Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ha már azt sem akkor mi a lófüttyöt csinálunk?
A szauna az nem könyvtár ugye
Néha szoktunk járni pestre a aquaworldbe. Van ott néhány fasza csúszda de aztán unatkozik az ember.
Hát betévedtem a szaunavilágba Wc-re akartam menni azt rossz ajtóba nyitottam be
Na mondom ha már úgy is itt vagyok kipróbálom a szuinákat. szerintem legalább 15 különböző féle volt az ilyen-olyan aromástól a finn szaunáig me a tökömtuggya mi
Nos a lényege ugyanaz volt mindegyiknek qrva meleg volt bent oszt kész. Persze beszélgetett mindenki Mert attól nem lett kisebb a hőség
Mondjuk egy szauna le volt zárva nem olvastam el mi volt ráírva de valszeg az, hogy mamlasz számára fentartott hely
nem szaunázni 14 év alatt nem lehet bár azt hittem ezt tudod
Ez esete válogatja.
Ha egymás mellett ül két ember és normálisan megbeszélik, hogy teszem azt a munkahelyen milyen problémákkal szembesültek, engem nem zavar, de azért nem zavar, mert hát mégiscsak egy társadalomban élek, és én az egy halmazban élő (halmaz: kollégák, motoros társak, szomszédok, rokonok,) emberek alapvető tulajdonsága, hogy beszélnek egymással.
Van ami zavar, amikor a sok hülye kurva és/vagy nyugger a gyerekpótló pinanyaló kutyát beviszik az étterembe, ahol én is vagyok.
(Több dolog is zavar amúgy, de ha már wellnessről beszélünk, ez jutott az eszembe.)
Hát Pipi képei 7 évesek... azóta lehet bármilyen is. Sárváron hova?
Kicsit homofób vagy, de ez jó tulajdonság, teccik
Mosdatlan, büdös - igen, sajna ez is része annak, hogy soknak fingja nincs a szauna etiketthez Ausztriában ilyet azért ritkán találsz (nálunk is csak akkor, ha összefutsz Pipivel)
Beszéd - a szauna kicsi, egymás mellet ültök. Bármilyen halkan dumáltok is, hallják a többiek - és engem pl. biztosan nem érdekel. Inkább csendben izzadnék Ha meg ráadásul IQ3-ak beszélgetnek, az még fel is bax, és oda a sok pénzért vett relaxálásom
Voltam most benne..... kifordultam belőle... egy koszos szemétdomb
Szerintem ha korlátok közé szorítják a kikapcsolódást (a szélsőségeket természetesen igen) akkor az nem lehet igazi kikapcsolódás. A szaunában történő halk, nem vitatkozó, baráti beszélgetéssel nekem speciel nincs bajom.
Engem sokkal jobban - és ezért már nem is járok - zavar a mosdatlan és büdös emberek kipárolgása. Egy kolléga szerint a vegetáriánus buzik szaga is erős, de ezt sajnos nem tudom sem megerősíteni sem megcáfolni.
Ausztria másik végében olyan a kikapcsolódás amilyen, Finnországban meg nyírfaágakkal baszkodják egymás hátát, ott meg olyan. Szerintem ez nem egyetemleges, tehát ha kulturáltan viselkedve beszélget a szaunában, az nem nagyobb szélsőség, mint bármi más, ami keretek és korlátok között zajlik. Szerintem legalábbis.
Az Alfa nem tűzoltó, hanem portás a Katasztrófavédelemnél.
Nem tudom, hogy minden tűzöltó hülye-e, de akik itt az üzenőfalon vannak az mind, ennyit a rendőr viccekről.
Nincs hagyománya... de ha elutazol pl. Ausztria másik végébe télen, ott van - és kultúrája is. Amit át lehet venni, de az ilyen Pipi féléknek ez sajnos nem sikerül. Csinálja tehát úgy, ahogy az esze kiadja, de az ugye nem túl sok És ezt látják tőle a többiek, akik még hüjjébbek hozzá. Máris kész a "Made in Hungary Sauna"
Ja, az alap, hogy szaunában nem pofázunk...
Te oly sötét vagy ember.
Szegény kissrác, eleve hátrányos helyzetű - hisz tőled fog tanulni dolgokat és még talán a szaunába is beengeded? kultúr helyen ez 14 év alatt tilos.
Az előbb kihagytam egy L-betűt.
Tehát.
Ennek nálunk nincs hagyománya, a nyugat majmolása jól tetten érhető. Nyilván nem egy utolsó dolog ez, nem is rossz amúgy sem. Én pl. ha mégis elmegyek egy ilyen délutánra, akkor csakis a haverokkal, mert jókat tudunk dumálni, de napokra, hosszú hétvégére bezárva lenni egy "wellness-szállodába" nem az én világom.
Ha nincs hagyománya, akkor logikusan nincs kultúrája sem. Ez nálam ugyanolyan, mint az "aktív pihenés". Azt is szájon tudnám kapni ezért, habár aki a zsindexnél videoblogger, annak lehet, hogy ez jó. Érdekes módon amikor én az irodai melóban "elfáradok" és kell kis mozgás, mindig megtudom oldani (ha éppen nem szakad az eső), hogy munkaidő után sportoljak egyet, akár bringa, akár egy kiadós gyaloglás. Ja, aki fővárosi és galambdúcban lakik annak lehet, hogy nehezebb ez.
ezek a velnesz dolgok engem sem nyűgöznek le, ha csak rajtam múlna simán ki tudnám hagyni az életemből Halvány fogalmam sincs ebbe mi a jó
Most az alig 6 éves kisfiamat inkább nem minősíteném neki még elnézhető az, hogy tetszenek ezek a dolgok, (bár értelmi képességben az első 4 helyezeten messze menően túltesz )
Szó szerint így Ezt én sem tudtam volna jobban leírni
Mondjuk azt a hülyét, aki az EGÉSZ magyar welness-ágazatban (és amúgy általában is) meghonosította azt, hogy a vizes helyiségekben mázas, csúszos, gatyi szarokkal kell burkolni a medencék környékét, azt felmenőkkel-leszármazottakkal együtt halálra kínoznám.
Értem, hogy a panelproliságból kinevelkedett, az pártállami rendszerből összelopkodott szar, szegényes szocializációja szerint ez a szépség és a gazdagság szinonimája, hogy fosadék tófeji mázas kerámiákkal burkol, de ez katasztrofális. A kinézetet nem bántom, mert az szubjektív (egyébként szerintem gagyi szar), de az, hogy állandó halálfélelem jár át, amikor mindig elfeledkezve az önmagamnak tett ígéretről, hogy ilyen helyre legközelebb akkor megyek, amikor a tulajdonost/üzemeltetőt kell haláléra vernem, az már már tényleg szörnyű.

Könnyü dolgunk.lesz veled
őszintén sajnálom, hogy neked kell menned
De majd csak megleszünk valahogy nélküled
Azt se tudod, mi az a szauna Gondolom, beültök a haveroddal vizes klotgatyában, bent egyfolytában dumáltok, hogy "asztakurva milyen meleg van itten" aztán 3 perc múlva kimentek, beugrotok a hideg vízbe, majd indultok is sörözni utána a műanyag asztal mellett 2 órát ülve megegyeztek, hogy milyen baromság ez a szaunna
egy?
MIND
Kéne valami korlátozó ide is mint a webes üzeneteknél. Max 200 leütés és nincs több
Ja, csak egy kicsit grafomán.
Most, hogy mondod.......az még elöfordulhat, mert pipi mégiscsak egy csendes bolond.
Elsőnek az Alfát, aztán a Pipit?
Mégiscsak nyilvánvaló, hogy kit fognak kibaszni a zsilipen elsőnek