Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

látod a kis gonosz influenza is szar mégsincs semmi exra körítés hozzá
amúgy a sport állítólag mindenre jó, megerősíteni nem tudom mert ehhez lusta vagyok
de az biztos hogy a cigaretta nem tesz semmi pluszt a szervezethez, az hogy mennyire káros ez is egy jó vita téma, mert rengeteg dohányos van 80 évesen is
Hát ez sajnos csak akkor elkerülhető, ha fiatalon meghall valaki.
Javítani biztos nem javított....
Influenzára van védőoltás, és amúgy is sokkal enyhébb, a kórházban kéne maszk influenza járvány ellen is, az más téma ha nem veszik fel.
Milyen intézkedést toltak túl? Azt hogy rendszeres kézmosást és maszkviselést kértek?
Elején a túltolásnak köszönhetően volt enyhe az egész esetszám Magyarországon. Hogy összességében ez jó e arról lehet vitatkozni, de szeretnék én előre olyan okos lenni mint te utólag pont abból levont tanulságok alapján nincs teljes zárlat most a több esetszám ellenére, viszont ehhez az kell hogy azt a keveset betartsuk.
A máig tartó láncdohányos mult meg csak és kizárólag javított ezen.
Nomeg a liberális gondolkozás.
Csak megjegyzem, hogy az első szívizomgyulladásomat 7 évesen szedtem össze, influezából adódóan (6 hét kórház, ebből 3 hét intenzív osztályon), a másodikat pedig 28 évesen, szintén vírusos szövődményként (két hét kórház, "normál" osztályon.
ha sportra meg egészséges kajára költötted volna a cigi árát most nem kellene fosnod ennyire

amúgy én se jól viselem ezeket a szarokat, 2 éve is majd meghaltam 1 napig mert valami kórság elkapott, komolyan mondom a fejbőröm fájt mert nyomta a párna, másnap meg teljesen elmúlt, pedig 39+ volt a lázam előtte nap
Miért kellene védjük azokat akik elbaszták az egészségüket cigivel es egy kicsit sem próbálták ezt ellensúlyozni mozgással ?
Bármit csinálsz, te vagy szar helyzetben
Nomeg a te agyad mar kilugoza az elozo zindex.
csomó időst ismertem aki a tüdőgyulladás miatt halt meg, és az influenza miatt lett neki
legalábbis influenzára gondolt mindenki mert senki sem tesztelt semmit, lehet már akkor is a koronás vírus volt felesbe az influenza között
Faxt: lelődözni a hozzád hasonló, mindent és mindenkit magasról leszaró öcsisajtokat.... Csak egy lehetséges megoldási javaslat, ne szívd mellre...
Van helyette ezalenyeg neg magyar hang,esetleg egy kis zoom.hu.
Amúgymeg Bogyó... nem félni kell hanem egeszsegesen kellett volna élni hogy ne legyél ilyen vén trotty
Tegnapelőtt többen voltak lélegeztetőgépen - ők haltak meg mára....
én sosem azt mondtam nincs vírus nem hal meg benne senki meg lófasz a vírus
én azt mondom hogy az intézkedések vannak túltolva, mivel csak az influenzához lehet-érdemes hasonlítani ( nem hiv és hasonlókhoz) és ott szinte semmi korlátozás nem volt a látogatási tilalmakon kívül, és még a kórházakban se jártak maszkban
Az tök jó, mert akkor lesz kiken tesztelni a vakcinákat.
A Zindex már a tiétek, tehát kormánypárti. Most van egy kis átmeneti időszakuk, hogy ne legyen túl szembetűnő a váltás, hamarosan jönnek majd a jobboldali cikkek, meg az agymosás a lúzer szavazónak.
Maradj kinn.
Ne olvass annyira sok indexet,az olaszok fejlett egeszsegugye alapjaraton 90% os kihasznaltsagu intenziv osztalyos mukodessel bir.
Es pont a korhazakban soport vegig a korsag.
"A bizonyítékokat, érveket elveti ami nem illeszkedik a világképébe." - Sajnos többnyire a mély vallásosság is ilyen, ezért nem érzem igazán "értéknek" a kereszténységet, de a többi vallást sem. De ez már politizálás, nem neked szólt, de ne is merüljünk bele mélyebben.
szerintem többsége vállalná is a szándékos vírusos fertőzést
És naugye? Téged sem lehet semmivel meggyőzni, mert a fotók hamisítványok, a tapasztalatok, cikkek kamuk.
Ezért mondom, jelentkezz a László portáján, szerzek neked egy covidos mintát, amit benyalsz, aztán 2 hét múlva meglátjuk elfogadod e a bizonyítékot
De a fiatal leszarja a tájékoztatást, többnyire meg sem betegszik a vírustól, de hordozóként (esetleg nem is tud róla hogy fertőzött) majd szépen "megöli" az idősebbeket, akár a saját szüleit, nagyszüleit.
kiskunhalason talán 4 van gépen
ami semmivel sem több mint állagosan
amúgy van az ottani kórházban ismerős, nem egy halottra "akasztották a covid táblát" mindenféle vizsgálat nélkül