Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát szerintem itt én vagyok az egyetlen aki a telefonjára nem tudja fogni az elütéseket
Tehát nem!
A pippantás családosoknál nem divat. Meg a buzik csoportja már tisztázott
Szerinted ezt teszem?
Hát ezért érzed te úgy, hogy a más nyugalmával, szabadidejével és energiájával te, vagy tefajtád rendelkezik. és nem is tudod elfogadni, amikor valaki fityiszt mutat nektek.
Megint az irigység...ejjjj....
Igazad van . De élőbe visszafogom magam. Bár élőben nem is mernének ugatni
Én nem vagyok hülye hellóóó....csak egy állat
Látom együtt keletetek Zotyával. Ezek szerint sikerült a randi
Ki volt a lány? Na jó...nem akarom tudni!
... mondom, hogy le akarod pippantani
Egyébként - az ő helyében - ha TE azt mondod, hogy szerinted értelmes, azt durva sértésnek venném
Késő magyarázkodni
Szerintem kihagytál egy betűt: "Mindenki a saját hülyeségeD miatt".... Fránya telefon, mi?
Nem kiakadtam - megint leírom - én nem hagynám, hogy a lusta gazda helyett nem szeretnék megcsinálni semmit kétszer.
Emlékeim szerint (de csak emlékeim szerint, ha nem, akkor most) az van/volt, ha a gazda ilyenkor odajönne és elnézést kérne a dögje miatt és azt mondaná, hogy hazaviszi a dögöt és jön vissza egy gereblyével és rendbe teszi azt, amit a kutyája okozott, azt mondanám, hogy semmi gond, de amikor ősszel járok-kelek általában nem ezt látom.
Ez ugyanaz a viselkedés mint amit a cigányok csinálnak lomtalanításkor. Nem hasonló, hanem AZ.

A "kicsit hangosabb" kipufogót tui nem véleményeztem, ez egyszerűen hazugság. A szomszéd fája sem érdekelt volna, ha nem lenne három nagykorú (25-30) éves gyereke, és nem a helyettük elvégzett munka kapcsán derült volna ki, hogy mindent a garázsom falának támasztott és meg hordta a szemetet, hagy ázzon a fal.
A szomszéd bulizzon reggelig, ha tudok aludni tőlük.

De ezek után te lehetsz az a fajta, aki a gyerekeinek a nevelését (nem tanítását) a tanáron kéri számon.
Nem tudom felfogni, hogy miért akarja mindig, mindenki a máséval verni a csalánt?
Miért van az, hogy nem baj, hiszen egy csak egy kutya, nem baj, te fiatal vagy vágd a fát az én gyerekeim nagyon elfoglaltak, nem olyan hangos ez, tudsz még utána aludni.
Persze elgondolkodhatnék azon amit írtok, hogy bennem van a baj, szerencsére vagy éppen sajnos a falugondnok rokon által elmesélt, magukra hagyott nyuggerek esete engem igazol, amikor a gyerek nem kezeli helyén a papát, mert úgy is ott a falugondnok. Rajtatok is ezt látom, mással akarjátok ellapátoltatni a saját szarotokat.
nem mindemki a saját hülyesége miatt
alfa már mindenkivel csörtézett Arra a következtetésre jutottam(a lista) tanúsága szerint is, hogy értelmi szintben messze magasabban áll nálatok
a stílusával nem értek egyet de hát nem vagyunk egyformák
De jó neked én többek faszságait nem vagyok hajlando olvasni, de nemikszeltem ki mindet
Nem érdemli meg
a bullterrier se egy egyszerű jellem
rengeteg meló volt mire meg lett nevelve

amugy ha valaki ki akar baszni valakibel az vegyen neki egy beagle kiskutyát, avval lesz gond addig amíg mozogni tud
Ja, hogy a te hülyeséged miatt kerültem én oda. Engem nem zavar a listád.
...különben is, Alfánkat kihagytad, pedig csörtéztetek már többx... békülni akarsz vele, vagy csak lepippantani?
1 hivatalos lista van az meg ez
Egy év múlva lesz folytatva egy vizsgálat szerintem simán jöhetsz fel néhány helyet
Háhá, kitúrtalak.
írtam. hogy nincsenek szignifikáns különbségek
Listáznak a hülyék. Az meg van hogy egy bolond 100at csinál? Egy hülye csinált egy idióta listát, te meg birkaként követed, és te is csinálsz.
Ikszeld már ki, vaze!
Én az eddig letiltottaknak már mindnek amnesztiát adtam, csak "Szabad László" fasságait nem vagyok hajlandó olvasni. A 3 vonalka kizárólag őt takarja.
Na menjél te a Pi-ba Mi van a dobogós helyemmel? Követelem a bronzérmet nem ám csak úgy hátra soroljuk a versenyzőt
...meg aztán nálam te vagy az első