Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te meg ertelmezni sem tudsz,fuss neki ujra.
Én több mint 10 éve voltam ott akkor full putri 80 As évek volt az A Baranya
Egyedül a falban lévő akvárium ami tetszett tök szép kis cápa volt benne
Már beletörődtek a sok év alatt
Disznó??? a 46 kg-os feleségemre gondolsz
Te mondod valakire, hogy disznó te zsírdisznó
A bal bokád nehezebb az asszonyénál
Majd jön ginó aszt jó a picsádba rúg A világ legjobb autóját és típusát szidalmazod
van motortakaró tudod? teljesen el van szeparálva a beltértől.
Sajnálom a családját hogy vele kell mutatkozzanak az utcán
Lehet ezért uralkodtak el rajta suicid érzések
Ahogy látom már intézi
Sajnos tisztában van vele, csak azon gondolkodik hogy lehetne megszabadulni töle végleg
A holgy azon gondolkodik ki ez a diszno bal oldalt?
szóba állok veled
Ennek már önmagában is lehetne örülni
voltunk ott pár éve pont a fürdővel szembeni hotelban baranya hotel. Nincs azzal a helyel semmi baj . Egyébként is erős fejlesztések előtt állt. Volt vagy egy tucat régi szálloda szerkezetig visszabontva ami várhatóan később új külsőt kapott(gondolom) egyébként mi sosem maradunk egy helyben szinte csak szállásnak használtuk harkányt. Siklóstól ,drávaszabolcsig villányig, pécsig orfű stb. minden nap máshol voltunk. A fürdőben az utolsó nap voltunk csak az is rendben volt Nekem egy nyaralásnál mindíg a zabálás a fő szempont az meg megvolt Monjuk volt egy ilyen vizen lévő éttetrem ilyen hajót fórmázott. Ott vastag számlát otthagytunk de hát nem úr aki nem herdál
A thermal resortban? Nem hiszem....
nekem sosem jöttek be a fürdők
múlt évben 3 napot hajdúszoboszlón hédereltünk a fürdőbe el se mentem
a szállóban lévő medencébe is egyszer mentem bele, mondjuk ott is nyugger csapat volt mindenhol
tenger se kell oda se mentem pedig az egész család ott volt
nekem csak a hegyek jönnek be csak a buzi vírus miatt nem mentünk erdélybe se tavasszal se ősszel
itthon meg csak aszfaltos hegy látogatás van, de azt meg a sok buzi motoros miatt kihagyom
Egy napot csak kibirok... utolsó ejszaka Sárvár és go haza.... nyilván rossz lesz.... pedig milyen jó lenne otthon keseregni az életen
a szállóba is csak nyugger volt meg pár kisgyerek aki a nyuggerekkel volt
fürdőben volt pár fiatalabb, de azok is gyerekkel voltak
ellenben a reggeli svédasztalnál nem volt nagy tülekedés, a nyuggerek kivettek pár ezt-azt többnyire müzli meg ilyeneket, aztán mindent meghagytak nekem
pakoltam is rendesen, még délbe se igen voltam éhes
a vacsora úgy is okádék fos volt és ráadásul nyugger mértékű, az nagyjából szart se ért, 4 napot voltunk de a 3. nap el se mentünk vacsorázni
Menjetek egyet Kővágószőlős felé, most hangulatos nagyon ahogy hullanak a levelek meg barna az erdő. Csak néhol kavicsos az út.
Az összes nyugdíjas ismerősöm vagy oda vagy Gunarasba jár gy fiataltól se hallottam még hogy menne Harkányba
Ne is mond
Amikor a gyerekek kicsi volt egy csomó fürdőben voltunk
A harkány volt a legszarabb hely. A fürdő még nem is volt annyira béna de az összes többi nulla
Sok aprosag,es nem a penz.
Altalaban az emberek.
Na mi?
Azért vissza csinálunk egy kört a Mecsekben is tegnap fárasztó nap volt....
mondjuk a hatar mellett jöttünk délen.... az elmúlt két nap, Debrecentől nagyjából idáig azon gondolkodtam, ha ezen a vidéken laknék, inkább eladnám a motort a technikás egyeneseket néha derékszögű kanyarok zavarták meg
Fogalmad sincs az életről
Egy éjszaka....