Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát az a helyzet, hoy ide felkerülni könnyű csak lekerülni majdnem lehetetlen
Te pl. a kp-s sztori miatt jutottál ide
Te próbálsz terelni te nyomorék.
Vedd már észre!
Firefasz,RatyiZoli és Kawa simán az első topp 3 nálam. Nem azért mert melegek...
Basset van nekünk is - rettentően ostoba állat, viszont makacs és szemtelen. Én nem szeretem, de a Zasszony imádja. Semmire nem jó és 5 éves... ezek szerint még vagy 8 évig kerülgethetem itthon?

Ui: Basset Hound
na megnéztem a gyógyszerédz vitát
azt mondom egy kritikán aluli műsor volt, nagyon jól jellemezte az atv szintjét
a maszkos oldal is hozta az elvárt szintet, ellenben a gyógyszerész oldalon csalódtam több tényt és összeszedettséget vártam
igazándiból olyan piaci kofa vita szint volt az egész, semmi konkrét ellenőrizhető tény nem volt
Szerintem most mindenki összekapja magát hogy lekerüljön erről a komoly listáról.
Aha, elfogytak az érvek, kezdődik a mellébeszélés?
én osztom a számokat baszod más közöm nincs a listához a történelmet ti írjátok
Most nem azért, de az a kutya a nagymama otthonában van, nem?
Nem. Nem bántalak. Bánt téged a sors
Az elejéröl lehsgytad magad, mint mindent felülmúló
És Te egy ilyen videón kiakadtál, mi vagy ha nem egy beteg ember aki orvosi segítségre szorulna ?! Itt rendszeresen mutatod nekünk hogy mentális problémáid vannak, a családodat, a rokonaidat rendszeresen leszólod, hogy milyen hülyék és mennyi probléma van velük.
Dögöljön meg mindenki aki kicsit is átlépi a sebességhatárt vagy hangosabb egy picit a motorja...
A szomszéd átlógó fájáról nem is beszélve ami téged nagyon bosszantott de nem mertél szólni neki csak itt mérgelődtél, hogy a kurva anyját az öregember nem metszi a fát... ez is mi ha nem beteg elme ?!
Te egy tipikusan olyan ember lehetsz akit után mindenki a környezetedben, gondolom te spicliskedsz is, hívod a rendőrséget ha a szomszéd szombat este 10után még bulizik a barátaival.
Na, azert a intellektuális mélypont mindenkepp a pici gammánk aki alfácskának kepzeli magat.
Es ezt a melyseget infantilis vulgárissággal kompenzalja, holott egyszeruen csak normalisan kene lenyirnia a sövényt.
Szoval csak a pubertas kori ha rmontultengest kene kinőni.
Ezt az elemzo nember elemezte.
Most johet a szokasos hisztikirohanas a szerinte vicces, bar inkabb csak szanalmas body shaming-el, anyamnal elek, elemek, buzizás stb.
Valszeg ez mind vegig kiserte az egesz szanalmas gyerekkorat, ezert vetiti ki masra.
Annyira fantaziatlan szegeny göreny kotorék hogy mast nem tud kitalalni.

1,2,3............
Na ezt jól megkaptuk.
Ha okosságokat írnál, elfogadnám, de kérlek vedd észre, hogy fordítva ülsz a lovon!
Vagy itt, mindeni más rajtad kívül, rosszul látja a dolgokat.
Ezen, azért törném a helyedben az okos buksimat!
De engedlek utadra, csak kérlek ne verj agyon, ne taposs el egyetlen egy állatot sem!
Ha nem nagy kérés tőlünk?!
Köszi
azért mielőtt bárki is áltatná magát a különbség egy paraszthajszál ám a számok tekintetében
Jani,

azt kell sajnos leirnom, hogy te sem kulonbozol sokban az anyostol, de a mashol-mindenhol megtalalhato, tulzott ontudattal rendelkezo emberektol.
Az mivelt allatbaratsagoddal a frusztraciodat leplezed, pedig tudhatnad, a feszultseg csak gyulik, ha nem kezelteted, akkor az robbanni fog.
Meg egyszer leirom, a kutya egy belterjes, de alapvetoen egy buta fajta. A gazdaja egy oreg, de alapbol sem okos no, akik nem ertik meg, hogy a kutya egy gyerek, annyit es ugy is kellene veluk foglalkozni. A lakasba zart kutya mindegyik csak hulyebb lesz.
Nem fogomhagyni, hogy falkavezernek kepzelje magat, ha nem megy maskepp es probalkozik, akkor ugy, ahogy szerintem egy eletre megjegyzi.

De a szemelyedrol alkotott velemenyem fenntartom, te egy gyerekkori traumaval kuzdo ember vagy.

Kerilaci,

hiddel,nem felek a kutyaktol. Mielott leirnad, elore leirom en, a nem feles nem azt jelenti, hogy barhova, idegen helyre nyugodtan bemegyek. A vizsladrol meg hazudsz, mert nem byalogatosrol volt szo, hanem egy kep voltvagy egy video, hogy a neveletlen korcs dog a hulye gazdajaval a hata mogott az osszeszedett falavelkupacot szetbarmolta,erre mondtam, szerencseje a kutyanak, hogy nem az en munkamat tette tonkre.
Csak a miheztartas vegett irom, mielott te is elkezdenel a hazugsagokba belemenni, hat ne tedd.

A kutyatartoknak fel kene fogni, hogy feleloseggel tartoznak a dogjeik utan, aza szoveg, hogy, "de az csak egy kutya" az egyszar, szemet probalkozas a felelosseg aloli kibujasnak.
Szerintem ezek Zoliék....
Na összerendeztem a sorrendet.
Szóval egy kicsit trehányan ment az elején ez egyértelműen aznén hanyagságom de megszületett az első 6-os lista A nagy siettségben van aki számot sem kapott most pótolom Ez a hivatalos
Tehát a hülyék numero
uno-ja gino (1)
due zoli32 (2)
tre fireblade (3)
quattro F2 (4)
cinque mlas (5)
sei kawa 70 (6)

Nos eddig itt tartunk ez a lista minden bizonnyal bővülni fog, mert hüje van itt még rengeteg
Jabba is vezér volt
nem a kereső sokat segít mindjárt megvagyok
JABBA? Az valamilyen zenekar volt az őskorban, nem?
Szerintem ezzel.mára el is foglalod magad
Ha már az újságot beviszi, megérte vele foglakozni
hozok tollat meg papírt