Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyet?
Csak te fogsz szopni, az enyém tökéletes!
én is berendeltem egy franciát majd legalább már 2-en szopunk
Hova, hova? Karanténba vaze!
Hova?
Még mindig itt tartotok akkor leleptem motorozni egy hétre
Aztán ebből hogy sikerült azt kikövetkeztetni hogy hol vásárolok?
Úgyúgy
Persze, úgy hogy lecsatolod, odanyújtod, hogy : "itt van tezsvírem, árányóra, ággyád a verdát érte"
Én annyit figyeltem meg, hogy a kasszás erzsi azt kérdi készpéz vagy kártya?
Igen az vagyok.
Hogy ilyen fogyatékosokkal leállok vitázni
Alfácska, ezt már reg tisztaztuk, az vagy.
Nem kicsit,.... nagyon.
Most hogy már a helyszínen átutalod és megkapja azonnal,nincs akadálya . Persze ha az eladónak így megfelel.
Azt már félve merem ide leírni hogy órával szoktam fizetni,mert mindjárt valaki bemásolja hogy az nem lehet,ugyanis az óra időmérésre való
2013-as lakás vásárlásomkor kikötötték az ügyvéd előtt átadott kp-t nem volt mese, ki kellett venni horror jutalékért. Na ezen feldühödve direkt Lidlis reklámszatyorban vittem
Ezt már leírtuk Zolika...de ja...hülyék vagyunk
Tenyleg hulyek vagytok, menj be egy lidlbe, megkerdezik mivel fizetsz, aszondod kp akkor igen hülyének fognak nezni mikor lebegteted a kartyat, vagy az oradat.
Innen is látszik, hogy nem mozogsz “olyan” körökben,max a sarki népbótban ahol terminál sincs
Ilyenkor egy szalonban csak mosolyognak egyet diszkréten.
Aztán ha távoztál hetekig rajtad röhögnek hogy mekkora paraszt vagy
Nem csak kettőnk véleménye ez ,de ebbe már bele sem megyek
Hát ha tőlem ezt megkérdezik, akkor azt felelem hogy az összag meg van csak nem kp-ban hanem a bankszámlán. Azért azon elgondolkoznék hogy lényegében csak te és a pipi gondoljátok így, tehát a pipi szintjén vagy agyilag.
Jo ez, addig sem kell motorkázni mig megy a fontos vita.
Talán keress olyan írást ami nem 20 éves
Érted te szerintem ezt,csak játszod a hülyét.
Remélem
Na meg az sem mindegy hogy kiveszel 10 millát 70 ezerért ,vagy átutalod 2 mp alatt 7 ezerért.
Tévedsz: egyiknek sincs igaza, és mennyivel jobb ez így!
Ez rossz kérdés.
A kártyán nem lehet készpénz. Lentebb olvasható, hogy mi a készpénz. Bankjegy, pénzérme.
Esetleg a kártyán fizikálisan rajta van egy 5000-es, akkor igen a kártyán van a készpénz!
Jól elrágódtok ezen a faxságon Holott valójában mindenkinek igaza van... azóta van ez a kérdés, mióta létezik bankkártya (vagy hitelkártya, jelen esetben mind1)
Volt ugye a kp vagy utalás régen. Aztán jött a Card, és az kp-s vásárlásnak számít, de valójában utalás, mert a papírlapocskákat nem látod, a bankod utal a bankjának - és pont erre találták ki. kp forgalmat csökkenteni, meg aztán a zsidóknak ez olcsóbb így: nem kell pénzt nyomtatni horror költségen, meg a tranzakciókat is meg lehet így csippenteni
Valójában a "kp lesz?" kérdés is helyfüggő. Ha a sarki bótban kérdik, akkor szó szerint jelent, ha ingatlan vagy autó vásárláskor, akkor meg rendelkezésre álló pénzt, bármi formában.

Szerintem így van, aki szerint nem, az bekaphassa
Meg ha így nézzük akkor a lóvé sem pénz.