Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezzel a matekkal csak az a gond, hogy a többség véleménye szerint is satu hülye vagy, mig a te véleményed szerint mindenki hülye, csak az agyatlanokkal tudsz egy hullámhosszra keveredni
Olyan ez mint amikor egy hülye szembe megy a forgalommal
hát ezt te tudod
hát pont szeretek minden nap máshol enni és újat próbálni nálam egy nyaralásba inkább ez az értékmérő, mint,hogy a szauna után ugorjak bele a jéghideg dézsába mert ugye ez a velnesz
Megnyugodtam TE minél hülyébbnek tartasz, annál biztosabb, hogy jó úton járok
A szállodából kiengednek ám mehecc, amerre lácc túrázhatsz, de pont jó estére visszatérni - vár a wellness a túra után, majd a vacsi... az a legjobb, hogy mindent elédbaxnak, semmiért se kell teperni...
emékeim szerint ginó, zotya, te és f2 a sorrend. nyílván ez a lista bővülni fog de a sorrenden változtatni sajnos nem áll módomban
Egyébként valószínűsíthetően kicsi az esélye annak, hogy ennél hülyébb legyél ahhoz már tettetned kell magad Ez nem verseny ez egy szellemi állapot amivel rendelkeztek Majd 1 év múlva felülvizsgálom, hogy változott-e a sorrend ugyanis egy ilyen állapotváltozás nem 5 perc lefolyású huzamosabb időszakokon keresztül kell vizsgálni
a kaja jó volt full svédasztal volt, jártam én szoboszlói délibábba meg szilverbe is többszörös áron az sem volt számomra jobb semmiben
Őszintén szólva ha már muszáj menni akkor sokkal joban szeretek panziót, nyaralót bérelni. Egyrészt akárhová megyünk sosem maradunk egyhelyben a környék látnivalójit járjuk végig azt meg egy szállodában ülve bármilyen luxus körülmények között sem lehet.
Telefonon? C2-n? Kizárt
Annak függvényében, hogy a kockás lapot amire jegyzeteli épp hol hagyta el
Sztem csak büszke rá, hogy már majdnem sikerült beállítani a fókuszt!
Állandon változik a sorrend
Tedd már fel a dobogós listádat, hadd lássam, van-e értelme küzdenem, hogy feljebb jussak, vagy már eldőlt a verseny
Az, hogy férfias szép lábam van
Az amerikai miniszterelnök és a védelmi miniszter ül egy kocsmában és beszélgetnek.
Bejön a kocsmába helyi stabil erő Joe és meglátja a prominens személyeket
-Mr. Trump és Mr Mark Nagy tisztelői vagyok Önöknek és egy nagy megtiszteltetés ,hogy itt üdvözölhetem Önöket a törzshelyemen
de árulják már el uraim,hogy mégis mit csinálnak itt ebben a lepukkant kocsmában ilyen nagy közjogi méltóságok mint Önök
Mr Mark: -Hát az elnök úrral éppen morfondírozunk a 3 világháborúról
Joe:- naaa tényleg és és mégis ezt , hogy képzelik el?
Trump:- Hát úgy, hogy lebombázunk 16 millió afgánt meg egy biciklis postást
Joe:- a biciklist postást miért
Mark odafordul Tramphoz és a fülébesúgja:- látod pont ezt mondtam neked bazmeg, 16 millió afgán sorsa senkit nem érdekel
Pipi képeit csak fenntartásokkal, és szűrőkön keresztül.szabad nézni - és persze előitéletek nélkül
Azt akarta bemutatni, hogy a körömgomba legyőzhető!
Fasznak szóltál....................megnéztem..........................beégett hétvégére..................... .
Ez tényleg nem tűnik nagyon rossznak ***-ért... bár a kaja fontos ilyen helyen, hogy milyen. Csak ugye ***-ba nem megyünk Magyarországon, nem a hely, hanem a vevőkör miatt
a **** már kicsit válogat, oda nem esik be akárki, bár ott meg tahó újgazdagokba lehet akadni. *****-ról tudnék mesélni, de azt úgysem értenéd
Annak a lábas képnek mi akart a témája.lenni, hog évek mulva is örizgeted és mutogatod?
pedig te dobgós előkelő jhelyen szerepelsz Szegény f2 hajszál híján de lecsúszott a dobogóról
Te idióta nálatok futnak össze az adatok mi fut össze nálatok? Maximum a nyál a szátokban
Annyi halálozást rejtenek el és annyi megbetegedést amennyit akarnak. Ha az érdek úgy kívánja a számok nőnek ha meg úgy akkor csökkennek
Ezt a te háziorvosi körzeted egy picit sem fogja befolyásolni
Baszki az is 1 óra alatt megjárt 15 országos hírportált hogy az O1G valakije a horvát autópályán kidobott egy szaros pelenkát.Fényképpel.
Pár ezer halott az simán senkinek nem tünik fel.
Írtam már te nyomi, hogy háziorvosi körzetet üzemeltetünk... minden jelentést, minden adatot megkapunk... meg aztán te hogyan gondolod a mai világban, hogy sok megbetegedést, halálozást el lehetne rejteni? Azért, mert neked csak tárcsázós telefonod van, még a világ lépett - áramlik az információ, hihetetlen sebességgel.
B+ a számodat
Itt nem látszik szemétdombnak, se penészes pókhálósnak, sem beázott trágyadombnak de hát kinek mi
Egy egyszerű 3 csillagos szálló amit ígértek azt nyújtották minden rendbe volt
Aztán, hogy a te úrizáló igényeidnek mi felel meg az az legyen a te dolgod, nekünk ez teljesen megfelelt pláne,hogy csak aludni jártunk oda, nem a napjainkat eltőlteni
ha ezt te nem látod át akkor te vagy az szerintem számot neked is attam már