Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szük 400 km csak sikeredett
Nagyon jó idö volt ma mindenfelé
na pont az övét nem támadja meg
hát az lehet
Ez a sima ZEN felszereltség, a 65 lovas pizzafutár-verzió utáni második legalacsonyabb. Lemezfelni, manuál klíma, slusszkulcsos indítás. Egyébként ami nekem igazán hiányzik belőle, az a teljesen automata digitklíma. Utálom tekergetni, kapcsolgatni, állítgatni állandóan.
Persze, náluk jobb lesz a statisztika - mert már minden esélyes elpusztult az elején
Szerény? sztem több katramóc van benne, mint az én 2 éves BMW-mben pedig ez drágább volt kicccsit Mostanában lettek kötelezők ezek a menetbiztonsági fityfaxok, én még azokat épp megúsztam.
ezt már akkor megmondtam,hogy az övéké.
Én is azért ezt vettem, mert ezt tudtam megfizetni. Voltam tesztvezetésen Suzuki Swifttel, illetve ültem Dacia Sanderoban, Dusterben és hát messze ez a legautóbb közülük, még ezzel a szerény felszereltséggel is.
pont ez a 3 amit felsoroltál na ez nem akadályozza meg a vírus terjedését legfeljebb nagyon pici %-ban A valódi karantén az igen. De akkor senki sehová Ilyen meg nincs úgyhogy elfogadjuk azt a tényt, hogy elkapjuk mind Mint minden más járványos megbetegedést. 2-3 év múlva már senkit nem izgat ez
Azt kell mondjam, hogy tényleg az - annak ellenére, hogy valszeg sosem vennék francia autót. Konzervatívabb, mint a japók vagy koreaiak, de több a fantázia benne, mint a németekben.
Én tavasz óta nem hagytam el azt az egy egyszer használatosat amit azóta is használok Egyszer az asszony vett 10-et, hogy rakjam el Hát elraktam a következő 10 évre elég lesz
hát néhány hónapja még te írtad, hogy nővér a lászlóban aztán valamelyik fórumostárs puszta véletlenségből előléptette orvossá akkor most már az is maradt???
Ne értsd félre kéri nekem a zöld is gömbölyű
ezek a számok azok amiket hasukraütve kitalálnak. Fogadjunk a következő két hétre már előre beolvashatnák a napi jelentéseket,mert már az kész van
az is csak akkor ha utánna rögtön krematóriumba elégetik a halottat. Gondold el a te tarkólövésed után kihajítva a tetemedet a bútorbolt elé még hány jámbor embert megfertőznél akik a tárcád után kutatnának a zsebedben
Phaszt!
Valaki otthon belázasodik, xarul lesz, hívja a háziorvosát. Az meg kiküldi a mentőt mintavételre. Valószínűleg sokkal több az új fertőzött, mint ami a hivatalos számokban megjelenik, csak sokan "betudják" maguknak sima náthának (már csak elkerülendő a karantén "kellemetlenségeit"). Aztán persze fertőzik az idős rokonaikat, akik majd tényleg mennek meghalni az intenzív osztályokra.
Ugye hogy szíp?
Te úgyis élből hallod ezeket a dolgokat akkor azt mond meg légyszives amikor regglente bejelentik,hogy ma 726 igazolt fertőzöttel lett több azt honnan a fenéből veszik?
Minden nap végigtesztelnek 10 millió embert??? Mondjuk 3-mal kevesebbet mert nálunk még nem jártak Ezek légből kapott valóságot nélkülöző kitalált számok.
Ahhoz hogy 100 embert fertőzöttnek tudjanak be egy nap 10000 mintát kellene venni 726-hoz meg 72 600-at ha igaz, hogy minden 100 ik ember már fertőzött. persze ezt sem Ők mondják, mert a hivatalos állásfoglalás még bőven 20 ezer alatt van. 20 ezerrel számolva meg napi 363000 ezer embert kellene tesztelni, hogy meg legyen a kvóta
Persze én elhiszem ezeket a számokat....
A szíp új ótó legalább nevel beléd egy kis jómodort... az már elég súlyos, ha 45 percnél nem bírod ki tovább Tüdőd faxán nézhet ki, most már nem csoldálom, hogy be vagy xarva a kovidtól
"Mondjuk én tudtam ezért sipákoltam és lám igazam lett."

A lónak a f@szát! Kirúgtad szerencsétlen minimálbéres alkalmazottaidat, és itt agonizáltál vagy 2 hónapig. Most meg azzal dicsekedsz, hogy a "veszteségeidből" milyen újabb ingatlanokat vegyél.
Én kb. 15 éve nem gyújtottam rá bent a lakásban. Viszont ha kocsival messzebbre megyek, akkor - eddig - nem álltam meg háromnegyed óránként: ablak leteker, és rágyújt. Az új kocsiban eddig még egyszer sem.
Az egész világ halgatólagosan beleegyezett már ebbe a történetbe. Tavasszal bezárta európa a nemzetgazdaságait kb. 5-10 éves kárt okoztak ezzel.
Ezt már még egyszer nem lehet meghúzni, mert az egyébként is térden álló nemzetgazdaságok nem birnak ki egy ilyen sokkot. Onnan nincs töbé felállás. Amíg a világunk fogyasztói társadalom és ezek az alapjai addig nem lehet ezt megtenni. Ezt senki nem gondolta, hogy 1,5 hónap ilyen mélyütést visz be a gazdaságnak. Mondjuk én tudtam ezért sipákoltam és lám igazam lett. Nagyon hosszú utóhatású lesz ez még a második kör nélkül is. Úgy sejtem jó lecke volt ez mindanyiuk számára. Most próbálják a bajt lekeverni lehetőleg bezárások és főleg pánikkeltés nélkül. Most az a duma, hogy ha mindenki hordja a maszkot és betartja a 1,5 méteres távolságot akkor megelőzhető a baj.
10 szeres már a baj a tavaszihoz képest mégis működtetik a gazdaságot. Csak szólok ezt már tavasszal is így kellett volna tenni. Akik esetleg akkor nem haltak meg majd most fognak, mi változik? Úgy számolgatják a lakosság 70% a mindenképp el fogja kapni a következő időkben Na akkor leszünk túl rajta A náthát is elkapjuk most én is épp lábadozok lehet pont a koronásból. Köszönjük nagyjábókl jól vagyunk mindannyian. Kicsit lázasak voltunk kicsit levert a fáradtság néha a remegés kapart a torkunk fojt az orrunk meg fájdogált a tüdönk néha nehezen kaptunk levegőt Nagyjából ilyen volt eddig is minden járványos megbetegedésünk amin évente kétszer átesünk
Van amikor haver cigizik és utána ül be az autóba. Másnap is érzem azt a kurva füstöt a kocsiban. Dohányos autó volt az enyém, hetekig takarítottam mindenféle kárpittisztítóval meg ózonos fertőtlenítővel mire eltűnt minden büdös belőle.
Nagyon sokszor ha valaki beül, az az első mondata hogy milyen új autó illata van. Aztán a cigivel elbasszák az egész munkámat.
Apósom 1x elszívott a konyhámban egy szálat (asszony nem zavarta ki, mert tél volt, és bukóra nyitott ablak mellett) Egy hétig éreztem a szagát utána