Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

„vírusrealista"
Az, a hülye barom. Elvenném a gyógyszerészi végzettségét is ennek a kártevőnek.
iszonyatos videót
nézz körbe mikor miket vág be a média
pl egyik ilyen vírusos videóval sorban lepedővel letakart emberekkel rémísztgették a népet
ami a pár évvel ezelőtti cunami miatt meghaltakról készült
és ez nem egyedi eset
Én úgy gondolom hogy nagyon nincs igaza (mindössze fél év múlt el azóta hogy láthattuk az iszonyatos videókat az olaszországi kórházakból - és azóta NEM lett jobb a helyzet, továbbra sincs gyógymód a vírusra). Túl nagy kárt csinál a nézetei terjesztésével.

"Szerencsére" a követői közül egyik-másik már alaposan átgondolta a nézeteit:
https://hvg.hu/elet/20200923_M...
meg ilyen dáridós pataki és társai 70 évesen egy izmosabb megfázás is odabassza a szervezetet hetekre
amúgy megvan a tuti vírus teszt
haver azt mondja hogy minden reggel beszagol az asszony pizsamája alá, ha érzi hogy ott van a nyálkás hús akkor nincs vírus
A laller igen,írta is.
ehhez csak annyit tennék hozzá hogy senki sem ült le vele szembe és cáfolta meg az állításait, pedig mindig erre kéri azokat akik azt mondják róla hogy nem mond igazat
és még mindig nem ismerek olyat aki a környezetembe elkapta volna úgy a vírust hogy jobban leverte volna mint egy "sima" influenza
pedig kb 10-12 cégnél megfordulok havi szintem ez 1000+ ember ember mintavételezés, ha ezek csak 2-300 embert ismernek az már egy elég nagy szám
Nyugi,te lelkes rajongója vagy a libsi kánonnak,nem fenyeget a fészbúk tiltás réme.
Lehet hogy igaza van?
Más: a Gödényt kezdik kiseperni a F@szbukról.
https://index.hu/belfold/2020/...
Nesztek, itt van egy ge*ci jó kocsi!
szerintem az összes kocsi használati utasításában benne van amelyiken kicsinyítős tükör van, mintha anno az f astrában is olvastam volna hasonlót mert az meg osztott tükör
Tehát az asszony bal oldalán ülő disznó elég rusnya példány,én szégyellném.Neked jobbra ül az asszony,csak a gyengébbek kedvéért,a fényképen fordítva látszanak dolgok mint a tükörben.Normál embereknél nem kell kiírni,max az usákoknak.
ford/francia&fasz a seggbe ezek az új szelek a 3 f betüs okosságban
A 3F szabályt ne feledjük! "Ford, francia, Fiat be nem teheti a lábát" - kivéve a franciát.
mi az a kognitív? Mondtam már, hogy ne beszélj rébuszokban
mi az a kognitív? Mondtam már, hogy ne beszélj rébuszokban
ezt ginónak magyarázd én tudom Nálunk csak egy ford van a családban a gyerek akksis kisaútója de már azt is bánom, hogy ford
6-7 éve voltunk Egész türhető volt Mondjuk előről a téglafalakkal úgy nézett ki mint valami vidéki vasútállomás
akkor írd körbe én nem szeretem a rébuszokat
Hát,lehet túlbecsültem a kognitív kéességeit?
Mert havonta egyszer engedi magához közel az asszony.... akkor is képzeld e mennyit kell inni szegény nőnek
Amúgy nem csúnya asszonyka, nem tudom miért csak havi egyszer dugod, szegénynek egy csomó gondot okozol így mert keresni kell aki megcsinálja helyetted
Ékezet nélkül írtad, hogy várhatod el, hogy így megértse?
A nepperek sem mernek ilyen autót hozni mert míg hazaér elbukja a hasznot az értékvesztéssel