Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem-nem, hanem az öltözőhöz tartozó zuhanyzóban.
Nem arról szól ám, hogy csak meleg van....

https://www.hazipatika.com/psz...
Mi ezen a meglepő? Én a szaunában szoktam borotválkozni, mert faszán felpuhul a vastag bőröm.
én voltam bent 20 másodpercet, ki is jöttem egyből nem vagyok bűnös lélek hogy vezekeljek
bírom a meleget mert nem ritka hogy 50+ fok feletti teremben kell dolgoznom, de a szauna nem fogott meg
hát ezt mondom én is
Mondjuk mindenkinek más az élmény
Medencében borotválkoztak?
Imádom ezeket a magyarba kevert idegen szavakat.Nagy kedvencem a random meg a trollkodás.
nem szeretem az ilyen peca helyeket, nagyon mesterkélt
komolyan mondom a putri csatornapart ahol a nádban szarik az ember meg olajos hordó a bbq az sokkal szimpatikusabb
igazándiból nem is az olcsóság ami számít mert pl a háromfa peca túra is 50+ ezres volt de az is viszonylag vad környezet, az összes extra egy teljesen használható de rozzant pad és egy hasonlóan rozzant fa budi volt
annyi pénzed sincs, hogy kinézz az ablakon Te milyen jobb besorolású helykről beszélsz 3-as
A Szaunázásba mi az élmény én még nem találtam meg Ha te igen elég fantáziagyenge lehetsz
Téged idézlek,ratyi.
Ha te büdösre izzadtad magad, akkor rosszul csináltad...vagy beszartál
Legyél
Tényleg?Képzeld,ezt az értelmes megnyilvánulásod nélkül is tudom.
Alfa01:Ok buzi vagyok!!!! "
Neked Ini pont jó lenne. Pecázhatnál és az asszony meg ellenne a medencékben
https://szallas.hu/wellness-vi...
Ide is szeretek járni. Lehet pecázni,pihenni és kiváló házi sörfőzde is található a településen. Napi 70 ezer nyáron,de megérdemlem
Előre kell foglalni a jövő évet már mikor mentek.
A Ramada fasza hely,főleg gyerekkel
De szerintem az itt lévők 80%-át be sem engednék
Az üvegliftben meg szédülnének
Nálam akkor telt be a pohár, amikor a helyi uszoda+szauna+termál a természetes elhasználódása mellett már oda jutott, hogy megjelentek a büdös prolik, plusz azok a cigányok, akik ezt közfürdőnek használták úgy, hogy azokat a tisztálkodásokat is ott ejtették meg, aminek SZERINTEM nem ott a helye, pl. ott borotválkoztak.
Tehát egy lupukkant helyen osztoznom kellett volna a cigányokkal és az elemi higiéniai szabályokat be nem tartó ratyikkal.
Akkor inkább hagytam az egészet a fenébe. persze mondhatnák, hogy na és akkor mi van, egy emberrel kevesebb, nem érdekes, de azt nem tudják, hogy egyrészt aki megkérdezett, azt igyekeztem lebeszélni arról, hogy betegyék a lábukat, másrészt abban is biztos vagyok, hogy nem vagyok egyedül ezzel.
Picit egyszerűen fogod fel,de nem csodálkozom
Neked nincs feleséged te szarmarci
HagyjaD már magad te álszent homár
szaunázás élménye
ne szopass már vazzeg, bemegy az ember büdösre izzadja magát és mehet a hideg vízbe
ennyi az élmény, ha csendet akarsz és úgy izzadni menj ki a pusztába
azt a pár percet úgy is ki lehet bírni hogy a mónikasó megy élőben
Tiltod és kész.....kutyából nem lesz szalonna
pl. egy bűncselekmény gyanúsítottját nevezik "suspect"-nek....volt értelme a sok kriminek amit angolul néztem
Igen,ezt már pont én is kérni akartam.Eszembe nem jutna,itt a fórumon meg pláne,hozzátartozókat családtagokat bármilyen szinten is degradálni.Mondjuk ehhez szükséges az intelligencia bizonyos szintje.
Nem a hellyel van baj, csak veled Közfürdő, bárki odaáll a pénztárhoz, megveszi a jegyet pár ezresért, és már szaunázik is. Na itt a baj... tele van hozzád hasonló jószágokkal, és már el is van baxva a szaunázás élménye
Tudom, kemény szavak ezek, de sajna ez van. Olyan helyeken, ahol a (jobb besorolású) szálló wellnessébe nem lehet kívülről bemenni, mindig magasabb a színvonal - meg persze külföldön is... ami meg a tömegeknek van, ott tömeg is van. A tömeget meg ismerjük