Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem elég öregek?
Harkányba wellnessre ? oda az öregek járnak
Azt kene.
Számolj le...
Szar hetem volt.
Abba nem szakadtok bele, akár stoppal vagy busszal is mehettek olyan igazi bmw-s etap
Mondjuk.azt nem tudom, mit lehet ott napokig csinálni, de egy éjszakára kiváló. Rengeteg e-töltőjük van, mehettél volna az i3-mal
Most miért vagy ilyen?
Magasba jutni
Többnyire kültéren van rá szükség de üzemelő csarnokokban meg pont ilyen keskeny géppel lehet mozogni, ráadásul ott legtöbbször mindig van valami a munkaterület alatt, igy az oldalkinyúlás sokat számit mondjuk egy ollós emelővel szemben, amiben szintén vannak keskeny kivitelek.
Nagyon jó a séfük.... tegnap kénytelen voltam ribeye steak-el nyomorogni a jakuzzi után.... pofoz az élet....
Szerény, de nem sértő összeggel támogathattok még mindig
Igen
Van esőruha, ma kis táv lesz, vissza Harkányba.... majd vhogy a wellnessben elviselem.... ha holnap szar idő lesz, akkor meg egész nap
istván fogadó?
Ilyen értékvesztő betegágyat ki akarna venni mint a ford ?
Sormáson
Mihez akarod használni?
Csak.
Amugy a ladikban nem bennevan az a rákokádó tdi?
Nem.
sose értettem mié jó ha a motor benne van az autóba?
egyébként is olyan qrva büdösek ezek a benzines szarok a garázs tele volt a szagával nem hogy egy néhány négyzetméteres furgon Tuti olyan büdös lesz a kupéban, hogy nem lehet megmaradni bent
Te zotya ezen a megoldáson nem gondolkoztál még ráadásul sokkal több hely marad a kotlába is
Ujonnan nagyjábol 12+ áfa.......használtba meg szinte alig van.
Mennyiért adják ezt az emelőkosarast?
Miért fikáznám? Pont olyan fűnyírom van mint ami ezt hajtja
Szili is megy mindenhova, bar neki megzapult az agya ettol.

http://youtu.be/YuWS7n412Zs
Ja, értem, azzal lehet menni. Igazad lehet