Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy 105.000.-es prémium sporttúra abroncs szett 45.000.-ért 4000 km-es futással megéri szerintetek? Feltéve, hogy nem kockás, jó állapotú.
Amíg tele van, van érdek. Üresen már nincs a primitívnek.
azt sosem értettem hogy el tudja vinni a másfeles pet vizet- üdítöt ami 1,53 kiló
de ha kiürül nem tudja elvinni azt ami 0,03 kiló és negyede térfogat összegyűrve
azt megértem ( bár elitélem)miért dobják ki az építési hulladékot és hasonló nagyobb dolgokat
de ez a göngyöleg téma nem fér a fejembe
http://youtu.be/Zp7NpMIC-Jw

tanulság: ki kell baszni a szemetet mert így fel tudjuk zárkóztatni az elmaradott országokat :D
Lakott területen is bántja a szemem, egy szép környék is Bangladessé tud változni, ha tele szemetelik. De a természetben valóban még irritálóbb.
Vannak ilyen igénytelen büdös parasztok mindenhol, ez még nem is lenne annyira bicskanyitogató, DE a horgászhely és az erdő két olyan hely ahova az ember azért megy mert szeret ott lenni nem pedig kényszerből. Két olyana hely amire kellene vigyázzon ha már szeret ott lenni, erre kibassza aszemetet...
Tölt az csak nem mindig. Fordba is haonlo intelligens töltésvan hogy kapják be
Egybe válaszolok inkább, a dízel i startStop-os jóval nagyobb és mégsem kell bele nagyobb akku? ez pont egy passat amit megnéztem kíváncsiságból.
Meg az energia-menedzsment miatt, mint alább írtam.
Mert joval nagyobb az igénybevétel asürü inditás miatt
Ebbe semmilyen más akkut nem tehetsz. Például menet közben nem is tölt (!!!) csak motorfékezéskor, illetve lassításkor (2kW-os generátor, ami csak másodpercekig dolgozik, de akkor nagyon - akár 150 A-rel is tölt). Ebben a sima akku megdöglik azonnal.
egy 2.0dízelben is 70-es van, akkor abba a picike benzinesbe minek ?
Ennyi.
A nagyon kicsi futásteljesítmény esetén rohadtul nem éri meg a start-stop rendszerhez való aksit cserélgetni 5 évente, mert 25 helyett 75 egy olyan aksi, de az árkülönbözet felét sem spórolod meg fogyasztásban. Nettó pénzkidobás a start-stop rendszer, ha keveset mész.
Tudom!
Egyszer az életben "jár" a majom - a banánt meg majd megoldjuk.
És ezekkel a szemetelés mániás alja idiótákkal élünk egy országban, szavazunk (mondjuk én nem) és vezetünk az utakon. A zombik köztünk járnak.
Amúgy igen, az országos horgászrend leírja, hogy szemetes helyen megkezdeni a horgászatot tilos, össze kell takarítani mások után.
Na, erre még nem vitt rá a lélek, hogy mások mocskát szedegessem nagy tételben. Egy-egy apróságot felszedek a vízparton, de hogy összetakarítsak mások után, az már azért meredek.
Tudod a majom & banán...
A Start-stop miatt.
Start stop miatt
Enyém is start-stop. Elindítom megy, leállítom nem megy.
mi a szarért van 70es abban a kiskocsiban ?
Várjál tezsvírem!
Kíváncsiságból megnéztem, hogy mennyibe is fog fájni egy akkucsere, a start-stop miatt: https://www.auto-motor-akkumul...
néha elmegyünk horgászni, a sör a legfontosabb kellék. mindenhol otthagyja mindenki a mocskát, mi meg nagy fekete zsák szeméttel jövünk ki. Damilok összevissza... multkor beletekeredtem míg aludtam a prton a kurva anyját az ilyen buzinak amelyik otthagyja... a másik meg amikor erdőben sétálok a kutyával. Olyan helyeken ahol ember sem jár aztán a kibaszott sörösdoboz fel van tűzve az ágakra...
Druszám öreg balos ebben sem hisz, gondolom o1g tette bele a kamecki gagyi akkut a fityeszmetál rötyóba.
Már szar? nekem a két és fél éves ford nem.látott töltöt még