Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hany Ístók? Fenét, legfeljebb ez: http://youtu.be/Xxfkkmc0JF4
Jah es te nem elsz, csak tokát novesztesz.
Nem telefon, minicomputer, a telefon egy funkcio.
Internet eleres, ezen belul google kerses, gps funkcio, mobilbank alkalmazasok, parkolas keszpenz (apro) nelkul, szamolgep, fenykepezo, adattarolo funkcio, mediafogyaszas idojarastol a te hulye kommenteid megnezeseig sokminden.
En spec pl garikat dokumentalom.
Kimegyek, fenykepezek, kuldom emailen a gyartonak, nem kell a neked dedikalt HB ceruza+kockas papir combo.
Nem mania, az elet resze.
De van okos ora is, oranak, mert szebb. Es nem iwatch.
azt mondjátok már meg mér jó nektek ez a lapostelós faszság Ha rajtam múlna be is tíltanám a gecibe Szigorú feltételekhez kötném a tartását csak nagyon indokolt esetben (munka) szempontjából természetesen erősen korlátozott funkcióval Az elémkanyarodó biciglis a járdáról lelépő gyalogos napi szinten majd elütök egy ilyen balfaszt mert fel sem néz abból a kibaxot számítógépéből. Mert telefont már nem írok mert pont arra nem használja már senki mert hát a telefonálás az ugye pénzbe van
Mi a faszom lehet jó egész nap azt a szart nyomkurászni, internet fészbuk, gagyi filmek, bárgyú játékok, csetelgetés a semmiről., millió halál felesleges fénykép készítése ami azonnal posztolva van, majd soha többé nincs megnézve...
Nem kérek egy hetet tudom, hogy nektek az olyan lenne, mintha nem vehetnétek addig levegőt
De legalább 1 napra próbáljátok már ki, milyen az ha nincs nálatok a személyi számítógép. Vegyétek ki belőle a simet, rakjátok át egy régi nyomkurászós telefonba, amivel csak akkor kell foglalkozni amikor hívnak, vagy hívni akarsz másokat. Aztán egyszer csak rájöttök, hogy van élet ennélkül a szar nélkül is. Én teljes életet tudok nélküle élni és szerintem bárkinél teljebbet. Döbbenet, hogy a statisztika szerint egy átlag lapostelóval rendelkező ember napi 4 órát is eltőlt a telefonjával Az is döbenet, hogy már 30%-unk azért pisál ülve a wc-n hogy még hugyozás közben is tudja nyomkodni azt a szart.
Tudom, tudom, aláírom én vagyok az ÉÉÉNNN aki egy maradi fasz, egy hany Istok a mocsárból egy elavult egy őskövület fasz aki nem akarja megérteni a világ változásait.
Én ezt vállalom mert élőben szeretném megélni az életemet az a kicsit ami még hátravan és nem virtuálisan...
sosem az a hülye aki eladja...
Mi az a momentum ami alapján ki lehet jelenteni hogy az a legjobb?Mert Amerika azt mondja?Erről egy Finn emberke jut eszembe.
Történetesen elkezdett vodkát készíteni,gondolkozott hogy hogy lehetne ebből nagy üzletet csinálni.Majd kitalálta hogy túlárazza,drágán adja és mindenki azt hiszi hogy egy prémium minőségi vodka.Miközben egy teljesen átlagos minőségű,nem rossz,átlagos a pia.Bejött neki.
Hogy eléri a tudatossag minimális szintjet?
Mi biztos? Semmi se biztos, csak ez: Biztos Úr
Nem tudom mire van szükséged. Egóra már biztos nincs,az van dögivel.
Biztos?
De, a reklámok, a kortárs minta és a jólét átmosta a kis agyát. Erről igazából nem is ő tehet... ilyen a világ.
Egy Alfa tudatosan vesz ájfónt, mert az a legjobb, prémium termék, kihasználja és meg tudja fizetni - viszont az ilyen kisköcsög csak butaságból
Biztos.
Ezen, ami a videóban van, nevetünk, de valójában ez rohadtul szörnyű Sokkal nagyobb problémára mutat, mint hogy ájfón vagy nem ájfón...
Ez tény,viszont amit mondott annak valami kiindulási alapja biztos volt,ez nem az ő hülye fejében keletkezett.
Az egy kis buzi, kőgazdag idióta szülőkkel. Ezek közül egy sem dolgozott meg nem hogy ötvenezrért de öt forintért sem.
Huhh......a jövő generációja....és már itt vannak.......
1:55-nél van egy lényeges momentum.
Mondjuk én 46 vagyok...és nem csóró. Biztos szükségem van ilyesmikre?
Ok elnézést !
Picit pontosabban írd le legközelebb
Na húzok edzeni...szép estét.
http://youtu.be/vc9bMY6lGw0
Vitatkozhatnánk hogy ki a hülye,te hányadik voltál?
Nem b+, nem érted... egy típus az, aki "csakazájfón" és én nem vagyok olyan.
Ja hogy a diákoknak értem... mert az van a kezében éjjel-nappal, szarni se megy nélküle, és pont NÁLUK igazi szimbólum egy ájfón... 8-os ballagásra 3/4-e ezér vinnyog... a hüjje szüleik meg megveszik nekik hitelre
...de tudom, neked ezek a finom dolgok nem jönnek át, mert eléggé tahó vagy - ezt nem sérnésnek szántam, csak tényközlés, és önmagában nem is baj
Jó éjt uraim....
Áhhh...max a röhögéstől
Itt tényleg így gondolkodnak emberek? Hihetetlen baszod....
Kb 10 évvel vagy lemaradva. A cigányokat nem ismerem,nem tudom milyen telót használnak. De ha tényleg IPhone -t,már ennyivel is igényesebbek és okosabbak nálad
Nyugi,ne húzd fel magad.Árt az egészségnek,aztán még a végén kiakad a pulzusmérő.