Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig pl. te pont ezt csinálod. 45 fokban áll a fedélzet és azt mondod szerinted nem süllyedünk, mert itt minden száraz.
Látszik hogy nem vitatkoztál még ilyenekkel. Rosszabbak mint Pipi, meg Zoli együtt
Ismétlem. A bizonyítékokat, érveket elveti ami nem illeszkedik a világképébe.
Ha valamelyiket meggyőzöd, a többi kiközösíti, ezért nem lehet mindegyiket földkörüli pályára állítani, de a valódi hívő arra is azt mondanák hogy CGI, meg átverés.
Amikor csináltak maguknak egy mérést, azt is úgy csavarták hogy saját magukat igazolják pedig nyilvánvaló hibát vétettek a mérésnél.

Jelen esetben az összes vírustagadót meg kéne fertőzni COVID-al, ha a te ötletedet követnénk a meggyőzésre
az olasz fejlettebb? ne viccelj már, a digók(általánosságban) egy kibaszott cigány nép mi 100x fegyelmezettebbek vagyunk
ott is az volt a baj hogy mindenki leszart mindent

mint írtam egy korrekt tájékoztatás kell arról hogy lehet eredményesen elkerülni-túlélni ezt a vírust, aztán aki nem akarja mehet a tömegsírba
De akkor ők most vagy hamisítják az adatokat, vagy rájöttek a járvány "megoldására" és eszük ágában sincs megosztani a világgal?
- Termelnek az üzemek ezerrel, mindenki dolgozni jár, még sincs "második hullám", még nyoma sincs ilyesminek (hetek óta változatlanok az adatok).
Aha. Ezek a számok nekem csak azt mutatják hogy nálunk addig fújják ezt a lufit amíg kidurran. Na akkor talán lesz baj....
Valaki amugy mondjon már pontos adatokat. Mennyi most a fertőzött abból mennyi a beteg és a betegekből mennyien vannak lélegeztetőgépen. Talán 1-2% kerül lélegeztetőgépre?
találó de hamis
pl a mentőmellény életszerű is lehetne, de amikor 45 fokban áll a hajó aki fent van biztos hogy érzékeli a hibát szóval az a rész csak poén, és gondolom ez lenne itt a fő megmondó okosság
a szívbeteges dolog meg igaz, ha hajóra szállsz sokkal kevesebb esélyed van elsüllyedés által meghalni mint
a benzin ivás értékelhetetlen, az csak azért került oda mert túl sok volt az üres hely
cukorbeteges rész igaz is lenne ha nem lenne 0 fok körüli a víz, ugyanez igaz az öreg és az úszni nem tudókra is
a mentőcsónakos akkor lenne igaz ha pénzt kértek volna a mentőcsónakba jutásért
szóval bár poénos a rajz, annyira életszerű mint a vírus hiszti
https://covid19.who.int/region...

Kínaiak központilag fegyelmezettek, meg elég zártak.
Hát nem. Ezt csak az hiszi aki nem ismeri a valóságot.
A H1N1 is elég nagy gebasz volt, fogadjunk mégis csak ködösen emlékszel rá, és nem is volt semmi.
Na valóságban durva volt, és ez a mostani sokkal durvább a sima influenzához képest is.

Ráadásul influenza ellen van oltás. Aki veszélyeztetett és nem adatja be magának az meg is érdemli a sorsát.
De nem fogod fel, hogy tavasszal - amikor nálunk szerencsére lófütty se volt - Olaszországban a miénkénél sokszorta fejlettebb egészségügy is letérdelt? Tízezrével haltak meg az emberek, sokan a kórház folyosóján, mert nem jutott másutt hely? Na mi azt szépen megúsztuk - de pont egy ilyen esemény felé robogunk ezerrel, csak éppen nálunk még nővér / orvos sem lesz elég, hiába van lélegeztetőgépünk sz@rásig? Egy-kétszáz súlyos betegtől is bedugultak a járványkórházaink, és lesz ennél még tízszerte rosszabb is?!

És ebben rohadt nagy szerepe van Gődény úr (és társai) "felelősségteljes" nyilatkozatainak is: az amúgy is meggondolatlan, fegyelmezetlen (és fegyelmezhetetlen) fiataljaink isszák a szavait? Mert kényelmetlen nekik a maszk, a távolságtartás és a bulizás elmaradása? Pedig amíg nem lesz meg a mindenki számára AZONNAL elérhető, valóban hatásos védőoltás, addig ez a felelős viselkedés ez EGYETLEN eszközünk a járvány súlyosbodása ellen?
Oszt mi van most kínával? Nagyon nagy a csend. Felvásárolták a részvényeket és eltűnt náluk a vírus ?
megfogod a laposföld hívőt és körberepteted a föld körül és rájön magától

ugyanez mehet a gyógyszerésszel is, tankönyvek , vizsgálati anyagok ezer más bizonyíték, és el lehet lehetetleníteni, hiszen ha meg tudnák cáfolni akkor minden tv adó minden este ezt adná főműsoridőben
úgy gondolom nem tudják cáfolni, emiatt egyéb módszerekkel ellehetetlenítik

mondjuk őt sem értem miért "lázít" ennyire, aki nem akar hallani ahhoz kár beszélni
pl a lenkeit meg tudom érteni, összeszedett x számú okosságot szépen feltálalta és utána elkezdte árulni a temékeit
ugyanolyan okos mint az update norbi........
de eddig még nem láttam hogy bármi termékét vagy a szponzorai termékeit tukmálná a népre
Ugye ez a kép még mindig nagyon találó:
ettől több ember hal meg azért mert a háznál tartott vadállatról is azt gondolja hogy nem veszélyes....
gecisok emberből 3 meghal aki épp ezt tagadta és akkora a hírverés hogy cikkek sokasága íródik róla
ettől még a fényevők között is nagyobb a halandóság

amúgy senki sem a vírust tagadja, hanem ezt a túlzott intézkedést, szerintem ez a kis komisz koronavírus már kurva régóta itt van és szedi az áldozatait csak eddig szart rá mindenki

ha azt mondja a cecíl hogy itt ez a geci vírus, aki gyenge fos az tuti meghal, aki annyira nem gyenge de fos az meg kurvára megszopja ha túl is élí szóval aki úgy gondolja védekezzen, felsorolja a hatásos védekezési módokat, és aki szarik rá simán elpatkol......
ennyi
Mert nem hallott még elég érvet? Egy kibaszott lapos föld hívőnek magyarázd már el a holdraszállást.
Egyszerűbb kibaszni a picsába, mint meggyőzni egyenként a szellemi fogyatékosokat, mert aki nem az, az nem talál ki ilyen hülyeséget, főleg nem EÜ-s végzettséggel ahol elvileg tanulta a járványokat legalább érintőleg.

Neked csak simán van egy véleményed, a tapasztalataid alapján, illetve hogy nem tapasztaltál ilyet. Viszont te ezt nem terjeszted, mert tudod hogy a véleményed ellenére nem tudod mi a franc van, és pont a magad fajtára akire káros hatással vannak ezek az irracionális hülyék, mert hiteles forrásnak fogadod el, hiszen honnan tudnád megítélni kinek van igaza.
Ja csak haza szar jönni, nincs szabad 3hetem motorozni meg karanténozni... bár szerencsére jó barátom aki jönne ellenőrizni
De zotya azt rendezői balnak hívják, miért nem írtad?
Mehetsz baszki.
bármikor.
influenzáról csak ennyit mondanék
https://www.napi.hu/magyar_gaz...
hogy a linktagadók is lássák a főcímet
5000 halott egy hónap alatt és semmi hírverés

szóval az influenza se enyhe, és viszi a férgesét rendesen
Engem ez sem győz meg. Nem a vírust kérdőjelez meg hanem azt hogy mi a faszé nem mehetek motorozni külföldre
Ráadásul ez a gödény a normális életért kampányol?
Mennyire megterhelő már egy kibaszott maszkot felvenni ha emberek közé megy, meg kezet mosni?

Mint amikor a patikus elkezdett nyafogni feleségemnek, hogy "jaj milyen rossz ez a maszk hogy fel kell venni amíg vevő van". Mire közölte vele hogy 24 órás műszakból jött a COVID osztályról végig FFP3-as maszkot viselve, meg a többi védőfelszerelést, azért mert az emberek hisztiznek a nyamvadt sebészi maszkon is, ezért ők szopják meg.
Többet nem mert szólni.
ha ilyen ügyes okos vagy szedj össze 1-2-5 embert aki mindent megcáfol, neked nem lesz nehéz van eü-s dolgozó a családban
egy órás vita alatt mindent meg lehetne tárgyalni, le kell égetni a gyógyszerészt és nincs többé probléma

hozzátenném én szkeptikus vagyok vírus ügyben, ellenben veszem a maszkot ha emberek között kell lennem mert ezt kívánja a "haza" tőlem
Neked is tudok intézni ágyat a COVID osztályra...ott valahogy minden vírus tagadó megtér, amikor érzi ez mégsem csak egy enyhe influenza, és látja hogy mellette hallnak meg az emberek.
Mondjuk spec az első hullámban a vevőm a munkahelyén kapta el,a kolléganője is,neki 5 hét volt a szent lászlóban,a kolléganőt passz,da annak apja belehal a szövődménybe.