli szerintem például a Putyinnak a kamu nickje.
Meg az Oroszok is
Ja nem, az a Pipi!
De jo is lenne....mmm........
De te haszonélvező genya vagy.
Ha valaki két hét alatt összeomlik ,akkor az haljon is éhen!
En voltam kulfoldon.
Neked. A kp. még mindig az ami kezedben van. Értem amit zagyválsz az alfával együtt a készpénzről, de hülyeség. A kp. a kezedben van pénz formájában, ami a számládon van az tőke. Elmész vásárolni egy bankkártyával, attól még nincs nálad kp., csak tőkéd van meg ahhoz hogy ki tudd fizetni, ha a körülmények adottak. Amikor a boltba ki van írva hogy csak kp. - t fogadunk el, de te ezek ellenére lobogtatod a kártyádat, akkor ki a hülye?
Szerintem meg most van a félre tájékoztató
Amúgy ez a halálos dolog még mindig fele sincs mint az öngyilkosok száma.
A daganatos betegség meg csúnya sok olyan 30-35 ezer egy évben nálunk
És mégsincs felfújva
Ja, meg a Gödényt még az elején be kellett volna kaszlizni....
Tavasszal pont ez történt, de aztán mehettünk "Horvátba", "Osztrákba", "Németbe". Ezt nem kellett volna engedni.
Pedig csak annyit kellett volna beláttatni az emberekkel, hogy "bocsika, idén senki nem megy külföldre nyaralni", már tizedekkora sem volna a baj. Túléltük volna...
Mint írtam sok embernél egy 2 hetes karantén gazdasági összeomlást jelentene
Aztán ha pl egy másik ember lesz beteg akkor ismét 2 hét és meg is van az éhen halás
Amúgy a vírust ki lehetne véreztetni pár hét alatt. Csak maradjon mindenki otthon egy hónapig
Szeretett kormányunk ellátja a népet addig kajával villannyal stb
Aztán nincs vírus többé
És ha ez minden országban így menne akkor teljesen eltűnne
Plusz egy csomó egyéb is
Egyszerű ez
A "Nyár-nyár-nyár" alatt is volt vírus, csak kormányunk félrevezetett bennünket, nem merte bevállalni a konfrontációt a zemberekkel.
Szerintem itt valami nem kerek
Hónapok szerint
Vírus
Vírus
Vírus
Nyár
Nyár
Nyár
Vírus
Vírus
Vírus
.......

Aug 20.-i héten nincs vírus, szeptember második hetében meg már az apokalipszis lovasai közelednek felénk
Ne aggódj, az Usákok meg a kínaiak olvassák is....
Dehüjjék ezek a kormánynál! Meg az ejunál is. Meg az usákok is... nem tudják, hogy a vírus krízis megoldásához csa SM üzenőfalat kéne olvasniuk!
Pedig ha a terjedés ütemét nem sikerül lelassítani, akkor egy-két hónap múlva be fog dőlni az ország - sokkal-sokkal jobban, mint tavasszal történt.

Ehhez pedig maszkviselés, a szabályok betartása, a lehetséges fertőzöttek karanténba küldése, brutális mennyiségű tesztelés lenne szükséges. (Na meg az összes tömegrendezvény AZONNALI betiltása).
Ha otthon vagy nincs pénz
Pl a szomszéd sofőr X forint a megtett km után
Aztán ha nincs fuvar nincs pénz, nincs betegszabadság nincs semmi
De ahová járok pár Kft az is olyan ha ott vagy van pénz ha nem vagy ott nincs pénz se szabadság se beteg szabadság semmi
15 nap után van a tb táppénz ami a minimálbér után gombok és a papír leadása után 3-6 hét után jön meg
Ami gyakorlatilag inkább 3 hónap mert a cég szarik rá a könyvelő szarik rá stbstb
Rázd le a köcsögöket!