Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez egy faszság
a heroin is kurva drága és mégsem szokik le senki sem róla
az hogy drága és a fiatalok számára (elméletileg) elérhetetlen csak annyit érnek el hogy a "vagányság faktor" egyre magasabb így még vonzóbb lesz a fiatalok számára
ellenben ha kicsapnának minden kisiskolás padjára egy dohányos preparált tüdőt meg mellé az egészségedet mellé pár olyan fotót amin kendőzezlenül látják miket tud(hat) okozni a dohányzás akkor már másabb lenne a vélemény
ugyanez a drog megelőzés is
ne figyassz drogit mert rossz, ez az alap tézis, aztán hozzájut valami finomsághiz és mit érez? azt higy ez nem rossz hanem egyenesen kurva jó utána leszarja ki mit mond hiszen már az akapok el vannak baszva
ha kiakakul a függőség akkor meg már úgy is mindegy
Ezt azért nem értem mért ugye durva mértékű a bagó adója.
Ok, leszoknak a népek, mindenki boldog.
De a dolog meg hagy maga után egy költségvetési űrt.
Lehetne azzal magyarázni, hogy az egészségügyben meg felszabadul egy rakat erőforrás, de azt meg tudjuk, hogy nem így műxik a rendszer.
Akkor fellendül a hobbikertészet a panelban
Múltkor igaza volt Levinek, tuti ültetnék egy sort ha ennyire függő lennék.
Két leander között még a mariska sem tűnne fel.
Az pont csökkent.
De évek óta 350-400környékén van szezontól függően. Persze drágább és olcsóbb kutakat is találni.

A bagóra büntető adót tesznek, hogy leszokjanak a népek, és még csak nem is O1G, hanem az EU követeli meg (nagyon helyesen)
Kollégák mentek ki valamelyik skandináv államba, olyan drága volt a cigi hogy szálanként árulták, és annyi volt ott egy szál mint nálunk egy doboz.
A bagós kolléga szerintem bármelyik nőt megkaphatta volna, mert több doboznyi bontatlan volt nála
Nem tudom. Persze hogy könnyű ítélni ha konkrét álláspontom van a témában. Persze ilyenkor jönnek a dohányosok a szokásos dumákkal,de a véleményem nem változik.
Ítélni könnyű.
Neked mi a gyengeséged:)?
Néha szivarozom, de egy ideje elengedtem.
Én konkrétan megvetem azokat akik érett felnőtt létükre cigiznek.Felelőtlen önző gyenge emberek.
Én 40 éve abbahagytam. Elgondolkoztam: Ha olyan füstös levegőben kellene élnem, mint amit a cigarettából drága pénzért letüdőzök mekkora panaszon lenne! De a drága pénzért kell, hogy letüdőzzem a függőséget okozó Nikotint, ezért örömmel tettem. Az üzemorvos adott "Tabex"-et, amiből 1 tablettát a 100-ból akkor kellett bevenni amikor elkezdtem a zsebemet tapogatni cigaretta után, csak a tablettából egyre kevesebb kellett. 1 db megmaradt emlékbe !!
Van olyan kombináció (West Silver dohány + aktívszenes fehér Pall Mall hüvely), ami gyenge, és szinte egyáltalán ne, vagy alig büdös. Én ezt szívom, előtte is gyenge cigit szívtam (kivéve azt a pár évet, amikor ukrán rettenetet). Gyengébb mint a legtöbb dobozos cigi.
Egyik munkatársam is 10éve tölti. 30-40 szálat szív el naponta belőle, de a ruhája, kabátja olyan büdös, h mikor be ül hozzám néha melóba menet a kocsiba, hányingerem lesz tőle és még meg van sértődve, mikor lehúzott ablakkal megyünk télen is.
Nyugi
Majd emelik azt is
Már tíz éve nekiálltam...
Kevesebb, mint felébe kerül...
nem érdekli a bagósokat, nekiállnak tölteni
Az üzemanyag is kb. így néz ki.
Szúnyog írt a rötyóban.
Felolem.
Támogatom
Bogyo meg majd szed a kertbe parlagfüvet
Erre nem is gondoltam.
Sebész kérdi a beteget műtét után:
- Mondja, babonás?
- Nem
- Akkor jó, mert mostantól csak bal lábbal tud felkelni...
A tények makacs dolgok.
Mint a viccben?
-Doktor úr nem tudom menni.
-Akkor hogy jött ide?
-Ja hát jönni tudok.
Az nem jó mert azt eltolják a kerekein a cigányok