Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Suxx Audio Line?
A Thaliába nagy oválokat szoktak befaragni - a kalaptartóba.
A Yarisnak iszonyat hitványak voltak a gyári hangszórói (2 db 13 centis szélessávú papírkónusz, slussz), a Kia Ceedben nagyon jó (zárt dobozként vannak kialakítva az ajtók belül - nem a kárpitokon lóg a hangszóró) mélyek és közepek, viszont túl kevés magas. A magashiány két ferrofluidos nagy textil dómmal lett kiküszöbölve - sok kísérletezés után. A Clio-ban nem túl hangos, de nagyon szépen szól a gyári cucc, eszem ágában sincs változtatni rajta - legalábbis az én igényeimhez tökéletesen megfelelő (4 mélyközép az ajtókban + 2 ferrofluidos magas a műszerfalon). Jó halkan is hallgatni - nálam ez a mérvadó - nem szeretem az olyan holmit, ami csak hangosan szól szépen.
ha avval kezded hogy mélyláda nem kell akkor neked mindegy mi szól
tényleg nem fikázásképp írom
ami az ajtókban elfér hangszóró és nem drágább mint a thália az szarul szól
ehhez meg kb mindegy mit veszel
hátul nem tudom mekkora hangszórók férnek el, nekem már a zsiguliban is 15 centis vízálló infinity hangszóró volt, ami nem volt mennyei királyság de az akkoriban szokásos videoton hangfalakat verte
azért vettem egy hangfal szettet hogy a műanyag váza meglegyen , lent volt a mély a kalaptartóba süllyesztve és ilyen kiemelkedő baszásban volt a magas, na azt se volt egyszerű találni ami befért és szólt is
szóval azt mondom vedd meg a lehető legnagyobb-legjobb hangszórókat ami befér, aztán lehet agyalni a fejegységen
vagy ne
de ekkor mint írtam kb mindegy mi szól 15 ezerért is van fejegység ami az árához képest elfogadható szintem fog szólni
jaja, pont a zene a gagyi és a csaj a szép formás.
S A L!
Az asztmában a gyári nem birja a 20e-res ...................majdnem mondtam JVC fejegységet................de igazából passz,prüncög a petőfi.
Sokkal, de tényleg sokkal több múlik a jól megválasztott hangszórókon, mint magán a fejegységen.
A zene is az.
mostanában ez a kedvenc, bár a nő kicsit ergya de a zene az fasza
http://youtu.be/eSWYmEtbkQ0
Figyi, te értesz az ilyen hangcuccokhoz. 5 év után eljött a pillanat, hogy elhatároztam, újra lesz rádió a maffia Thalia-ban.
Tudnál segíteni, hogy mit érdemes, mit bír el?
Kívánságok:
- idétlen hangerő helyett nekem csak a hangminőség számít
- mélyládát nem szeretnék, ne vegye el a helyet a csomagtartóból, mikor fát vagy vasat lopni megyek
- a mélyet is oldja meg a hangszóró a kalaptartón
- ne döglessze meg az aksit (ha lehet ilyentől tartani).
- valami nem csicsás, értelmes kinézetű rádió legyen, ami usb csatlakozón fogadná a pendrive-t, hogy szóljon a Junkies.
sokat fékezel, aki félénk annak az eleje kopik, aki bátor annak meg a motoros ruhája
Nagyon furán kopott ez a szett, a hátsóban még van 3 mm, elöl meg 1 mm se...
Mindezt úgy, hogy nyáron száraz aszfalton 2-esben néha úszott a hátulja gyorsításkor.
a stihl nekem már nem ilyen egyértelmű

azokat a kis putri hangcuccokat nem is emlegesd, katasztrófák, sógor is vett valami 30 ezerért, mondtam is neki inkább gyújtottad volna fel a pénzt ha ennyire felesleges
30ért már lehet találni egész jó aktív pc hangfalat és azon hallgatni a garázsban a zenét
mondjuk én inkább nem hallgatok semmit mint hogy szart kelljen hallgatni
Nem, kimaradt.
Zsdill fűrész, mi? Kedvencem a közelmúltból, valaki elhagyott egy ilyen Bluetooth-os hangszórót, felrakták elhagyott cuccként, aszondja az egyik nagyeszű:
"Ez egy dzsíbíell..."
Nem számít, hogy 100 másik márka gyárt ilyet, de ami a telefonról fossa a putri nyivákolós reppet meg az indo-magyar mulatóst, az minden csakis Dzsíbijell lehet.
Én bohóckodnék kéccer a gumizással tutti.
velem nem lehet kötekedni mert én vagyok a fő kötekedő
a hungarocell az hungarocell, a flex meg flex, aki nem így gondolja az buzi
Csak kötekedni akartam inivel. :) Az EPS már rövidítés, persze...
Nem is kell mindig leirni. Mert hogy hivatalosan EPS a neve. (expandált polisztirol). Tehát nem hungaro nem nike, nem az általad leírt fiszem faszom tábla, csak EPS.
kíváncsi leszek mikori lesz az a gumi amit tavasszal megveszel jó eséllyel már most le van gyártva
mivel 2 telet öregedne maximum így meg végképp nem értem a dolgot
én amivel a ktm motort megvettem azon valami nagyon öreg conti attack gumi volt mégis tapadt mint kisgyerek hajába a rágó
amúgy tavasszal tetőzik a vírus hiszti minden meg fog állni
szóval ha annyira nem akarod feltenni megvenni mindenképp ésszerű lenne
amúgy már kurvasok éve (40+) is nikecell volt a "hungarocell" gondolom a fűzfői nitrokémiai üzem nem tudott jobb nevet kitalálni
Jó tipp, köszi. Bár a bolt raktára legalább fedett és nem olyan hideg, mint a szabad ég alatt...remélem.
Legyen szerencséd, de tavasszal ne Te légy az első vásárló mert akkor ,az egész télen a bolt raktárában öregedő szrt fogják Neked eladni!!
Kis szakma: A Hungarocell nem anyag, hanem gyártó! Amire gondolsz, az a polisztirol alapú hőszigetelő tábla, de ezt nyilván tré lenne mindig leirkálni.
Egy jobb sporttúra is lekopik 2 szezon alatt, így max 1-2 telet öregszik a fagyban. Most megvenném a szép új szettet, feleslegesen öregedne plusz 1 telet, ennyi csak.
mi baja lenne télen?
minden télen le szoktad venni a gumikat és tavasszal vissza?
ha nem akarod hogy egy-két centis csíkot nyomjon a beton told rá egy 5 centi vastag lépésálló hungarocellre